Jump to content



Need for Speed: Pro Street


BILL5

Recommended Posts

  • Replies 551
  • Created
  • Last Reply

Δεν νομίζω να είναι τόσο έξυπνο το game αλλά ας πούμε ότι έχεις δίκιο, πώς κάνουμε το supra level3 ? Εδώ έχω ανοίξει και τα level 4 και τα βάζω όλα στο αυτοκίνητο και δεν λέει να ανέβει πάνω απο level 2. δλδ κοντά 480hp.... για σούζες το θέλω, για drag κανονικό έχω ένα subaru 1150hp, με καταλαβαίνεις πιστεύω.... :tomato:

Link to comment
Share on other sites

ρε μαγκες μια απορια εχω(μεχρι στιγμης:D )....αναλογα με την τουρμπινα που βαζεις σε καθε αμαξι εχει κ διαφορετικη σκαστρα?? ή καθε αμαξι εχει την δικια του σκαστρα με οποιαδηποτε τουρμπινα??

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω αλλά έμεινα αρκετά απογοητευμένος.Το έχω τώρα 3 - 4 μέρες που το παίζω.Το carbon μου άρεσε πολύ πιο πολύ.Τόυτο εδώ έχει ότι νάναι handling.Και αυτά τα modes των αυτοκινήτων πολύ βλακεία.Θα έπρεπε να μπορεις με όποιο αυτοκίνητο θές να κάνεις όποιον αγώνα θες.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Spyrious

Δεν ξέρω αλλά έμεινα αρκετά απογοητευμένος.Το έχω τώρα 3 - 4 μέρες που το παίζω.Το carbon μου άρεσε πολύ πιο πολύ.Τόυτο εδώ έχει ότι νάναι handling.Και αυτά τα modes των αυτοκινήτων πολύ βλακεία.Θα έπρεπε να μπορεις με όποιο αυτοκίνητο θές να κάνεις όποιον αγώνα θες.

Δηλαδή να έκανες drift με R34 ??

Νόου φάκιν γουέη...

Link to comment
Share on other sites

Γιατί φαντάζομαι πως το παιχνίδι δε θα ήταν τόσο προχωρημένο ώστε να κάνει πισωκίνητη μετατροπή... Και αυτό που δείχνεις στο βίντεο αποκλείεται να ντριφτάρει με μαμά τετρακίνηση...

btw η βαφή του είναι τοπ!

Link to comment
Share on other sites

Δεν αναφερόμουν στην αληθοφάνεια του χειρισμου η οποια ούτος η άλλως δεν υπάρχει.Εγω στο drift για παράδειγμα δεν μπορώ να κρατήσω το αυτοκίνητο στην πορεία που θέλω.Είναι σαν να μην έχει καθόλου πρόσφυση.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Spyrious

Δεν αναφερόμουν στην αληθοφάνεια του χειρισμου η οποια ούτος η άλλως δεν υπάρχει.Εγω στο drift για παράδειγμα δεν μπορώ να κρατήσω το αυτοκίνητο στην πορεία που θέλω.Είναι σαν να μην έχει καθόλου πρόσφυση.

Αν το έχεις παρατηρήσει δε γίνεται να βγεις από την πίστα όταν ντριφτάρεις. Σε ξαναβάζει μέσα μόνο του

Link to comment
Share on other sites

Για να σου δώσω να καταλάβεις με το GTR2 που παίζω ,που είναι simulator μπορώ να κοντολλάρω το αυτοκίνητο πολύ πιο έυκολα σε σύγκριση με το nfs που είναι arcade.Ενώ θα έπρεπε να είναι πιο "ανετο" στην οδήγηση.Παίζω και τα δυο με πληκτρολόγιο.

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά drifάρει και το R34 γιατί είναι ουσιαστικά πισωκίνητο (κάπου 30-70 κατανομή...)

Το ότι είναι 4WD δεν σημαίνει ότι θα είναι ουδέτερο...ίσα ίσα που μπορεί να κάνει και πιο καλά (υπό προϋποθέσεις) την δουλειά αυτή...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από racer

Τι έκανε ο τύπος:jump: Τι θεϊκός ήταν αυτός ο ήχος:inlove:

:OT:

Το Skyline αυτό ειναι του Nobuteru Taniguchi, επαγγελματία drifter στο D1GP...

Και μια μικρή διόρθωση... Σε ΟΛΑ τα Skyline που driftarουν, έχουν καταργήσει το μπροστά διαφορικό, και είναι καθαρα πισωκίνητα...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.