Jump to content



Bioshock


gbak

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από jpavly [Σήμερα, στις 12:21]

Big Daddys έχεις συναντήσει; :p

έχω συναντήσει και είναι οι μόνοι άξιοι λόγου μέχρι τώρα. οι υπόλοιποι εχθροί δεν με ενθουσίασαν από τη λεπτομέρεια. επίσης τα εφέ με τις φωτιές είναι φοβερά :)

ps και εγώ τα κοριτσάκια δεν τα σφαγιάζω :innocent:

Link to comment
Share on other sites

Tα little sisters τα σφαγιαζω ολα....στο πρωτο κοριτσακι μπερδευτηκα γιατι νομιζα οτι με το Η το σωζεις....:D

Οι Big Daddys δεν ειναι πολυ δυσκολοι.....μπορεις να τους παγωσεις κιολας και μετα με το grenade launcher τους καθαριζεις...

Ωραιο εφε οταν λιωνεις παγους με το φλογοβολο....

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από kallileo

Εχει επιρροη στην εξελιξη του παιχνιδιου αν σκωτονουμε τα κοριτσακια ή αν τα ελευθερώνουμε?

Αρχική απάντηση από jpavly

Εγώ που τα σώζω όμως πήρα κάτι ωραιότατα δωράκια :D

Πόσα adam δίνει άμα τα σκοτώσεις βάρβαρε; ’μα τα σώσεις 80.

Αρχική απάντηση από kallileo

Εγω τα σωζω ρε....:D I'm a good man....

http://arstechnica.com/journals/thumbs.ars/2007/08/30/little-sisters-save-or-harvest-we-break-down-the-best-approach-for-adam

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από kallileo [Σήμερα, στις 13:09]

Thanks!

Καπως ετσι το σκεφτομουν και γω...

Σε καποιο αλλο παιχνιδι εχω συναντησει παρομοιο συστημα με τους ηθικους φραγμους του Bioshock αλλα δεν θυμαμαι σε ποιο...

Fable ? :p

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από sstav

Και στο Knights of the Old Rebuplic 1 & 2 έτσι ήταν....

έχει ακουστεί τίποτα για κανένα νέο παιχνίδι με υπόθεση από Star Wars - Jedi (όχι online);;;:OT:

Τhe force unleashed

Κανε search και θα δεις κατι preview videos που θα σου πεσουν τα ματια!

Βγαινει το 2008 ,πρωτα για παιχνιδομηχανες δυστυχως.Λογικα θα βγει μετα και για pc.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Vasot [Σήμερα, στις 17:26]

Eιμαι ο μονος απο δω μεσα που δεν ενθουσιαστηκε ιδιαιτερα απο το συγκεκριμενο παιχνιδι

Mηπως προερχομαι απο αλλο πλανητη ?? :...:

Οχι ρε συ... και εγώ ενάντια στο κατεστημένο ειμαι.... :D

Link to comment
Share on other sites

παντως εγω που ειμαι λιγο πιο κλασικος fps...με το stalker και το GRAW II ειχα κολλησει περισσοτερο...αυτο σε μερικες φασεις μου θυμιζει το prey που το ειχα βγαλει οπως το βαλα...γενικα προτιμω κανονικα οπλα και οχι plasma φωτιες και διαολους....

απλα το ειδα σαν ενα πολυ καλο benchmark για το συστημα μου..

Link to comment
Share on other sites

Δύο φωτο με το μικρότερο και μεγαλύτερο fps Που έχω συναντήσει στο παιχνίδι με ανάλυση 1900χ1200 όλα στο full (στα settings του παιχνιδιου). Δεν έχω ενεργοποιήσει ακόμα ΑΑ και AF από CCC.

2003111410941242474_th.jpg

2003149155782914424_th.jpg

Επίσης ενώ έχω πάρει τα plasmids για ηλεκτροσοκ, φωτιά και τηλεκινηση (είμαι ακόμα στην αρχή), έχω μόνο δύο slots με το ηλεκτροσοκ και την τηλεκίνηση. Μπορώ να ενεργοποιήσω την φωτιά και πως;

Link to comment
Share on other sites

καπου παιζει ενα μηχανημα που κανεις τραμπα οτι θες απο τηλεκινηση σε φωτια...εγω εχω κρατησει την φωτια μακραν το καλυτερο.....επισης ψαξε βρες και weapon upgrade και κανε σε shotgun σκοτωνει...

εγω εχω σκαλωσει σε αυτο το σημειο ρε γμτ..που στο καλο ειναι το εβδομο? εχω φαει τον τοπο..

2003256212819984876_rs.jpg

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από gbak [Χθες, στις 22:33]

εγω εχω σκαλωσει σε αυτο το σημειο ρε γμτ..που στο καλο ειναι το εβδομο? εχω φαει τον τοπο..

Απλά ψάξε κάθε μέρος και κάθε εχθρό που σκοτώνεις..

Εγώ χωρίς ιδιαίτερο ψάξιμο βρήκα αρκετά..

bioshockrb0.th.jpg

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.