Jump to content



Need for Speed: Pro Street


BILL5

Recommended Posts

Το nfs δεν φτιαχτηκε για να ειναι sim. Φτιαχτηκε για να βγαλεις το αχτι σου που δεν προκειτε να οδηγισεις ποτε τετοια αυτοκινητα και να περασεις καμποσες ωρες διασκεδασης. Οποτε δεν το κρινουμε απο αυτη την σκοπια, για αυτο που προοριζετε κανει την δουλεια του αρκετα καλα.Το κορυφαιο σε ρεαλισμο nfs ναι ηταν το porche αλλα γενικοτερα ειναι πλεον πολυ ξεπερασμενο.

Ημαρτον με το Gran turismo. Απορω γιατι θεωρειτε simulation!

Ναι το lfs ειναι οτι πιο κοντα σε φυσικη αυτοκινητου και ρεαλισμο. Δεν χωραει καμια μα καμια αμφισβιτιση.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 551
  • Created
  • Last Reply

Sports Car GT και το Porsche ήταν μακράν ότι καλύτερο έβγαλε η ΕΑ σε racing. Το 1ο μάλιστα όταν βγήκε ήταν απίστευτα ρεαλιστικό για τα τότε δεδομένα. Δυστυχώς οι χαμηλές πωλήσεις τους έκαναν να ρίξουν μαύρη πέτρα πίσω τους...

(υποψιάζομαι ότι ΚΑΙ το Motorcity ήταν αρκετά ρεαλιστικό - στυλ Porsche, αλλά λόγω της εμπορικής αποτυχίας του πήγε κι αυτό άπατο)

Αρχική απάντηση από Nasos

Ημαρτον με το Gran turismo. Απορω γιατι θεωρειτε simulation!

Δε νομίζω κανείς σοβαρός gamer να θεωρεί το GT πρότυπο ρεαλισμού. Αλλά ΣΙΓΟΥΡΑ θα θέλαμε να είναι τα NFS έτσι, σωστά?

Link to comment
Share on other sites

Αυτό με το κράνος με ενοχλεί μόνο όταν τελειώνει ο αγώνας και το φοράει ακόμα ο μλκς... :D Ακόμα και όταν βγαίνει να πανηγυρίσει φοράει το κράνος... πολύ νόμιμος ο κύριος χεχεχε

Συνεχίζω να πιστεύω ότι είναι πολύ καλό παιχνιδάκι για την κατηγορία του, απλά... τα προηγούμενα είχαν και λίγο σενάριο ρε γαμώτο μου. Έπαιρνες το κορίτσι, :p είχες και εκείνον τον χαζόμπατσο να σε κυνηγάει ε και όλα καλά.... τώρα τι γίνεται δεν ξέρω, ο μόνος σκοπός μου είναι να νικήσω εκείνον τον βλάκα με την κουκούλα;; Έχω πολύ περιέργεια να δω ποιο θα είναι το τέλος πάντως.

Τώρα όσο για τα άλλα ας μην συγκρίνουμε ανόμοια πράγματα, πλατφόρμες και παιχνίδια έτσι; άλλο ...τσα και άλλο βούρτσα :rofl: :rofl: :rofl:

Link to comment
Share on other sites

@Nasos: Φιλε μου το βιντεάκι που έβαλες εναντίον του GT4 εν μέρει χαζό και θα σου πώ αμέσως γιατι.

Σαν πρώτο επιχείρημα αναληθοφάνειας έχει το γεγονός οτι ενα πισωκίνητο αυτοκίνητο δεν κανει donuts. NEWSFLASH! Πήγαινε πάρε μια Corolla πισωκίνητη η μια BMW E21 χωρίς μπλοκέ, και αμα κάνεις donuts γράψε μου. Εδω δεν εκανε το 200SX που είχα οταν το είχα μαμα 180hp χωρις μπλοκέ. Αυτο το επιχείρημα δεν στέκει. Μην πιστεύεις οτι σου δείχνουν.

Τουλάχιστον το GT έχει κάνει μια προσπάθεια να παντρέψει τον ρεαλισμό με το καλό gameplay.

