Jump to content



Ο Διαγωνισμός της πρωτοχρονιάς.


DoctorMad

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από Chosen [Σήμερα, στις 12:25]

Εγώ αν είμουν ο 11 θα σου έστελνα το χειρότερο block μου πάντως. Όχι ότι ο Μιχάλης θα το έκανε ποτέ αυτό, εγώ όμως θα το έκανα :*

ενοείς το block με το extra feature backup hole στο πλαι;

:devil:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 96
  • Created
  • Last Reply
Εγώ αν είμουν ο 11 θα σου έστελνα το χειρότερο block μου πάντως. Όχι ότι ο Μιχάλης θα το έκανε ποτέ αυτό, εγώ όμως θα το έκανα :*

Eγω θα του έστελνα το καλύτερο για να δείξω ανωτερότητα . [ ακα οτι ολα αυτα που ειπε δεν με επηρέασαν - δεν τα μέτρησα - δεν ειμαι μικροπρεπής. ]

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά...

Λίγο αντικειμενικότητα δεν έβλαψε...

Το παλικάρι ναι μεν είχε δίκιο αλλά βγήκε εκτός εαυτού...δεν είναι και λίγο να περιμένεις έναν γεμάτο μήνα ένα block....

Πολύ πέρνετε αμέσως το μέρος του Μιχάλη...χωρίς όμως να έρθετε στην θέση του άλλου του παιδιού...οκ...είναι γνωστός σας ο Μιχάλης αλλά μην εθελοτυφλείτε κι όλας...

Όλοι πιστεύω ότι καταλάβαμε ότι το παλικάρι έχει δίκιο...(αν και το ψιλο έχασε με την συμεριφορά του)

Το λάθος που έγινε απ όσο κατάλαβα είναι ότι δεν είχαν μαζευτεί τα δώρα πρίν την κλύρωση...

Κάτι που για αυτό όντως είναι υπεύθνη η διοργανώτρια ομάδα(στην προκειμένη η ομάδα του Lab)

Απο κεί και πέρα μπορεί όντως ο Μιχάλης να είχε πολύ φόρτο εργασίας η προβλήματα η οτιδήποτε άλλο...το Lab οργάνωσε την Κλήρωση όχι ο Μιχάλης

Συμφωνώ απόλυτα με αυτό που είπε ο Athens2004

Δεν είναι λύση να μην στείλει το block...ούτε να του δώσει το χειρότερο...

Ο επαγγελματισμός(αν θέλεις να λέγεσαι επαγγελματίας) προστάζει αυτό που είπε ο Athens2004

Ένα ΜΠΡΑΒΟ στον Unseen που προσπάθησε να δώσει αμέσως λύση:clap:

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον ενταξει κανονιστηκε το θεμα.

Για το μπλοκ φταιω κι εγω μιας που ειχα παρει ολο το στοκ του μιχαλη για το μαγαζι και μεχρι να βγει η επομενη φουρνια χρειαζεται χρονος. Μην ξεχναμε οτι τα μπλοκ δεν φτιαχνονται σε απλα μηχανηματα.

Link to comment
Share on other sites

Και παλι δεν επρεπε να βαινει και να βριζει το μισω φορουμ ........

Απαραδεκτη συμπεριφορα :TD:

(Χρηστω στειλε μου σε ΠΜ το τηλ σου γιατι παλι το εχασα :X: )

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από o polonos [Σήμερα, στις 12:42]

Και παλι δεν επρεπε να βαινει και να βριζει το μισω φορουμ ........

Απαραδεκτη συμπεριφορα :TD:

(Χρηστω στειλε μου σε ΠΜ το τηλ σου γιατι παλι το εχασα :X: )

Δεν εβρισε κανεναν το παιδι.Μην λεμε οτι θελουμε.

Απλα προσπαθησε να βρει το δικιο του με ασχημο τροπο.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από $George Vasil$ [Σήμερα, στις 10:58]

Δεν εβρισε κανεναν το παιδι.Μην λεμε οτι θελουμε.

