Jump to content



Official ΦαγητοThread (FoodLab)


greekfragma

Recommended Posts

θα ηθελα να ζητησω μια χαρη :D εχει παρει η μητερα μου μερος σε εναν διαγωνισμο

και θα κερδισει αναλογα με τα like.

Κουκουτάκια (Κοκοτάκια)

οποιος θελει και δεν εχει προβλημα θα ηθελα να κανει ενα like (θελει facebook).

ευχαριστω πολυ!!! :D

Link to comment
Share on other sites

θα ηθελα να ζητησω μια χαρη :D εχει παρει η μητερα μου μερος σε εναν διαγωνισμο

και θα κερδισει αναλογα με τα like.

Κουκουτάκια (Κοκοτάκια)

οποιος θελει και δεν εχει προβλημα θα ηθελα να κανει ενα like (θελει facebook).

ευχαριστω πολυ!!! :D

Θα εκανα πολυ ευχαριστως like στη μαμα σου αλλα δεν εχω facebook ουτε θελω να αποκτησω. Θα το πω σε μερικους φιλους που εχουν λογαριασμο και ελπιζω να κανουν αυτοι.

Ευχομαι καλη επιτυχια στη μαμα σου και σε εσενα καλες μασες με τα ωραια φαγητα στη κουζινα της μαμας.

Link to comment
Share on other sites

Μεχρι τωρα εχουν κανει like 2. Πριν ηταν 84 τωρα ειναι 86. Συνεχιζω να παιρνω τηλεφωνα και να τους ψηνω για να το κανουν αλλα δεν εχω πολλους φιλους με λογαριασμο στο facebook. Τους εχω πει ομως να το πουν και αυτοι με τη σειρα τους στους δικους τους φιλους κτλπ.

Ελπιζω κατι να γινει παραπανω αλλα δυστυχως δεν ειναι στο χερι μου...

Link to comment
Share on other sites

Αντι να λες αυτα που λες κανε κατι να βοηθησεις και εσυ τον φιλο μας.

Αυριο μπορει να χρειαστεις και εσυ βοηθεια σε κατι...θα σου αρεσε να σε γραφουν ενω μπορουν να σε βοηθησουν;

Δεν εχει σημασια αν ειναι σημαντικο ή οχι για εσενα...σημασια εχει οτι ενας φιλος μας απο εδω μας ζητησε βοηθεια σε κατι που θεωρει σημαντικο. Εχουμε χρεος να πεσουμε ολοι πανω και να τον βοηθησουμε σαν να ηταν το πιο σημαντικο πραγμα στο πλανητη.

Αν μπορεσεις να καταλαβεις το σκεπτικο θα κατανοησεις γιατι μερικοι λαοι κυβερνουν τον πλανητη και γιατι κατι λαοι σαν τον δικο μας εχουν πιασει πατο.

Αν δεν μπορεις να καταλαβεις αυτα που σου εγραψα...σφαλμα του σκηνοθετη...break για καφε και τσιγαρο...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.