Jump to content



Bioshock


gbak

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από honda22 [Σήμερα, στις 20:13]

Από που να κατεβάσω το demo χώρις να μου κολλήσει στο 99,9%? :...:

Κοιτα αν έχεις αρκετά γρήγορη γραμμή απλά προσπάθησε μεταμεσονύχτιες ώρες που οι servers εχουν χαμηλότερο load... εγω το ξεκίνησα γυρω στις 3-4πμ και στις 8πμ ειχε κατέβει... με το που βγήκε... αρα τώρα πρεπει να ειναι καλύτερα... απο gamershell εδω ;)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από perp [Σήμερα, στις 23:13]

Κοιτα αν έχεις αρκετά γρήγορη γραμμή απλά προσπάθησε μεταμεσονύχτιες ώρες που οι servers εχουν χαμηλότερο load... εγω το ξεκίνησα γυρω στις 3-4πμ και στις 8πμ ειχε κατέβει... με το που βγήκε... αρα τώρα πρεπει να ειναι καλύτερα... απο gamershell εδω ;)

768 έχω, οπότε το έβαλα σε τορρεντ και ησύχασα :D

Link to comment
Share on other sites

Τα γραφικά φανταστικά.

Ιδίος τα εφέ των υγρών.

Το gameplay δεν μου άρεσε, αν και ήταν πολύ λίγο.

Δεν μου αρέσουν τέτοιου είδους παιχνίδια.

Σίγουρα πολλοί θα το λατρέψουν.

Link to comment
Share on other sites

http://www.firingsquad.com/hardware/bioshock_directx10_performance/

BioShock DirectX 10 vs DirectX 9 Performance and Image Quality.

Πηγαινει πλυ καλά σε πολλες κάρτες, βεβαια οι διαφορες dx10 dx9 δεν υπάρχουν (εκτως απο τις σκιες). Αλλά και πάλι ειναι ενθαρρυντικο, μην ξεχναμε ότι τελευται βγήκαν games που δυσκολευαν τις τελευταιες καρτες σε dx9.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από perp [Σήμερα, στις 00:10]

Καλα έκανες και εγω κατεβάζω την full εκδοση γιατί το demo στο καλύτερο με άφησε....

Ποσο μεγαλη ειναι η full εκδοση? (Να το θεσουμε και κομψα το ζητημα)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από SLN [Σήμερα, στις 18:00]

Ποσο μεγαλη ειναι η full εκδοση? (Να το θεσουμε και κομψα το ζητημα)

Αρχική απάντηση από honda22 [Σήμερα, στις 18:21]

Μικρή μωρέ είναι 6,08Gb :jump:

Ναι ναι... πολυ μικρό... :D στο 63% τωρα... να ναι καλα το 2play :cool: Αντε να κατέβει αν και το βλέπω πια για αύριο ρε γμτ.... Αντε περιμένουμε εντυπωσεις απο την full εκδοση guys....

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από perp [Σήμερα, στις 19:32]

Ναι ναι... πολυ μικρό... :D στο 63% τωρα... να ναι καλα το 2play :cool: Αντε να κατέβει αν και το βλέπω πια για αύριο ρε γμτ.... Αντε περιμένουμε εντυπωσεις απο την full εκδοση guys....

Από που το καταβάζεις αν επιτρέπεται?

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από giorgos th. [Σήμερα, στις 19:29]

εχω εδω και 2 μερες που απο gamershell μου κοβει το κατεβασμα στα ~300mb ρε γμτ..

Στους περισσότερους συνέβει.... ειναι σε τι load θα πετυχεις τους servers... εγώ εν τέλει τα είχα καταφέρει όταν το ξεκινησα στις 4πμ μέχρι τις 8πμ νομίζω που ολοκληρωθηκε γιατί σε ώρες αιχμής ειχε κοπεί 3 με 4 φορες....

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.