Ως εδώ ωραία, δείχνει ότι βλέπεις αντικειμενικά το τι γίνεται γιατί οι άλλοι με το που ήρθα σε αντιπαράθεση με 3 άτομα (astrolabos, polonos kai o allos poy den thymamai) νόμιζαν ότι έβρισα(??) το μισό(???) κιόλας forum
Απλα προσπαθησε να βρει το δικιο του με ασχημο τροπο.

Εδώ σε παρακαλώ πολύ πες μου ποιος είναι ο όμορφος και ο σωστός τρόπος. Είμαι σίγουρος ότι αυτό που θα μου πεις(δηλαδή να στείλω μήνυμα στον eleven να ρωτήσω τι γίνεται) το έχω ήδη κάνει πριν αρχίσει αυτό το νήμα

Γενικά δεν μπορώ να καταλάβω αυτό το περίφημο που είπαν πολλοί "είχες δίκιο αλλά το έχασες". Δηλαδή τι να κάνω να υποστηρίζω το δίκιο μου κάνοντας το καλοκάγαθο ανθρωπάκι που απαντάει πάντα με ευγένεια και με ανεκτικότητα σε ότι και αν του πουν ότι και αν του κάνουν?

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Suedehead [Σήμερα, στις 10:27]

ενοείς το block με το extra feature backup hole στο πλαι;

:devil:

Ναι να υποστηρίζει μάλιστα pressure & temperature threshold activation, δηλαδή μόλις η πίεση από την αντλία περάσει μια τιμή που την ξεπερνούν οι περισσότερες αντλίες των συστημάτων ψύξης και σε συνδυασμό με την διαστολή που θα προκαλέσει η άνοδος της θερμοκρασίας, τότε να σπάει η τρύπα και να γεμίζει με νερά.

Διότι αλλιώς και ένας μέτριας νοημοσύνης τυπάκος σαν τον DoctorMad θα μπορούσε να εξακριβώσει την τρύπα βάζοντας το block δοκιμαστικά εκτός κουτιού.

Γενικά το επιμύθιο της υπόθεσης είναι ότι εγώ μπορεί να ήμουν αγενής(δεν νομίζω αλλά τέσπα) και επιθετικός (αυτό ναι) αλλά κάποιοι άλλοι φάνηκαν ασυνεπείς και αγενείς (διότι με έγραψαν κανονικά) πρώτα απέναντι μου και με εξώθησαν σε αυτή την συμπεριφορά.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από DoctorMad

Για να είναι άνθρωπος πρέπει να φέρει εις πέρας τις ευθύνες που αναλαμβάνει.

Το να πει "Σιγά τώρα να μη κάτσω να του φτιάξω τσάμπα το CPU block που κέρδισε στον διαγωνισμό για κορόιδα ενώ έχω να κάνω άλλες δουλειές που θα βγάλω λεφτά" αυτό είναι η κλασική νεοελληνική ανευθυνότητα και ασυνέπεια.

1 Faul.

Κατηγορεις καποιον χωρις να ξερεις τι και πως,και το χειροτερο τα λες πισω απο την πλατη του.

Αρχική απάντηση από DoctorMad

Ο άλλος ο πολωνός πετάει κάτι χαζομάρες, δεν φτάνει λέει που κέρδισα ζητάω και τα ρέστα. Ποια ρέστα ζητάω αφού δεν έχω πάρει ακόμα τίποτα.

Αυτό που δεν έχω καταλάβει μάλλον είναι ο τρόπος που λειτουργεί η νεοελληνική κοινωνία. Ναι είμαι χαζός σε αυτό δε μπορώ να πω.. Σε μια κοινωνία που υπάρχει πάντα το μέσο, το φακελάκι, η υπονόμευση, οι συνομωσίες, οι κλίκες, περίμενες να κερδίσεις σε ένα διαγωνισμό και να πάρεις έτσι απλά αυτό που κέρδισες? Τόσο χαζός είσαι ρε DoctorMad?

