Jump to content



Βάλατε Windows Vista?


HellhammeR

Recommended Posts

ρε παιδια ξερει κανενας καποιο προγραμμα αντιστιχο του du meter??? εβαλα το απογευμα τα βιστα και το dumeter διχνει 300αρες ενω στη πραγματικοτητα κατεβαζω με 80...μου ειναι πολυ απαραιτητο το εχω συνηθισει 2 χρονια τωρα.... παντως στην rc1 που ειχα δοκιμασει δεν ειχε προβλημα!...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 419
  • Created
  • Last Reply

μπορεις να χρησιμοποιήσεις κανα gadget για την sidebar που δείχνει ταχυτητα Upload/download (επιλεγεις μια καρτα δικτυου) .. τώρα αν θες το αλλο για στατιστικά κλπ.... αναμονή λογικά για νέα έκδοση

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από tolis86 [Σήμερα, στις 00:24]

και κατι ακομα. το start menu δε γινεται οταν παταω πανω στο all programs να ανηγει απο διπλα το μενου οπως σε ολα τα υπολοιπα λειτουργικα του κοσμου? γιατι ειναι ετσι???????

Δεν νομίζς να γίνεται να το κάνεις να πηγαίνει απο δίπλα... είναι ένα νέο χαρακτηριστικό των Vista :p

Link to comment
Share on other sites

αυτο το ξερω αλλα ετσι ειναι αθλιο εμφανισιακα...ειναι εντελως βλακες στη μικρομαλακη? γιατι καποιος να το κανει σα win98 και οχι σαν xp???ΕΛΕΟΣ θελει καποια περιοδο προσαρμογης....

Υ.Γ.

σελω dumeter!!!!! :baby:

Link to comment
Share on other sites

Είμαι ένας ευτυχισμένος χρήστης των Windows Vista Home Premium Retail :) Έκανα και την αίτηση μέσα από τη σελίδα που έγραφε μέσα το κουτί και με +10 ευρώ(έξοδα αποστολής) θα μου στείλουν από την MS την 64bit έκδοση. Οπότε με τελική τιμή στα 300 ευρώ έχω 2 dvd 32bit & 64bit με διαφορές ασήμαντες για τις ανάγκες μου από τα Ultimate

Link to comment
Share on other sites

ενταξη και το dumeter!!!! ο χρηστης accipio απο το insomnia.gr μου ειπε πως λυνεται...βλακεια μου που δε το δοκιμασα αλλα στα xp ειχε μονο τη καρτα δικτυου τωρα γεμισε με ενα σωρο επιλογες(τι διαολο ειναι ολα αυτα?)

post-3444-1416073055,5053_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

μηπως καποιος ξερει πως μπαινουν τα παιχνιδακια των βιστα?(πασιεντζα, σκακι κλπ)δε τα βρησκω!

νομιζω το ειχε ρωτησει και καποιος αλλος και του απαντηθηκε αλλα δε το βρησκω...:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.