Jump to content



Bioshock


gbak

Recommended Posts

Α τόοοοοσο καλά.....οποτε έχουμε και λέμε....

Hohenstaufen + sstav = 2900 σε vista, και μονο εγώ με 2900 σε XP... μάλισταααααα

Τι έγινε ρε παιδιά ο τελευταίος των Μοϊκανών ή οι υπολοιποι ΑΤΙ XP gamers ειναι ακόμα διακοπές? :hehe:

Να υποθέσω Hohenstaufen (μα πως το προφέρεις αυτό??:p ) οτι κατα την εγκατάσταση του hotfix σε vista ΔΕΝ σου εμφάνιστηκε κάνα error? ολα μπηκαν μια χαρά??

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από perp [Σήμερα, στις 21:02]

Α τόοοοοσο καλά.....οποτε έχουμε και λέμε....

Hohenstaufen + sstav = 2900 σε vista, και μονο εγώ με 2900 σε XP... μάλισταααααα

Τι έγινε ρε παιδιά ο τελευταίος των Μοϊκανών ή οι υπολοιποι ΑΤΙ XP gamers ειναι ακόμα διακοπές? :hehe:

Να υποθέσω Hohenstaufen (μα πως το προφέρεις αυτό??:p ) οτι κατα την εγκατάσταση του hotfix σε vista ΔΕΝ σου εμφάνιστηκε κάνα error? ολα μπηκαν μια χαρά??

E τώρα και συ...:D Ναι στην εγκατάσταση δεν είχα κανένα απολύτως πρόβλημα...όλα μια χαρά.... :)

Link to comment
Share on other sites

Καλα εντάξει.... οποτε πρέπει να "στείλω" ή τα XP ή την ΑΤΙ... δεν μ@μιουντ@ι λέω εγώ...

το προβλημα αναφέρεται σε ενα αρχειο το οποιο το fixaki το βρισκει οτι εχω νεότερη εκδοση απο αυτο που εχει προφανώς το fixaki αλλα ειτε το αφήσω είτε το κάνω overwrite μετα βγάζει ορισμένα errors αλλα ολοκληρώνει το installation...

Τουλαχιστον δεν ειναι δικο μου πρόβλημα εγω καταλαβαινω...τα κλασσικα θέματα με drivers και fixakia... ελεος

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από perp [Σήμερα, στις 21:30]

Καλα εντάξει.... οποτε πρέπει να "στείλω" ή τα XP ή την ΑΤΙ... δεν μ@μιουντ@ι λέω εγώ...

το προβλημα αναφέρεται σε ενα αρχειο το οποιο το fixaki το βρισκει οτι εχω νεότερη εκδοση απο αυτο που εχει προφανώς το fixaki αλλα ειτε το αφήσω είτε το κάνω overwrite μετα βγάζει ορισμένα errors αλλα ολοκληρώνει το installation...

Τουλαχιστον δεν ειναι δικο μου πρόβλημα εγω καταλαβαινω...τα κλασσικα θέματα με drivers και fixakia... ελεος

Αν έβαζες παλαιότερους οδηγούς και έκανες μετά φρέσκια εγκατάσταση (πάλι) τους νέους με το φιξ ?

Μάλλον θα το έχεις κάνει ήδη φαντάζομαι.......

Δεν ξέρω απλά ιδεές ρίχνω που μου έρχονται....

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από perp [Σήμερα, στις 21:30]

Καλα εντάξει.... οποτε πρέπει να "στείλω" ή τα XP ή την ΑΤΙ... δεν μ@μιουντ@ι λέω εγώ...

το προβλημα αναφέρεται σε ενα αρχειο το οποιο το fixaki το βρισκει οτι εχω νεότερη εκδοση απο αυτο που εχει προφανώς το fixaki αλλα ειτε το αφήσω είτε το κάνω overwrite μετα βγάζει ορισμένα errors αλλα ολοκληρώνει το installation...

Τουλαχιστον δεν ειναι δικο μου πρόβλημα εγω καταλαβαινω...τα κλασσικα θέματα με drivers και fixakia... ελεος

Κατέβασε το hotfix, τους 7.8 και το driver cleaner. Καθάρισε τα πάντα απο ατι απο το σύστημά σου. Κάνε ρεσταρτ. Αφού μπείς με την εκπληκτική ανάλυση 640 επι κάτι, παναία μου βόηθα, κάνε ινσταλλ το hotfix. Στο ενα dll spdκάτι που σου λέει ΑΝ στο πεί άσε την πιό νέα έκδοση. Αν σου κάνει τσαχαλιά στους drivers για το ATITV200 μήτσος πάτα ok σε όλα τα errors. ’στο να τελειώσει. Ρεσταρτ. Με το που μπείς πάλι κάνε extract τυος 7.8 Βρές τη συσκευή που θα σου λέει unknown απο το device maanager και κάνε reinstall driver. Βρές τους drivers για το TV200 μήτσος μέσα στο φάκελο που έκαναν xtract οι 7.8 και επέλεξέ τους. Καλή όρεξη.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από NoDsl [Σήμερα, στις 22:11]

