Jump to content



Ποια συνδεση θεωρειτε την καλυτερη και γιατι?Ποια εχετε κ γιατι βλασφηματε?


g_0x

Συνδεσουλα?(dsl Παντα)  

123 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 66
  • Created
  • Last Reply

εχω οτενετ τωρα αλλα εχω περασει και απο Hol, altec απο ραμ και τις δυο και απο φορθνετ

με την μονη που ειχα καποια προβλήματα ηταν η φορθνετ που καποια περίοδο σερνοταν.

θεμα οτε δεν εχω μιας και ειμαι σε κυριλε dslam χωρις καθόλου κοσμο

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Έχω συνδρομή στην Forthnet 768/192 απο πακέτο adsl in a box με την προσφορά της 01/06/2006 αλλά σε γραμμή 1024/256 απο ΟΤΕ. Ειμαι στο dslam Πεντέλης, και γενικά μετά απο 6 μήνες συνεχόμενης χρήσης, ειμαι ιδιαίτερα ευχαριστημένος. Κακό helpdesk θα έλεγα με μεγάλες αναμονές, αλλά σαν αξιοπιστία ο πάροχος ειναι καλός θεωρώ!!!

Link to comment
Share on other sites

+1 Forthnet και από μένα είχα 384 κατέβαζα με κάνα 40άρι, με 256 γύρω στα 30 και τώρα που έχω 768 κατεβάζω με 80. Με βλέπω να πηγαίνω από αύριο για Forthnet2play στα 4Mb για πολύ πάρτυ!!! Από Ίλιον μεριά! Με το ping έχω λίγο πρόβλημα, γύρω στα 200-300 msec αλλά ξέρω ότι υπάρχουν και χειρότερα...

Και από εξυπητέτηση και πριν απαντήσουν στο τηλέφωνο και μετά είμαι αρκετά ευχαριστημένος!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...

Ειμαι ευχαριστημενος απο την Forthnet,επειδη ειμαι ομως μεσω ΟΤΕ,ειχα προβλημα με τη πορτα που με ειχαν και 4 μηνες την εβγαλα με μαξ 15kb,βλεπετε κατα τη διαρκεια των αναβαθμισεων ο ΟΤΕς δεν δεχοταν βλαβες γραμμων,και το προβλημα εγινε μολις αρχισαν τις αναβαθμισεις στην περιοχη μου.

Link to comment
Share on other sites

OTEnet και εδω...

στα υπερ τους οι 7 εργασιμες (!!!) που εκανα για να ενεργοποιησουν την γραμμη μου.

το DSLAM μου ανανεωθηκε προσφατα και απο τοτε μια χαρα κατεβαζω στο max.

(80-85 ακομα και τις ωρες αιχμης.)

Link to comment
Share on other sites

Otenet 768 αλλά λόγω παλιών χρεώσεων, θα αλλάξω και εγώ. Κατεβάζω με 70-75 πάντα. Καλαμάτα.

Τι προτείνετε? (Θα μου άρεσε να τσιμπήσω πχ δώρο 250ρι εξωτερικό δίσκο με το πακέτο των 95 ευρώ...) Πρέπει να έχει κόψει κάποιος πρώτα τη γραμμή της οτενετ?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.