Jump to content



nVidia 8800 GT


godslayer1416003205

Recommended Posts

  • Replies 1,4k
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από FLO [Σήμερα, στις 21:06]

LOL.

Πολυ εξυπνη κινηση εκανες :D

Το αν εγώ έχω ένα "κόλλημα" με τη κάρτα της συγκεκριμένης εταιρίας είναι δικαίωμα μου τώρα αν εσύ προπαράγγελνες το δικό σου "κόλλημα" και σου κρατούσε κάτι άλλο να του έλεγες ευχαριστώ πολύ και να έπαιρνες αυτό που σου έδινε αυτός!:clap:

Link to comment
Share on other sites

Ε εντάξει...αν υπήρχε ετοιμοπαράδοτη ταυτόχρονα, νομίζω πολύς κόσμος θα έδινε τα 70 παραπάνω που ζητάει προκειμένουν να μην περάσει αυτήν την αναμονή και ταλαιπωρία.... μα και αυτές οι εταιρείες... δεν μπορουν πάρουν εποχικό προσωπικό για να καλύψουν την ζήτηση? :p:D

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από perp

Εν τω μεταξύ... μήπως να κάνετε και λίγο κράτει με την GT?... σε κάνα μήνα δεν βγαίνει η revised GTS? γιατι εν τέλει βλέπω να αριβάρουν στην Ελλάδα ταυτόχρονα.... ουτε 1 μήνας δεν έμεινε... ;):D

15 μέρες

Link to comment
Share on other sites

Επιτελους με πηραν σημερα για της XFX 8800 GT/Extreme (1900- 640 )

Μονο που εκαναν τη μαλ..κια και μου εστειλαν μονο μια αντι 2 που ειχα παραγγελια..(μαλον για να φτουρισουν τα κοματια)

Αντε εστω μια.....αντι της 8600...

Τωρα υπομονη μεχρι δευτερα....

BTW....

LOOK HERE

"It will be marking its territory as of next week, landing in etail for an expected reseller price of 149 excluding VAT"

:p 8800GT 256mb οσο κανει μια 8600GTS

Link to comment
Share on other sites

το περιμεναμε αυτο απο την Nvidia η 8800GT 256 ήταν η επομενη κίνηση για απάντηση στις 38ΧΧ της ΑΤι. Προβλέπω να αγοράζουνε Ατι προϊόντα πλέων μονο οι hardcore φαν και οι ασχετοι του αθλήματος. :hmm:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Spartiatis

Επιτελους με πηραν σημερα για της XFX 8800 GT/Extreme (1900- 640 )

Μονο που εκαναν τη μαλ..κια και μου εστειλαν μονο μια αντι 2 που ειχα παραγγελια..(μαλον για να φτουρισουν τα κοματια)

Αντε εστω μια.....αντι της 8600...

Τωρα υπομονη μεχρι δευτερα....

BTW....

LOOK HERE

"It will be marking its territory as of next week, landing in etail for an expected reseller price of 149 excluding VAT"

:p 8800GT 256mb οσο κανει μια 8600GTS

Φίλε Σπαρτιάτη, η παραγγελία σου ήταν απο Πλαίσιο?

Αν ναι, στείλε μου σε παρακαλώ pm με τον αριθμό της παραγγελίας,

γιατί νομίζω μας δουλεύουν όλους αυτοί!!!

Link to comment
Share on other sites

εγω την εχω εδω και 2 βδομαδες.ημουν ο πρωτος μαλλον που την παρειγειλε..μιας και εκανα refresh to site του πλαισιου και εψαχνα καρτες..

και τσουκ μου βγηκε η xfx..

παει καλα μπορω να πω..

την εχω 700/1700/1000 με 40% αερα

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από quickaras [Σήμερα, στις 18:57]

Φίλε Σπαρτιάτη, η παραγγελία σου ήταν απο Πλαίσιο?

Αν ναι, στείλε μου σε παρακαλώ pm με τον αριθμό της παραγγελίας,

γιατί νομίζω μας δουλεύουν όλους αυτοί!!!

Τι θελεις τον αριθ παραγγελιας μεγαλε??

Καταρχην αυτος ο αριθμος αντιστοιχει σε προσωπικα στοιχεια....ετσι θα στο εδινα ??

Δευτερον... ειναι παραγγελια απο 30/10/07.....

Τριτον... ΔΕΝ Μας δουλευει κανεις .......

Το προβλημα ξεκινα απο nvidia.... και οι εταιριες που κατασκευαζουν της καρτες οπος Foxconn για παραδειγμα....μετα εχουμε της εταιριες που μας ετοιμαζουν το προιον εως την τελικη μορφη διαθεσης μετα τους Resellers...και τελικα τα καταστηματα λιανικης....

Δηλαδι οταν αργει για π.χ η nvidia να παραδωσει tα chips........η μια εταιρια κατασκευης δεν προλαβαινει να βγαλει τα απαιτουμενα κοματια......αρχιζει μια αλυσιδα ψεματος.....που τελικος αποδεκτης ειναι ο πελατης λιανικης...

Δεν ειναι δουλεμα λοιπον.........απλος ενα μπουκωμα με ενα προιον....

Link to comment
Share on other sites

Μα δεν καταλάβατε η nvidia ήθελε να δώσει λίγες κάρτες σε κάθε <καλό> κατάστημα , παραμονές που θα παρουσίαζε η amd-ati , επίσης έχει δώσει το ελεύθερο σε κάθε κατασκευαστική εταιρεία καρτών π.χ.evga να κάνουν O.C. στις κάρτες και να τις πουλάνε!

έβγαλε με 700,675,650,600, MHz GPU τέσσερις κάρτες 8800gt με διαφορετικό χρονισμό και διαφορετική τιμή!! , καταλαβαίνεται ποσό χρονοβόρο είναι αυτή η διαδικασία, γιατί δεν το κάναν στην αρχή πριν από την παρουσίαση? , και εδώ έχουν τον σκοπό τους το κέρδος!!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.