2 και 3 Faul μαζι.

Τι σου φταιει ο χρηστης του Forum?

Γιατι κατηγορεις ολη την νεοελληνική κοινωνία?

Αρχική απάντηση από DoctorMad

Εσείς φταίτε ότι πάτε και υποστηρίζετε "τυφλά" τον Μιχάλη.

4 Faul.

Μας ξερεις και απο χτες?Προφανως και θα τον υποστηριξουμε.Και οχι τυφλα.

Και ερωτω ειναι σωστος τροπος αυτος?Κρινε απο μονος σου.Δεν μπορω να σου πω εγω.Δεν εχω μαθει να διωρθωνω.

Εγω μολις ειδα αυτες της απαντησεις ειλικρινα στεναχωρηθηκα.Και νομιζω ειμαι αντικειμενικος σε αυτα που λεω και σε οτι εχω πει εδω μεσα.

Το καλυτερο θα ηταν να ληξει το θεμα εδω αφου βρεθηκε λυση.

:daisy:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από knight_77 -> Peace brothers :daisy:

Aπο τι στιγμη που φαινεται οτι διευθετηθηκε το θεμα μεσω Unseen, δεν νομιζω οτι χρειαζεται να συνεχιζεται η αντιπαραθεση....

yeap !!! Μακάρι όλα τα προβλήματα να μπορούσαν να λυθούν τόσο γρήγορα και τόσο εύκολα όσο είναι τα 2-3 ποστς σε ένα φόρουμ. :D :D

Kαι επειδή όλοι πρέπει να γράψουν "Αφού λύθηκε το θέμα, ας σταματήσει εδώ" μήπως να κλειδωθεί ?

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από DoctorMad [Σήμερα, στις 13:23]

Ναι να υποστηρίζει μάλιστα pressure & temperature threshold activation, δηλαδή μόλις η πίεση από την αντλία περάσει μια τιμή που την ξεπερνούν οι περισσότερες αντλίες των συστημάτων ψύξης και σε συνδυασμό με την διαστολή που θα προκαλέσει η άνοδος της θερμοκρασίας, τότε να σπάει η τρύπα και να γεμίζει με νερά.

Διότι αλλιώς και ένας μέτριας νοημοσύνης τυπάκος σαν τον DoctorMad θα μπορούσε να εξακριβώσει την τρύπα βάζοντας το block δοκιμαστικά εκτός κουτιού.

Γενικά το επιμύθιο της υπόθεσης είναι ότι εγώ μπορεί να ήμουν αγενής(δεν νομίζω αλλά τέσπα) και επιθετικός (αυτό ναι) αλλά κάποιοι άλλοι φάνηκαν ασυνεπείς και αγενείς (διότι με έγραψαν κανονικά) πρώτα απέναντι μου και με εξώθησαν σε αυτή την συμπεριφορά.

ενταξει φιλε μου αποπειρα για αστειο ηταν να εκτονωθει η κατασταση, χαλαρωσε, θα το παρεις το block, τα ευσημα στον unseen, chill:flower:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Chosen

Εγώ αν είμουν ο 11 θα σου έστελνα το χειρότερο block μου πάντως. Όχι ότι ο Μιχάλης θα το έκανε ποτέ αυτό, εγώ όμως θα το έκανα :*

Ενταξει διαβασα στα γρηγορα το topic αλλα απο οτι ειδα δεν ζητησε κατι παραλογο ανθρωπος. 1 μηνας καθυστερηση να απαντησει σε pm ειναι τραγικο δυστηχως!!!

Link to comment
Share on other sites

George Vasil δυϊλίζεις τον κώνωπα και καταπίνεις την κάμηλο. Αυτά τα φαουλάκια που έκανα εγώ δεν συγκρίνονται με τα σκληρά φάουλ που έγιναν σε εμένα και δεν τα σφύριξες. Αν θες να στα πω θα σου στείλω pm γιατί δεν θέλω να συνεχίσω και εγώ εδω πέρα καθότι πολλοί ανυπομονούν να μου την πέσουν.

