Jump to content



Bioshock


gbak

Recommended Posts

μα μιλαμε και γαμω τα γραφικα...ασε που το σεναριο ειναι τελειως φευγα...δηλαδη αυτος που το σκεφτηκε πρεπει να ηταν κομματια τελειως...αμα ειχε και πιο ωραια οπλα θα ταν τοπ οφ δε τοπ..

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από gdp77 [Σήμερα, στις 02:35]

Μετά από αυτό , ευθαρσώς δηλώνω ότι αν ποτέ το παίξω, θα κατέβει από torrent. Αν δε με σέβονται, δε θα πάρουν και τα χρήματά μου.

και μετα απο αυτο?

http://www.f-secure.com/weblog/archives/archive-082007.html#00001263

Note that over the weekend there was news about a suspected rootkit in the PC version of the game Bioshock. This news proved not to be true, but since BioShock apparently uses copyright protection software made by Sony there was lots of initial commotion.

τι δηλωνεις?

Link to comment
Share on other sites

Το παιχνίδι μπορεί να αξίζει...εμένα μου κάνει εντύπωση πως περιμένει η 2Κ Games να κάνει πώλήσεις πέρα απο αυτό το μειον που ανέφερε το gdp77 και το οποιο δεν γνώριζα και απο 1 demo ναι μεν "δυνατό" αλλα τόσο μικρό όσο ενα videaki στο youtube ....

Προσωπικά δεν δίνω έτσι 50 επειδη μου εδωσαν μια μικρή καραμέλα και νομίζουν οτι με έπεισαν... ουτε επειδή του εβαλε το Α, Β site 10αρια... ξερει το site καλύτερα τον ευατό μου και τα γουστα μου??? άλλοι τα έδωσαν και καλά έκαναν... ισως επειδή το σκέφτηκαν διαφορετικά, ισως επειδη ειχαν 50 για να κανουν το κομμάτι τους για μερικές μέρες, ισως επειδή κολλησαν με το demo, 1000 ίσως μπορεί...

Κανεις δεν προμοτάρει εκ πεποιθήσεως την πειρατεία και ουτε έγινε νομίζω κάτι τέτοιο.... αν ειμασταν δημιουργοί σίγουρα σε κανεναν μας δεν θα μας άρεσε να μας κλεβουν το ψωμί μας και την πνευματική μας δημιουργια... οταν αξιζει ο σκόπος, το αποτέλεσμα τα δινουμε... είτε λέγεται hardware είτε λέγεται software..... Με την λογικη όμως του να μας δίνουν ψιχουλα, ενα δόλωμα της πλάκας και να περιμένουν να τους τα σκάσουμε με κλειστά μάτια, διαφωνώ....

Απλά στο software ειναι πιο ευκολο να δοκιμάσεις κάτι πριν αγοράζεις πάρα στο hardware... αν υπάρχαν demo quads νομίζω θα τους είχαμε πάρει όλοι....

Και νομίζω ότι ολα τα σχόλια κάτω απο αυτήν την λογική έγιναν....

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.