Jump to content



Need for Speed: Pro Street


BILL5

Recommended Posts

  • Replies 551
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από Spanaks

Λες... δεν μπορεί... θα φτιάξει παρακάτω...

Δεν είναι δυνατόν συνέχεια οι ίδιες στροφές...

(έβαλα το 1ο underground τώρα... και ψάχνω στη στίβα το most wanted...)

Link to comment
Share on other sites

οταν παω να παιξω nfs με την x1900xtx μου βγαζει προβλημα και το κλασικο send , don't send με τους τελευταιους drivers ενω με αυτους που ειχε το cd της καρτας μου κανει restart.ξερει κανεις τι πρεπει να κανω?

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Spanaks [Σήμερα, στις 10:34]

(έβαλα το 1ο underground τώρα... και ψάχνω στη στίβα το most wanted...)

Μάλλον αυτό ήθελαν να καταφέρουν, ακριβώς το ίδιο έκανα κι εγώ :D

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Samael [Σήμερα, στις 08:48]

Geia sou k se sena, αλλα ειναι κανονας του φορουμ να γραφουμε Ελληνικα :)

Μηπως το τρακαρες το αμαξι κ εφυγε η ευθυγραμμιση? Ή το κανει συνεχεια απ την αρχη?Εχει κλιση ο δρομος?Το κανει σε ολες τις πιστες?

Δεν παρατηρησα αυτο που λες ποτε αλλα γενικα το παιχνιδι ειναι γτπκ, δεν εκπλησσομαι...

Sorry για τα Greekglish, δεν το ήξερα.

Δεν έχει να κάνει με το Gameplay γιατί και σε άλλο PC που το έχω παίξει δεν παρουσίαζε το παραπάνω πρόβλημα.

Δεν μπορώ να σκεφτώ κάτι άλλο, έχω δοκιμάσει τα πάντα...

Καμιά ιδέα? (πέραν του uninstall) :devil:

Link to comment
Share on other sites

Χωρίς να λέω οτι είναι φοβερό παιχνίδι, γιατί θα φάω τομάτες εδώ μέσα, εγώ την έχω καταβρεί με το Pro Street.

Πάει σφαίρα, έχει πολύ όμορφα γραφικά, οι παραμορφώσεις από τρακαρίσματα είναι πετυχημένες, παίζει μια χαρά και με το keyboard και φυσικά έχει το Integra...

Link to comment
Share on other sites

μας το λες ή το ρωτας?

το σπαστικο, αλλα που να βγαζω αφρους ομως, ειναι ο βλακας που κ@βλwνε| με τον ryan cooper... τι σκατ@ βλακας ειναι αυτος ο κουπερ? δε θελω να με λενε ετσι...η αντε με λενε πρεπει να μου τα πριζει ο αλλος συνεχεια....??? στον αγωνα την περιγραφη την εβγαλα αλλα και παλι στα μενου κλπ ολο κουπερ και κουπερ...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από tolis86

μας το λες ή το ρωτας?

το σπαστικο, αλλα που να βγαζω αφρους ομως, ειναι ο βλακας που κ@βλwνε| με τον ryan cooper... τι σκατ@ βλακας ειναι αυτος ο κουπερ? δε θελω να με λενε ετσι...η αντε με λενε πρεπει να μου τα πριζει ο αλλος συνεχεια....??? στον αγωνα την περιγραφη την εβγαλα αλλα και παλι στα μενου κλπ ολο κουπερ και κουπερ...

:hehe: :hehe: :hehe: :hehe: :hehe: :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.