Jump to content



Need for Speed: Pro Street


BILL5

Recommended Posts

  • Replies 551
  • Created
  • Last Reply

Πολύ κράξιμο ρε παιδιά!

Τα έπαιξα με το σύστημα της υπογραφής 1280x1024 all@high και έπαιζε μια χαρά.

Τα γραφικά του είναι πολύ καλά και η συμπεριφορά των οχημάτων πολύ καλύτερη από αυτή του carbon αλλά φυσικά σε καμιά περίπτωση σαν του live for speed.

Ένα θετικό ακόμα είναι πως επιτέλους τα οχήματα καταστρέφονται.

Μπορεί κάποιος να μου πει συνοπτικά γιατί θεωρεί το παιγνίδι τόσο άθλιο?

Link to comment
Share on other sites

Ελπίζω προς το τέλος να μεγαλώνουν οι πίστες για drift... Δλδ έλεος... 1η πίστα drift ένα S-άκι?

’θλιο δεν είναι... απλά έχει διαφοροποιηθεί πολύ από την πετυχημένη συνταγή των προηγούμενων...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από icy20 [Χθες, στις 21:40]

Απλα του αλλαζεις το mode.

Ναι αλλά το γαμώτο είναι οτι όταν κάνεις mode χάνεις το blueprint.

Στο WHEELIE COMPETITION πώς κάνει σούζα;

Παίζω παίζω και ακόμα στην αρχή είμαι.

Το τερμάτισε κανείς;

Link to comment
Share on other sites

???? εχει πιστες. τα αλλα που λες ειχανε παρανομες κοντρες μεσα σε πολεις και μαληστα με αυτοκινητα αλλα που δε συμετυχαν... προοθουσαν παρανομια κατα καποιο τροπο. εσυ που δε ξερω ποσο εισαι δε σε επιρεαζει το 13χρονο ομως??

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από ΑΝ7 OverClocker

@Spanaks

Το ότι το control είναι άθλιο δεν σε πειράζει δλδ? :p

’θλιο? Όχι δα... Βέβαια εγώ δεν είμαι άνθρωπος να τα κρίνω αυτά... στροφές χειροφρενάτες τις παίρνω όλες...

Μου φαίνεται καλύτερο από τα προηγούμενα πάντως...

Link to comment
Share on other sites

Ακυρες πιστες? Ε οχι

Οι πιστες ειναι μια χαρα! Και κλειστες τεχνικες, και απειρες ευθειες να το λιωσεις, και με μπαρες διπλα σαν σε πολη, και πιστες καθαρα αγωνιστικες και οβαλ και απο ολλα. Το μονο που δεν υστερει ειναι στις πιστες κατα την γνωμη μου. Θα μπορουσαν να ειναι πιο πολλες αλλα απο ποικηλια ειναι τελειες.

Στο undeground προσπαθησαν να βαλoυν και πιστες αγωνιστικες αλλα ηταν χαλια τελειως.

Στο carbon αν εξερεσεις την ευχαρηστη εκπληξη των πιστων εκει στα βουνα( ενας εναντιον ενος) η υπολοιπος χαρτης ηταν τιποτα το ιδιαιτερο

ασχετο: ημαρτον με τις μαλακιες τα Musqle cars, χαλια τελειως σε ολα τα nfs, αχρηστα πραματα οπως και στην πραγματικοτητα :-)

Δυστηχως για αλλη μια φορα βλεπουμε τρελλα νουμερα στις επιδοσεις...

Link to comment
Share on other sites

Βέβαια και το θέμα με τις ζημιές είναι λίγο μούφατεκ... είτε κάνεις ένα σκαμπιλάκι στον μπροστινό είτε θερίσεις το σύμπαν, αν δε σου βγάλει heavy damage το repair cost είναι πάντα το ίδιο... (βέβαια έχει πλάκα να το βλέπεις το κατεστραμμένο να τρέχει...)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από ΑΝ7 OverClocker

@Spanaks

Το ότι το control είναι άθλιο δεν σε πειράζει δλδ? :p

Το control ειναι μια χαρα! Ενοειτε οχι με πληκτρολογιο. Racing game με πληκτρολογιο ειναι σαν να παιζεισ fps με gamepad, απλα δεν γινετε!

