Jump to content



nVidia 8800 GT


godslayer1416003205

Recommended Posts

  • Replies 1,4k
  • Created
  • Last Reply

Εχω να αναφερω αλλα 2 προβληματα,

1) Στο Soldier of Fortune 2 ( παιχνιδι του 2002 με την Quake 3 engine ) παγωνει καθε 1 λεπτο και μετα απο λιγο συνεχιζει, μερικες φορες χωρις ηχο και πρεπει πατησω vid_restart στην κονσολα

2) Στο cod2 οταν ειπα να συνεχισω το campaign γιατι ειχε πεσει η γραμμη αλλη μια φορα ( α ρε tellas ..... ) ξεκινησα την 4η πιστα της πρωτης αγγλικης αποστολης στην πολη el daba , the end of the beggining ε στην αρχη που ξεκινας στο φορτηγακι ειχα 43-47fps :boxed: :boxed:

Πιο μετα οταν επρεπε να καταστρεψω τα 4 κανονια για να πλησιασουν τα πλοια ειδα μεχρι και 21fps στην μαχη, ολα αυτα με maxed detail anisotropic και 4x AA σε 1024*768 ( τα εβαλα αφου πρωτα πατησω detect optimal settings εννοειται) , μπορει να μην εχω artifacts οπως ειχα με την χαλασμενη 1900 αλλα τα fps μου πρεπει να ειναι 3 φορες χειροτερα, online ειδα μεχρι και 41 με 20 ατομα στην toujane :S

Ελπιζω με την μεταβαση σε c2d που θα χρειαστει να κανω format και να βαλω κατι πιο προσφατο απτους 169.04 να στρωσει, διαφορετικα δεν ξερω κι εγω τι θα γινει

Link to comment
Share on other sites

:wall:

Μόλις με πήραν απο πλαίσιο και με ενημέρωσαν οτι ήρθαν μολις 10 κομάτια XFX και δεν πρόλαβε να μου κρατήσει και ότι η καταστασή ήταν οτι όποιος πρόλαβε πρόλαβε μου κράτησε μια asus αλλά δεν τη πήρα γιατι του είπα ότι η παραγγελία μου ήταν για xfx και οχι

asus προτιμότερο θα ήταν να μου έλεγε ότι δεν ήρθαν καθόλου και όχι ήρθαν και δε πρόλαβα να σου κρατήσω!!!

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Ujin [Σήμερα, στις 14:38]

To multirama έχει Club 3D αυτή τη στιγμή, για όποιον ενδιαφερεται (απ' οτι μου είπαν στο τηλέφωνο τουλάχιστον).

Ohhhhhh myyyyyyyyyy Goooooooooooooooood!!!!!!!!!111!one!!!111

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από tsuman

:wall:

Μόλις με πήραν απο πλαίσιο και με ενημέρωσαν οτι ήρθαν μολις 10 κομάτια XFX και δεν πρόλαβε να μου κρατήσει και ότι η καταστασή ήταν οτι όποιος πρόλαβε πρόλαβε μου κράτησε μια asus αλλά δεν τη πήρα γιατι του είπα ότι η παραγγελία μου ήταν για xfx και οχι

asus προτιμότερο θα ήταν να μου έλεγε ότι δεν ήρθαν καθόλου και όχι ήρθαν και δε πρόλαβα να σου κρατήσω!!!

LOL.

Πολυ εξυπνη κινηση εκανες :D

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.