Κατέβασε το hotfix, τους 7.8 και το driver cleaner. Καθάρισε τα πάντα απο ατι απο το σύστημά σου. Κάνε ρεσταρτ. Αφού μπείς με την εκπληκτική ανάλυση 640 επι κάτι, παναία μου βόηθα, κάνε ινσταλλ το hotfix. Στο ενα dll spdκάτι που σου λέει ΑΝ στο πεί άσε την πιό νέα έκδοση. Αν σου κάνει τσαχαλιά στους drivers για το ATITV200 μήτσος πάτα ok σε όλα τα errors. ’στο να τελειώσει. Ρεσταρτ. Με το που μπείς πάλι κάνε extract τυος 7.8 Βρές τη συσκευή που θα σου λέει unknown απο το device maanager και κάνε reinstall driver. Βρές τους drivers για το TV200 μήτσος μέσα στο φάκελο που έκαναν xtract οι 7.8 και επέλεξέ τους. Καλή όρεξη.

Ρε μαν... χαιρω πολύ τι μου ειπες τώρα?? :D

Αυτο που ρώταω ειναι ΑΝ συμβάινει και σε υπόλοιπους κατόχους....

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από perp [Σήμερα, στις 22:48]

Ρε μαν... χαιρω πολύ τι μου ειπες τώρα?? :D

Αυτο που ρώταω ειναι ΑΝ συμβάινει και σε υπόλοιπους κατόχους....

Χαίρω πολύ χαιρόπουλος. :p

Αυτό του οποίου μόλις περιέγραψα τη λύση; Μπααααααααααα:confused:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από NoDsl [Σήμερα, στις 22:11]

πάτα ok σε όλα τα errors.

Αυτα τα errors λεω αν βγαίνουν και σε άλλους... αυτο ειναι το πρόβλημα... το demo τρέχει μια χαρά το επαιξα... λεω εκ περιεργείας αν και σε άλλους βγαίνουν μηνυματα λάθους.... :flower:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από NoDsl [Σήμερα, στις 20:11]

Κατέβασε το hotfix, τους 7.8 και το driver cleaner. Καθάρισε τα πάντα απο ατι απο το σύστημά σου. Κάνε ρεσταρτ. Αφού μπείς με την εκπληκτική ανάλυση 640 επι κάτι, παναία μου βόηθα, κάνε ινσταλλ το hotfix. Στο ενα dll spdκάτι που σου λέει ΑΝ στο πεί άσε την πιό νέα έκδοση. Αν σου κάνει τσαχαλιά στους drivers για το ATITV200 μήτσος πάτα ok σε όλα τα errors. ’στο να τελειώσει. Ρεσταρτ. Με το που μπείς πάλι κάνε extract τυος 7.8 Βρές τη συσκευή που θα σου λέει unknown απο το device maanager και κάνε reinstall driver. Βρές τους drivers για το TV200 μήτσος μέσα στο φάκελο που έκαναν xtract οι 7.8 και επέλεξέ τους. Καλή όρεξη.

Εγω ημουνα με τους 7.4 ( ή 7.6 ? δεν θυμαμαι :p ) εβαλα μονο το hotfix χωρις driver cleaner ( βαριομουνα του κερατα ) χωρις τπτ πατησα οκ στα error του ATIv200 εγινε το reboot και συμφωνα με το device manager κανενα προβλημα δεν ειδα θαυμαστικο πουθενα, αυτο που με ανυσηχει ειναι αυτη η εκδοση του 1900 driver ( 8.401.1.0 ) που δεν ειναι WHQL certified αλλα αυτο φανταζομαι συμβαινει επειδη ειναι hotfix και το βγαλανε τσακ μπαμ χωρις να περιμενουν πιστοποιησεις

Link to comment
Share on other sites

σημερα που ρωτησα Παπ μου ειπαν οτι θα το φερουν την ερχομενη Τριτη αν και εγω προσωπικα περιμενω την collectors edition που εχει διαφορα καλουδια -making of/soundtrack/φιγουρα Big daddy/αναγλυφο μεταλλικο κουτι...-:jump: :jump: :jump:

Link to comment
Share on other sites

καλα αμα περιμενουμε απο ελλαδα σωθηκαμε...εδω οι ανθρωποι κοιμουνται ορθιοι...το play.com σου φερνει παιχνιδια στην μιση τιμη περιπου απο οτι το πλαισιο..και στην πορτα σου...τελος παντων

2003728333396137452_rs.jpg

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από honda22 [Σήμερα, στις 14:16]

Πολλά προβλήματα οι κάρτες ATI βρε παιδί μου....τι γίνεται?

Και μένα μια χαρά είναι...θα δείξει βέβαια και στα πιό βαρβάτα που θα έρθουν στο μέλλον....:)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.