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από salonicafan [Σήμερα, στις 18:02]

Στο WHEELIE COMPETITION πώς κάνει σούζα;

Κανείς;

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Nasos

Το control ειναι μια χαρα! Ενοειτε οχι με πληκτρολογιο. Racing game με πληκτρολογιο ειναι σαν να παιζεισ fps με gamepad, απλα δεν γινετε!

Εννοείται παίζω με τιμονιέρα...και αν εσύ το λές αυτό ρεαλιστικό drifting...ε τι να πω.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από salonicafan [Σήμερα, στις 21:02]

Κανείς;

Η καλυτερη σουζα βγαινει με american αμαξια :D

Απλα προσπαθεις να βαλεις την 1η καρφωτη και αν σηκωθει χωσε γκαζι να μην πεσει ;)

Link to comment
Share on other sites

καποιος τροπος να βαλω κοφτη στα fps γινεται? να βαλω οροφη τα 30 να μη τα περναει ποτε.κατελειξα οτι σπαει ελεινα λογω συνεχων σκαμπαναβασματων των fps με μεγηστο καπου 40κατι και ελαχιστο 10κατι. αυτο το συμπερανα οταν με το φραπς τραβηξα βιντεο(με σκοπο να το ανεβασω να το δειτε να μου πειτε που διαολο οφειλεται τοσο σπασημο) δεν το εκανε καθολου.... ειχε σταθερα καπου 25fps οχι και οτι καλυτερο αλλα πολυυυυυυ καλυτερο απο πριν που ειχα 40αρια αλλα με τα σπασιματα νομιζα πως επαιζα με 10....!!!!

Link to comment
Share on other sites

Εμένα με χαλάει μόνο ένα πράγμα μέχρι στιγμής, παίζω παίζω τόσες ώρες... έχω φτάσει στο 20% του παιχνιδιού και δεν έχω δει ακόμα story, ούτε καμιά γκόμενα σαν την προηγούμενη φορά και τέτοια... επίσης που φοράει κράνος. κατά τα άλλα είναι super το παιχνίδι. Δεν έχω παράπονο, εξάλλου τα nfs δεν είναι simulators είναι arcade racing... ;)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από ΑΝ7 OverClocker

Εννοείται παίζω με τιμονιέρα...και αν εσύ το λές αυτό ρεαλιστικό drifting...ε τι να πω.

Δεν ειπα τιποτα για το drifting! Δεν υπαρχει παιχνιδι που να μπορει να προσομιωσει drift ακομα. Και το drift στο prostreet ειναι αθλιο!

Απλα εγινε λιγο πιο sim( πολυ λιγο ) το παιχνιδι και ειναι πιο απολαυστικο για τα γουστα μου. :-)

Link to comment
Share on other sites

Παρτε το hubaree, όταν και αν βγεί (ποτέ δλδ) Gran Turismo ή Forza Motorsport στο PC το ξανασυζητάμε.

Επι τούτου, το ProStreet είναι κατα την γνώμη μου επιεικώς, μπακαλιάρος.

Το target group του ειναι καθαρά 13-20 ετών

Το κορυφαίο NFS ηταν το Porsche Unleashed.

Τωρα αν θέλετε να driftαρετε πάρτε την S2 License του LFS και ΜΑΘΕΤΕ τι έστι drift (παιξτε με τα διαφορικά-κλειδώμενα-μπλοκέ-ανοιχτά)... Μονο για τους τυχερούς που έχουν καλή τιμονιέρα μεν, αλλα οτι πιο κοντά στην πραγματικότητα.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.