Jump to content



Homemade watercooling system


Alexander

Recommended Posts

Δεν ξέρω αν το έχετε πετύχει αυτο το link.....

http://forums.bit-tech.net/showthread.php?t=105157&page=1&pp=20

....αλλα η δουλειά που έχει κάνει ο τυπάς είναι όλα τα λεφτά. Ασχετα αν δεν έχει την τρελή απόδοση.

Link to comment
Share on other sites

Ελα μωρε τωρα της πλακας δουλεια!!! Βγαινει τωρα το καθε κουλαδι που χρυσαφι πιανει και σκ@τ@ γινεται και κανει οτι θελει!!!!:dots: :dots: :dots: :dots:

:worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship:

Link to comment
Share on other sites

Φοβερη δουλεια. Και η αποδοση μια χαρα ειναι αν σκεφτουμε και το οτι ψυχονται τα παντα και οτι δεν εγινε μελετη για κατασκευη των blocks. Aν γινοταν κατι τετοιο σιγουρα τα νουμερα θα επεφταν αρκετα.

Link to comment
Share on other sites

Πραγματικα εξαιρετικη προσπαθεια.Ομως δεν ειμαι σιγουρος αν αξιζει να διαθεσει κανεις ΤΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΣΟ πολυ χρονο. Ειδικα για καποια εξαρτηματα (πχ. ψυγειο-τρυπημενα πλαινα) καλυτερα να τα αγοραζε ετοιμα

Link to comment
Share on other sites

απλα εκπληκτος και αφωνος...

οταν διαβασα τις πρωτες 2-3 σελιδες ειπα μεσα μου "νταξ στην πορεια 8α τα παρατησει" και ομως ο σκυλος ο μαυρος δεν το βαζε κατω με τπτ!τι και αν ειχε διαρροες,τι και αν εσπαγαν τα πλεξυ,τι και αν το ψυγειο του χαλασε αυτος εκει ακα8εκτος,keep walking!

το αποτελεσμα παντως ηταν πολυ καλο κατα τη γνωμη μου αλλα το ολο concept ηταν απλα απιστευτο.του πηρε μηνες για να το ολοκληρωσει τι λεμε τωρα!

:worship: :worship: :baby: :baby: :jump1: :jump1:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Qparadox [Σήμερα, στις 08:05]

Πραγματικα εξαιρετικη προσπαθεια.Ομως δεν ειμαι σιγουρος αν αξιζει να διαθεσει κανεις ΤΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΣΟ πολυ χρονο. Ειδικα για καποια εξαρτηματα (πχ. ψυγειο-τρυπημενα πλαινα) καλυτερα να τα αγοραζε ετοιμα

Αυτη φιλε μου ειναι η χαρα να φτιαχνεις κατι μονος σου.....

Νομιζω οτι το τελικο αποτελεσμα αξιζε την δουλεια που εχει ριξει το παιδι ....

Απλα :worship: :worship: :worship:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Αρχική απάντηση από o polonos

Αυτη φιλε μου ειναι η χαρα να φτιαχνεις κατι μονος σου.....

Νομιζω οτι το τελικο αποτελεσμα αξιζε την δουλεια που εχει ριξει το παιδι ....

Απλα :worship: :worship: :worship:

Θα συμφωνήσω!!!!

Απλά το θέμα είναι οτι διέθετε τα κατάλληλα εργαλεία!!!

Link to comment
Share on other sites

καπου το εχω ξαναδει το λινκ...

αλλα τα μπραβο θα τα ξαναπω!

μπραβο για την προσπαθεια και τον κοπο του και χαρα στο κουραγιο του που το συνεχισε μετα απο τοσες κακουχιες!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.