Jump to content



Δείξτε το γραφείο σας!


Recommended Posts

Πολύ ωραίο σπίτι αλλά το βρίσκω λιγάκι ψυχρό και μουντό.

Δείχνει περισσότερο για μούρη παρά για να ΖΗΣΕΙΣ

ΑΛΛΑ, είναι καθαρά υποκειμενικό το θέμα. Ο καθένας το βλέπει διαφορετικά.

Το θέμα είναι ότι το σου αρέσει, και αυτό είναι που μετράει πάνω απο όλους :flower:

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί να το πεις λίγο ψυχρό το σπίτι του φίλου στο London (mind the gap) - προσωπικά μου αρέσει - αλλά σίγουρα είναι 1000% πρακτικό καθώς: α) δεν έχει περιτά πράγματα β)διατηρείται εύκολα σε αυτή την κατάσταση (βασικό ζήτημα γιατί ένα φορτωμένο σπίτι τακτοποιείται δύσκολα και ανακατώνεται εύκολα - ασχετως του ποιος κάνει το συμάζεμα/σκούπισμα/whatever).

Να υποθέσω ότι ο φίλος μένει μόνος(?), δηλ. δεν υπάρχει οικογένεια (παιδια, καρότσια κτλ)

Link to comment
Share on other sites

Λονδινο, canary wharf. Αλλα δυστηχώς σε ενοικιο..

Ναι, φυσικά μόνος... Μικροί είμαστε ακόμα ... (25 :p)

Oσο για το ψυχρό, αυτό ειναι καθαρά θέμα γούστου... Το σπίτι μου στην αθήνα εχει περισσότερο ξύλο και βιβλιοθήκη, που εδώ δεν μπορώ να εχω... (Δεν εχω και βιβλία εδω :p)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Λονδινο, canary wharf. Αλλα δυστηχώς σε ενοικιο..

Ναι, φυσικά μόνος... Μικροί είμαστε ακόμα ... (25 :p)

Oσο για το ψυχρό, αυτό ειναι καθαρά θέμα γούστου... Το σπίτι μου στην αθήνα εχει περισσότερο ξύλο και βιβλιοθήκη, που εδώ δεν μπορώ να εχω... (Δεν εχω και βιβλία εδω :p)

Φίλε μη τους ακούς, το σπίτι απλά μαμάει.... :jump::jump::jump: Σέλω και γω..:baby:

Όπως έλεγε και ο Doc στο Back to the Future,:p αν είναι να κάνεις κάτι, κάντο με στύλ...

Αντε να πάρω και γώ πτυχίο να πάω να ζήσω λίγο έξω...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Άνοιξε πρώτα σε αρκουδάκι φάση και έμεινα, μετά έκανα ενα κλικ, ήρθε στα ίσα του και στάνιαρα. :p

:hehe:

Δεν είναι και η καλύτερη θέση που τραβήχτηκε η φώτο, αλλά θα ποστάρω και άλλες σύντομα.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.