Jump to content



Bioshock


gbak

Recommended Posts

Το ξεκίνησα το παιχνίδι (full version).

Φαίνεται καλό.

Στα 1920Χ1200 (Widescreen) Vista64 (hardware στην υπογραφή) με όλα τα γραφικά στο full, παίζει ομαλά.

Έχω ενεργοποιημένο το vertical sync και triple buffering.

Δεν είδα πουθενά option για antialiasing μέσα στο παιχνίδι.

Ξέρει κανείς αν μετράει FPS το ίδιο το παιχνίδι και με ποιο τρόπο?

Link to comment
Share on other sites

εγω συμφωνω με το multi αποκτα αλλη διαρκεια το παιχνιδι....και τωρα ας πουμε το σκεφτομαι για αγορα το bioshock...γιατι λεω οκ ολα καλα το τελειωνω και τι? μενει στο ραφι? ενω ενα bf2 το τρεχω ακομα μετα απο 2 χρονια...οπως επισης και το GRAW2...

κακα τα ψεμματα ενα single player δεν σε κραταει οσο καλο και να ναι..πλεον..

Link to comment
Share on other sites

Παιδια το συστημα μου ειναι

ιντελ p4 3Ghz

512 ram

x550 256mb

Εχω κατεβασει το demo αλλα δεν δουλευει καθολου δηλαδη δεν μου διχνει το mouse και οταν αρχιζει το παιχνιδι δεν υπαρχει εικονα βλεπω μονο μαυρο το ξερω πως με τετοιο συστημα δεν υπαρχει περιπτωση να παιξω τετοιο παιχνιδι αλλα δεν επρεπε τουλαχιστο να μπορω να το βλεπω κανονικα

Εχω βαλει και το hotfix για ατι αλλα παλι τιποτα

Υπαρχει καποιος τροπος να μπορω να παιξω εστω το demo?

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από gns [Σήμερα, στις 10:18]

Παιδια το συστημα μου ειναι

ιντελ p4 3Ghz

512 ram

x550 256mb

Εχω κατεβασει το demo αλλα δεν δουλευει καθολου δηλαδη δεν μου διχνει το mouse και οταν αρχιζει το παιχνιδι δεν υπαρχει εικονα βλεπω μονο μαυρο το ξερω πως με τετοιο συστημα δεν υπαρχει περιπτωση να παιξω τετοιο παιχνιδι αλλα δεν επρεπε τουλαχιστο να μπορω να το βλεπω κανονικα

Εχω βαλει και το hotfix για ατι αλλα παλι τιποτα

Υπαρχει καποιος τροπος να μπορω να παιξω εστω το demo?

Με τόση μνήμη και με αυτή τη κάρτα γραφικών δεν σε βλέπω να παίζεις, βασικά είναι αδύνατον.

Link to comment
Share on other sites

ρε συ Ιορδανη τι λιωσιμο ρε ...οσο αργησε να κατεβει η μ@λακια τοσο γρηγορα τελειωσε...μου την εσπασε...

οσο για τον τετραπυρηνο δεν ξερω ρε μαν μαλλον...παντως στο συστημα μου παει πολυ καλα....

Αρχική απάντηση από gns

Παιδια το συστημα μου ειναι

ιντελ p4 3Ghz

512 ram

x550 256mb

Εχω κατεβασει το demo αλλα δεν δουλευει καθολου δηλαδη δεν μου διχνει το mouse και οταν αρχιζει το παιχνιδι δεν υπαρχει εικονα βλεπω μονο μαυρο το ξερω πως με τετοιο συστημα δεν υπαρχει περιπτωση να παιξω τετοιο παιχνιδι αλλα δεν επρεπε τουλαχιστο να μπορω να το βλεπω κανονικα

Εχω βαλει και το hotfix για ατι αλλα παλι τιποτα

Υπαρχει καποιος τροπος να μπορω να παιξω εστω το demo?

φιλε εχε υποψιν σου αν η καρτα σου υποστηριζει S.M 3.0

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από gbak [Σήμερα, στις 10:01]

κακα τα ψεμματα ενα single player δεν σε κραταει οσο καλο και να ναι..πλεον..

soul reaver 1 , 2

the longest journey

NFS porsche

Re-volt :hehe:

Messiah

Undyind

και αλλα πολλα τα εχω παιξει τουλαχιστον απο 3 φορες :D

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Borg [Σήμερα, στις 10:33]

soul reaver 1 , 2

the longest journey

NFS porsche

Re-volt :hehe:

Messiah

Undyind

και αλλα πολλα τα εχω παιξει τουλαχιστον απο 3 φορες :D

ναι καλα...τωρα θες να μας πεις οτι τα αγορασες ολα αυτα...:hehe:

Link to comment
Share on other sites

Παντως guys εδω δεν ειδα και κανα τρελό utilization του quad.... οι 2 ψιλοκοιμόντουσαν βασικα γυρω στο 5-8%, ο τριτος καπου στο 15% και ο τεταρτος 90%.... απο right mark...

Εν τέλει θα μεινω με την απορία ρε παίδες?? Μα κανενας δεν το εχει παιξει με 2900 να μας πει για την εγκατάσταση του hotfix σε XP???... 3 φορα επανεγκατάσταση των 7.8 + hotfix και πάλι τα ίδια λεει...:blink:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από perp [Σήμερα, στις 11:16]

Μα κανενας δεν το εχει παιξει με 2900 να μας πει για την εγκατάσταση του hotfix σε XP???... 3 φορα επανεγκατάσταση των 7.8 + hotfix και πάλι τα ίδια λεει...:blink:

Περιμένοντας να κατέβει...(25%) σε Vista όμως

Link to comment
Share on other sites

Παίδες έχω ένα προβληματάκι.....λοιπόν δουλεύω με 2900 και τελευταίους δριβερς και μου κάνει αυτό:

newbitmapimagerm4.jpg

Δεν φαίνεται το πάτωμα....

Κάτι είχα ακούσει για ένα χοτφιξ για την 2900 αλλά όταν ο θεός έδινε ματάκια.....:tomato: :tomato:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.