Jump to content



Need for Speed: Pro Street


BILL5

Recommended Posts

Εγώ ακόμα δεν ασχολήθηκα περαιτέρω - με αποθάρρυνε αυτό:

Αρχική απάντηση από GoMaR

καλα το drift του εχει πολυ φαση..

εδω το καλο το drift σε παγο πανω.....νιωστε ρα....με 20km και γλυστραει....

απλα ελεος game

Δυστυχώς φαίνεται ότι όπως και το Underground 2, έτσι και αυτό. Ξεκίνησαν πολύ καλά (στο U2 είναι αρκετά ρεαλιστικά για NFS τα άφτιαχτα αυτοκίνητα) αλλά μετά....

Τέσπα

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 551
  • Created
  • Last Reply

Όσο παίζω με το Integra μια χαρά μου φαίνεται το παιχνίδι.

Για μένα 2 είναι τα αρνητικά του παιχνιδιού.

1) Ryan Cooper!!!!!

2) Tα φτιαγμένα αμάξια απλά δεν στρίβουν. Και με 30 να πάρεις τη στροφή αυτό θα πάει ευθεία.

Παρόλ'αυτά, διασκεδαστικό, όμορφο και φυσικά έχει το Integra...

Link to comment
Share on other sites

κατά την άποψή μου τα NFS μου αρεσαν αρκετά μπορώ να πώ μιας και τα εχω τερματήσει όλα εκτός απο το Pro Street που το έφτασα σε ικανοποιητικό σημειο...:p :p . αυτό που δέν μου άρεσε στο Pro Street ήταν όπως προείπε και ο JimmyFox ότι δέν στρίβουν...:confused:

+ τα drift, προσωπικά μου άρεσε στο NFS 1 το drift πολύ περισσότερο από όλα τα υπόλοιπα.. γιατί από και καλά πιο ρεαλιστικό το εκαναν πιο.......:p;):D

Link to comment
Share on other sites

Μπα....το Carbon για μένα ήταν το χειρότερο. Καλύτερα 1000 φορές το Trackmania...

Το drift στο U1 ήταν απλό - γι αυτό άρεσε και πολύ. Μερικές φορές το βάζω με το τουμπανιασμένο RX-7 ίσα ίσα να κάνω 4 συνεχόμενους γύρους drifting και το κλείνω - είναι διασκεδαστικό.

Στο Carbon το drift καταστράφηκε τε-λεί-ως, ενώ τώρα του ProStreet φοβάμαι να το αγγίξω με αυτά που άκουσα.

Link to comment
Share on other sites

@gznp

Βάλτο βρε, ωραίο είναι και διασκεδαστικό (το drift) απλά δεν είναι πολύ realistic... στην τελική όμως ποιος από εμάς ξέρει το realistic σε τόσα αυτοκίνητα;

Εγώ το παίζω γιατί έχει πλάκα ώρες ώρες και ας μου την σπάει ο Ryan Cooper.... :mad:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Αρχική απάντηση από gznp

του ProStreet φοβάμαι να το αγγίξω με αυτά που άκουσα.

φιλε πραγματικα δε μπορεις να καταλαβεισ πως πρεπει να το κανεις....πανς που λες το βρηκα αποδικνυεσαι λαθος...τι να πω.....δοκιμασα αρκετουτσικα αμαξια αλλα τιποτα....γενικα εχει ενα προβλημα με το χειρισμο το προ στρητ. σα να αργει λιγο να στρειψει αποταν πατησες να στρειψει... δε ξερω....στο race 07 &wtcc & gtr2 &toca3 μια χαρα εδω δε ξερω.... και στο dirt εχει ενα παραξενο αντιστηχο...

Link to comment
Share on other sites

οντως ειναι κατι σαν input lag και στα δυο παιχνιδια που ανεφερες...τελικα και το ντεμο του προ με τα πορσικα το ιδιο μουφα οπως η φουλ΄εκδοση...το μονο θετικο ο ηχος απο το πορσικο...unistall και αυτο

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάλι το τερμάτισα προχθες...

Όσο για το πως στρίβουν τα αυτοκίνητα....

1) Κάθε αμάξι στρίβει διαφορετικά

2) Μπορεί να ρυθμιστεί η αμεσότητα του τιμονιού από το "Tune"

3) Χειρόφρενο... you know.

Link to comment
Share on other sites

μια χαρα ειναι το framerate ομαλοτατο καπου 40fps τα παιχνιδια φταινε ισως να βοηθαει απειρους χρηστες αλλα σε μενα που παιζω αρκετα και παιζω μονο racing αν μη τι αλλο με ενοχλει και με μπερδεβει ειναι σαν καποιος αλλος να κραταει το τιμονι. δε μπορω να το περιγραψω καλιτερα

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 3 weeks later...

παιδες μια και μολις το εγγκατεστισα πως μπορω να τρεξω αγωνα με τα αμαξια που εχς στο garage???

ειμαι με το savegame ενος φιλου που μου το εδοσε μαζι με το παιχνιδη αλλα δεν μπορω να μπω online γιατι εχει αυτοπς το serial για account

Link to comment
Share on other sites

παιδες μια και μολις το εγγκατεστισα πως μπορω να τρεξω αγωνα με τα αμαξια που εχς στο garage???

ειμαι με το savegame ενος φιλου που μου το εδοσε μαζι με το παιχνιδη αλλα δεν μπορω να μπω online γιατι εχει αυτοπς το serial για account[/quote

νομιζο οτι πασ στο race day αλλα δεν ειμαι σιγουροσ!:hmm:http://www.thelab.gr/images/smilies/hmmm.gif

:hmm:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.