Στην ουσία φάουλακι ήταν ο χαρακτηρισμός που απέδωσα στην άποψη του polonos, όλα τα υπόλοιπα δεν ήταν φάουλ.

Ειδικά να μου πεις ότι ήταν φάουλ αυτό που είπα για την νεοελληνική κοινωνία ε όχι ρε Vasil έ όχι και φάουλ αυτό. Αντικειμενική περιγραφή του τρόπου λειτουργίας της νεοελληνικής κοινωνίας είναι. Να μου πεις ότι η νεοελληνική κοινωνία έχει και ένα φιλότιμο και μια ανθρωπιά ναι τα έχει αλλά όταν τα συνδυάζει με όλα τα αρνητικά που περιεγράψα (κλίκες, συνομωσίες, μέσο, φακελάκι, ασυνέπεια, ανοργανωσιά) απλώς για μένα "χάνει" το φιλότιμο και την ανθρωπιά της.

Link to comment
Share on other sites

Πάντως εντάξει ρε παιδιά, κακή η καθυστέρηση, αλλά κακώς τόση φασαριά για ένα μπλοκ, δλδ αν ήτανε στη θέση του Μιχάλη η ΔΕΗ και είχε κάνει τόσο καιρό να σου συνδέσει το ρεύμα, τι θα έκανες/κάναμε? Ένα μπλοκ είναι, μπορεί να το χρειάζεσαι, αλλά γενικά νομίζω πως εν τέλει ξεφύγαμε όλοι!

Link to comment
Share on other sites

Πολύς θόρυβος ρε παιδιά για ένα block.... έχουμε γίνει γραφικοί..... Αν είναι δυνατόν τόσα άτομα να παίζουμε πάσες τις ατάκες.....για ένα block!!! Να χαρακτηρίζονται τόσοι άνθρωποι για ένα block.....

Μέχρι τώρα δεν είχα ξαναδεί τέτοιο πράγμα στο The Lab..... Κρυφοτσαμπουκισμούς πίσω από τα monitor για ένα block. Τι να πει και η κοπέλα που έχασε το πόδι της χθες στη Θεσσαλονίκη στο τροχαίο? Ποιος από όλους εμάς θα της μιλήσει για επαγγελματισμό και συνέπεια?

Αν υπάρχει στοιχειώδη ευαισθησία, αυτό το θέμα πρέπει να κλειδώσει τώρα

Link to comment
Share on other sites

το θρετ παραμενει ανοιχτο για να δωθει η ευκαιρια στον 11 οποτε μπορεσει να απαντησει. Εδω και 3 σελιδες ακουμε την μια πλευρα, θα ηταν αδικο να κλειδωσει χωρις να ακουσουμε και την αλλη ......

Link to comment
Share on other sites

ενταξει το παιδι εχει δικιο να φωναζει , γιατι στη τελικη αδικηθηκε κατ'εμε αν και εγω προσωπικα για ενα μπλοκ ΔΕΝ θα καθομουνα να σκασω . απο την αλλη ομως αμα ενα μηνα δεν απανταει σε ενα πμ σου κανει καπως ειδικα αν δε γνωριζεις το μιχαλη προσωπικα για τον οποιο εχω μονο καλα λογια να πω απο τη γνωριμια μου μαζι του κλπ. Αλλα το παρακατω σχολιο το θεωρω απαραδεκτο γιατι πανω απο ολα προσβαλει το διαγωνιμσο και το μιχαλη (11).

Αρχική απάντηση από .38-.45

γιατρε, δε σε ξερω τι ανθρωπος εισαι, αλλα πραγματικα, αν ημουνα ο Eleven και διαβαζα τα οσα εχεις γραψει, οσο χρονο και να ειχα, δε θα καθομουνα να σου το φτιαξω, οσο λεφτα και να μου εδινες.

αυτη δεν ειναι συμπεριφορα φιλε μου , ατυχης στιγμη να θεωρησω?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.