Jump to content



Logitech Z-5500 Digital THX Speaker System MANY PHOTOS (56k beware!)


Recommended Posts

τα εχουν στα 399 προσφορα για το πασχα στο πλαισιο αλλα εαν σκεφτεις πως ενα χρονο πριν η προσφορα ηταν στα 250 τοτε μονο προσφορα δεν ειναι........................

αστα φιλε οταν τα ειχε το media στα 299 ευρω πριν τρια με τεσσερα χρονια δεν τα πηρα μεγα λαθος,κατα καιρους κοιταω αλλα δεν εχω τα λεφτα παντα διαθεσιμα

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Έχω τα ηχεία 3,5 χρόνια και τα βρίσκω πραγματικά άψογα!Σε συνδυασμό με μια Xfi Xtreme Music και προσεγμένες ρυθμίσεις βγάζουν πάρα πολύ καλό και καθαρό ήχο για ταινίες,παιχνίδια,ακόμα και για να φτιάχνεις μουσική...Για το τελευταίο σίγουρα δε βγάζεις τον ήχο που θα έβγαζε μια M-Audio με 2 καλά monitor βέβαια αλλά προσωπικά δεν έχω παράπονο,δυνατός,καθαρός και κρύσταλο ήχος!!

Όσοι είστε απογοητευμένοι μάλλον κάτι έχετε κάνει λάθος στη σύνδεση,στις ρυθμίσεις η απλά η κάρτα ήχου σας δεν αξιοποιεί τα ηχεία σας :jump:

Link to comment
Share on other sites

θα βγάλει η logitech κανένα αντίστοιχο νέο μοντέλο με τα z-5500?

Γιατι να το κανει?

Καλυπτει την αγορα χρονια τωρα και ο μονος σοβαρος ανταγωνισμος ειναι απο την (τραγικη σε διαθεσιμοτητα) Edifier.

Link to comment
Share on other sites

Γιατι να το κανει?

Καλυπτει την αγορα χρονια τωρα και ο μονος σοβαρος ανταγωνισμος ειναι απο την (τραγικη σε διαθεσιμοτητα) Edifier.

Αλήθεια Edifier το αντίστοιχο με τα z5500(δεν θυμάμαι model) το βρίσκουμε καθόλου Ελλάδα;

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Παιδιά θέλω μια βοήθεια έχω τα ειχια και έχω παρατήρηση κάτι ότι δεν κλείνουν πατάω το κουμπί από το panel κάτω δεξιά και μου ανάβει το κόκκινο φωτάκι με το σχήμα τον ακουστικών σβήνει ο φωτισμός και εμφανίζει γράμματα στην οθόνη δεν γίνετε να κλίση τελείως??να τα παω πίσω σήμερα τα πήρα

Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά θέλω μια βοήθεια έχω τα ειχια και έχω παρατήρηση κάτι ότι δεν κλείνουν πατάω το κουμπί από το panel κάτω δεξιά και μου ανάβει το κόκκινο φωτάκι με το σχήμα τον ακουστικών σβήνει ο φωτισμός και εμφανίζει γράμματα στην οθόνη δεν γίνετε να κλίση τελείως??να τα παω πίσω σήμερα τα πήρα

Ευχαριστω

Για να σβήσει τελείως κλείνεις το διακόπτη στο πίσω μέρος του Sub-woofer.

Link to comment
Share on other sites

εχω εντοπισει 2 "bugs" οσο καιρο συμβιωνω μαζι τους και θα ηθελα να μου πειτε αν τα αντιμετωπιζει κ κανεις αλλος:

1. Αν εχω καιρο (μερες) να τα ανοιξω, δν χαμπαριαζουν απο το κουμπι του πανελ. Ανοιγουν μονο απο το κοντρολακι

2. Αν εναλλασσομαι μεταξυ optical και coaxial μεσω του κοντρολ, σκαλωνει το πανελ και κολλαει κ καμμια φορα κλεινει κ τελειως!! (ουτε καν κοκκινο λαμπακι, τιποτα)

Τα ηχεια τα εχω αγορασει καινουρια κ το μονο που εχω κανει ειναι να τους αλλαξω 2 φορες ασφαλεια

Link to comment
Share on other sites

Δεν αντιμετωπισα ποτε κανενα απο τα προβληματα που αναφερεις.Μπορεις να τα στελεις rma παντως, της logitech ειναι αψογο.Φιλος ειχε στειλει το δικο του σετακι z5500, απλως στελνοντας τα sn,pn και pid και την αποδειξη αγορας σε mail!:banging:

Link to comment
Share on other sites

τα ηχεια ειναι υπερκαλα...τελεια σχεδον...εχω και ενωση σε home cinema...τα monitor ειναι υπερβολη...και εδω λεμε για πολυκαναλο συστημα...

ΤΟ ΠΑΝ ΕΙΝΑΙ Η ΚΑΡΤΑ ΗΧΟΥ, Η ΕΠΕΞΕΡΓΑΣΙΑ ΗΧΟΥ ΚΑΙ Η ΠΗΓΗ ΠΟΥ ΠΑΙΖΕΙ...μην πω και τo λειτουργικο-drivers...

τα ηχειακια, με ποιοτικη καρτα ηχου βγαζουν ονειρικο ηχο σε ολες τις εντασεις... ;) 2+ χρονια απολαυση...!!! :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.