Jump to content



Ο Διαγωνισμός της πρωτοχρονιάς.


DoctorMad

Recommended Posts

Φίλε μου το υφάκι σου δε μου αρέσει καθόλου. Δεν είμαστε κατάστημα και δεν είσαι πελάτης για να απαιτείς. Σε παρακαλώ συμμάζεψε τις σπέκουλες και τους τους χαρακτηρισμούς σου στις προηγούμενες δημοσιεύσεις σου για τα μέλη του φόρουμ. Όποιο δίκιο και αν έχεις με την συμπεριφορά σου το χάνεις. Περιμένω να δω μια πιο ήπια συμπεριφορά από εδώ και πέρα.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 96
  • Created
  • Last Reply

Φίλε όποιο δίκιο έχεις αρχίζεις να το αλλοτριώνεις με το τρόπο της αντίδρασής σου.

Φυσικά και είναι απαράδεκτο μετά από 50 μέρες να μην έχεις πάρει το δώρο σου.

Φρόντισε μόνο να μην είναι τόσο εμφανής ο εκνευρισμός σου στο γραπτό λόγο διότι σε χαρακτηρίζει αν μη τι άλλο άδικα.

Φιλικά.

Link to comment
Share on other sites

@ DoctorMad , η συμπεριφορα σου ειναι απαραδεκτη , οποιο δικιο ειχες το χανει ετσι οπως μιλας..

Αλλα.. και εγω θα περιμενα σε ενα διαγωνισμο τα δωρα να εχουν συγκεντρωθει πριν την "κληρωση"...;)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από .38-.45 [Σήμερα, στις 09:53]

γιατρε, δε σε ξερω τι ανθρωπος εισαι, αλλα πραγματικα, αν ημουνα ο Eleven και διαβαζα τα οσα εχεις γραψει, οσο χρονο και να ειχα, δε θα καθομουνα να σου το φτιαξω, οσο λεφτα και να μου εδινες.

..μαν σορρυ αλλα εισαι λαθος...ο φιλος μας εχει ΑΠΟΛΥΤΟ δικιο ..τωρα αυτα που λες ειναι κατοπιν εορτης..και εχουν περασει 2 μηνες και 13 μερες απο την ημέρα του διαγωνισμου...σιγουρα δεν ειναι ΚΑΘΟΛΟΥ σωστος ο τροπος που μιλαει για τον Μιχαλη αλλα εχει δικιο..να μου πεις το δικιο σου δεν το βρισκεις με flames αλλα με συζητηση...μα αφου το παλικαρι ακομα δεν εχει βρει ακρη...τι να κανει ξεσπασε

..και σε καμια περιπτωση δεν φταιει ο Μιχάλης αλλα η ομαδα που διοργάνωσε τον διαγωνισμο!!!

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από mortisboy

..μαν σορρυ αλλα εισαι λαθος...ο φιλος μας εχει ΑΠΟΛΥΤΟ δικιο ..τωρα αυτα που λες ειναι κατοπιν εορτης..και εχουν περασει 2 μηνες και 13 μερες απο την ημέρα του διαγωνισμου...σιγουρα δεν ειναι σωστος ο τροπος που μιλαει για τον Μιχαλη αλλα εχει δικιο..να μου πεις το δικιο σου δεν το βρισκεις με flames αλλα με συζητηση...μα αφου το παλικαρι ακομα δεν εχει βρει ακρη...τι να κανει ξεσπασε

..και σε καμια περιπτωση δεν φταιει ο Μιχάλης αλλα η ομαδα που διοργάνωσε τον διαγωνισμο!!!

Και που φταίμε εμείς;

Link to comment
Share on other sites

Παίδες ηρεμία, ο doctormad έχει δίκιο να έχει παράπονα και ξέφυγε από τη στιγμή που μπήκατε να τον φάτε και να υποστηρίξετε τον eleven.

Φυσικά όμως έχει άδικο καθώς δεν άφησε τον ίδιο τον eleven να απαντήσει παρά συνέχισε την διαμάχη αυτή μαζί σας.

Το σωστότερο για μένα θα ήταν να προσπαθήσει να επικοινωνήσει με τον οργανωτή του διαγωνισμού και τον ίδιο τον eleven σε προσωπικό επίπεδο όπως πχ με ένα π.μ.

Αυτά από κάποιον ουδέτερο καθώς δεν γνωρίζω ούτε τον ένα ούτε τον άλλο.

Link to comment
Share on other sites

Ηρεμία παιδία. Δεν αξίζει να εκνευριζόμαστε για πράγματα που όπως φαίνετε διευθετήθηκαν από τον unseen.

