Jump to content



Mobos for C2D


A-T

Recommended Posts

  • Replies 83
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από neuromancer -> Τα restarts είναι προβλεπόμενα νομίζω (κάτι με τις συχνότητες μνημών παίζει που απαιτεί reboot για να "κάτσουν" στις νέες ρυθμίσεις μετά το o/c - δεν θυμάμαι την ακριβή ορολογία - κάτι με straps νομίζω....).

My DFI 975X rocks! To πρόβλημα είναι ότι η DFI975X/G απογειώθηκε στα 159 (εγώ την πήρα 85) και ήθελα να πάρω και 2η για έναν ανηψιό.

PS: Τα έχετε τα ψιλοπροβληματάκια σας βλέπω...

Υπάρχει η DFI (rev 2) που πήρες με άλλο όνομα στα 99 ευρώ... Για δες την Albatron 975 στο Πλαίσιο και το ανάλογο ποστ στο ΛΑΜΠ :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

1) προβλήματα δεν έχω :)

2) overclock απο το ΒΙΟΣ μόνο

3) αναβάθμιση βιοσ απο dos μόνο

η μητρική είναι ΠΟΛΥ γεμάτη και ανεβαίνει τρελά απο ότι βλέπω.

αν δε με πιάσει το μικρόβιο της αναβάθμισης άνετα θα την κρατήσω για 3 χρόνια σαν πρώτο μηχάνημα

Link to comment
Share on other sites

@tifozif1

Το είδα ρε συ όταν πρωτοέκανες το 1o post. Το θέμα είναι τι γίνεται σε λειτουργία. Σε όψη είναι ολόιδια. Έχουμε καμία πληροφορία από πρώτο χέρι? Δε γουστάρω να μπλέκω με gigabyte 965 ds3. Είναι εγγύηση η dfi/albatron 975X/G και δεδομένου ότι το υπόλοιπο PC που θα στείσω είναι ίδιο με το δικό μου, θα ξεμπερδέψω σε 1-2 μέρες.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.