To NFS έχει παντρέψει το Hollywood με καλά γραφικά.

@gznp: Χαιρομαι που μου θύμισες το Sports Car GT. Απίθανο παιχνιδάκι με πολύ καλή φυσική και συμπεριφορά αυτοκινήτου. Θυμάσαι ποιο ήταν το μόνο αμαξι που έφτανε 1034 άλογα (αν θυμάμαι καλά;);

Τέλος, το NFS έχει κορεστεί σαν σειρά και αν δεν προσφέρει κάτι καινούριο, το επόμενο θα πατώσει απο πωλήσεις...

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω κάτι άσχετο? Είχα πάει σε έναν φίλο μου και το βάλαμε να το δω και γω....ρε παιδιά δεν είδα πουθενά mode να πάρω έτσι το αυτοκίνητο να πάω καμια βόλτα στην πόλη τπτ ελεύθερα χωρίς αγώνες......μήπως χάνω κάτι?

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Hohenstaufen

Να ρωτήσω κάτι άσχετο? Είχα πάει σε έναν φίλο μου και το βάλαμε να το δω και γω....ρε παιδιά δεν είδα πουθενά mode να πάρω έτσι το αυτοκίνητο να πάω καμια βόλτα στην πόλη τπτ ελεύθερα χωρίς αγώνες......μήπως χάνω κάτι?

Δεν χάνεις κάτι... Απλά δεν έχει... :TD:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από icy20 [Σήμερα, στις 11:41]

Supra παρε κανει wheelie για την πλακα του!Ολη την πιστα 410 μετρα με σουζα την παω εγω με το σουπρα τεζα 920 αλογα!

Το πήρα, το τέζαρα, αλλα ούτε ένα μέτρο μπορώ να το σηκόσω.

Δώστε κι άλλες λεπτομέρειες βρε παιδιά.

Πότε πατάτε γκάζι; Πότε βάζετε ταχύτητα;

Τα πατάω ταυτόχρονα, τίποτα, πατάω πρώτα γκάζι (μέχρι εκεί που τελειώνει το πράσινο) μετά ταχύτητα, πάλι τίποτα.

Ε πώς;! :giveup:

Α και τα συγχαρητήρια μου street king! :clap:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Jos3ph [Σήμερα, στις 11:23]

Ακόμα δεν μπόρεσα να κάνω wheelie ... Πως γίνεται η *******; δεν μπορώ να το τερματίσω χωρίς αυτό;

Γίνετε!

Παίρνεις πολύ περισσότερους βαθμούς στα υπόλοιπα!

Link to comment
Share on other sites

Οχι δεν γινεται γιατι ο showdown king εχει duel σε wheelie!!! :) Και ο drag king νομιζω το ιδιο!!Ξεκινας με τις στροφες στο πρασινο την πρωτη και μετα προσπαθεις να κανεις perfect και οταν σκασεις την τεταρτη πατας και το νιτρο και τελειωνεις την πιστα με σουζα ακομα :p

Link to comment
Share on other sites

με το charger r/t που τοχω 800και βαλε αλογα με το που ξεκιναω σηκωνει σουζα. δε θελει καθολου προσπαθεια... το προβλημα ειναι οτι με τη σουζα δεν μπορεις να στριψεις..........

Link to comment
Share on other sites

διοτι το εδαφος εχει ανομαλιες και απαξ και πεσεις σε καμια τετεια το αυτοκινητο τραβαει αριστερα και δεξια και κοπανας με 200 χιλιομετρα σε τοιχους...123μ καταφερα να κανω. μετα κοπαναω

Link to comment
Share on other sites

τα κριφα αμαξια

Aston Martin DB9

- Aston Martin DBR9

- Audi R8

- Bugatti Veyron 16.4

- Dodge Challenger Concept

- Koenigsegg CCX

- Lamborghini Gallardo Superleggera

- Lancia Delta Integrale Evo

- McLaren F1

- Mercedes SL65 AMG

- Plymouth Road Runner

- Porsche 911 GT3

- Porsche 911 GT3 RS

- Porsche Carrera GT

- Seat Leon Cupra

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.