:daisy: :daisy: :daisy: :daisy: :daisy: :daisy: :daisy: :daisy: :daisy: :daisy: :daisy: :daisy:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από tifozif1 [Σήμερα, στις 11:35]

Δεν είναι 2 μήνες και 13 μέρες, για μετρήστε καλύτερα.

..οπα γραψε λαθος 1 και 13..

...τεσπα την λυση την εδωσε ο unseen παλι..να ναι καλα:)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από hipro5 [Σήμερα, στις 08:52]

Κάνε λίγο υπομονή και όλα θα γίνουν......ΜΗΝ αγχώνεσαι..... ;):)

Βασικά, κάτι τέτοιο να μου το έλεγε ο eleven για να ξέρω τι γίνεται. Αλλά αυτός απο ότι φαίνεται με έχει γράψει κανονικά. Τελευταία επικοινωνία 17/01, έχει περάσει ένας μήνας παρά κάτι (οκ, όχι ένας μήνας+ όπως έλεγα πιο πριν, το ένας μήνας++ είναι από την ημερομηνία ανακοίνωσης των νικητών του διαγωνισμού).

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από astrolabos [Σήμερα, στις 09:27]

Και που φταίμε εμείς;

Εσείς φταίτε ότι πάτε και υποστηρίζετε "τυφλά" τον Μιχάλη. Δε λέω άνθρωποι είστε μπορεί να είστε και φιλαράκια, αλλά πρέπει να υποστηρίζετε πρώτα την υπευθυνότητα, την συνέπεια και την αντικειμενικότητα. Μαγαζί δεν είστε ούτε εγώ είμαι πελάτης, αλλά έχω το δικαίωμα να διεκδικώ το δώρο που κέρδισα. Θα με κατηγορήσεις γι αυτό? Ναι φάνηκα αγενής και επιθετικός αλλά πιστεύω εντός των ορίων. Εσύ τι θα έκανες στην θέση μου όταν βλέπεις ότι ο άλλος σε έχει γράψει κανονικά όπως λέμε και στην καθομιλουμένη?

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από gznp [Σήμερα, στις 10:13]

Επικοινώνησε με τον Χρήστο (unseen) και όλα θα τακτοποιηθούν, δε νομίζω να χρειάζεται να το συνεχίζουμε περισσότερο το όλο θέμα.

Ναι εντάξει αλλά είναι κάποια πράγματα που με εκνευρίζουν αφάνταστα. Με εκνευρίζει αφάνταστα το ότι οι άλλοι είναι ασυνεπείς απέναντι σου και μετά σε κατηγορούν για αγένεια και επιθετικότητα προκειμένουν να κρύψουν την ασυνέπεια τους.

Θα επικοινωνήσω με τον unseen για τα περαιτέρω.

Link to comment
Share on other sites

DoctorMad νομίζω δεν χρειάζεται να δώσεις άλλη συνέχεια, επικοινώνησε με τον unseen και αν και τότε δεν ικανοποιηθείς, μπες και κάνε παράπονα, νομίζω έγινε αντιληπτή η δυσαρέσκειά σου.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από DoctorMad [Σήμερα, στις 12:16]

Εσείς φταίτε ότι πάτε και υποστηρίζετε "τυφλά" τον Μιχάλη. Δε λέω άνθρωποι είστε μπορεί να είστε και φιλαράκια, αλλά πρέπει να υποστηρίζετε πρώτα την υπευθυνότητα, την συνέπεια και την αντικειμενικότητα. Μαγαζί δεν είστε ούτε εγώ είμαι πελάτης, αλλά έχω το δικαίωμα να διεκδικώ το δώρο που κέρδισα. Θα με κατηγορήσεις γι αυτό? Ναι φάνηκα αγενής και επιθετικός αλλά πιστεύω εντός των ορίων. Εσύ τι θα έκανες στην θέση μου όταν βλέπεις ότι ο άλλος σε έχει γράψει κανονικά όπως λέμε και στην καθομιλουμένη?

με τον 11 μια φορα που συνεργαστηκαμε για ενα block ηταν απιστευτα συνεπης και σωστος. Το ¨σε εχει γραψει κανονικα¨ δεν ταιριαζει με το προφιλ του. Τον Μιχαλη δεν τον εχω γνωρισει προσωπικα. Οσα γραφω ειναι απο την μια και μοναδικη ¨συνεργασια¨ που ειχα μαζι του. Και ηταν αψογος. Πολυ καλα λογια θα σου πουνε και αλλα παιδια εδω μεσα. Ειτε ειναι φιλαρακια ειτε οχι.

Ο unseen εκανε μια προταση, μην φαγωνεστε αλλο, ας ληξει το θεμα ¨αναιμακτα¨ χωρις αλλο flaming

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.