Jump to content




astrolabos

Recommended Posts

  • Replies 138
  • Created
  • Last Reply
Πριν λιγο εβγαλα combo 15 hit με τον RYU !

Πολθ καλο παιχνιδι αλλα εχει πολυ OP παιχτες...

Οι λαβες ειναι απιστευτα σπαστικες...

http://www.amazon.co.uk/gp/product/B001M22WN8/ref=s9_simb_gw_xu_s11_p63_t1?pf_rd_m=A3P5ROKL5A1OLE&pf_rd_s=center-2&pf_rd_r=0ZCG3BNZ22GA98778HWC&pf_rd_t=101&pf_rd_p=467128533&pf_rd_i=468294 Παρτο, διαβασε, καψου,διαβασε, καψου, καψου,διαβασε :p

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

madcatz fightpad καλυτερα, το dpad του 360 ειναι απαλευτο εκτος αν εισαι casual οποτε δεν σε νοιαζει αν δεν σου βγαινουν παντα οι κινησεις ή πολυ απλα θες να παιζεις fighting με τον αντιχειρα στον μοχλο :p και τα PSX style gamepads σαν αυτα της logitech καλα ειναι αλλα προσωπικα παντα μου πρηζεται ο αντιχειρας με αυτον τον καταραμμενο σταυρο τους.

Αν εχεις τα λεφτα η καλυτερη λυση ειναι ενα ποιοτικο arcade stick, ή το tournament edition της madcatz ή το standard edition δεδομενου οτι μπορεις να βρεις καλυτερα εξαρτηματα απεξω και εχεις της γνωσεις για να το μονταρεις, υπαρχει και η περιπτωση του handmade που μπορεις να το παραγκειλεις απο καποιον που να ασχολειται με αυτα και να εχει λογικες τιμες αλλα δεν το εχω ψαξει πολυ.

Αν τελικα αποφασισεις για stick προτιμησε το 360 version γιατι τα ps3 εχουν καποιες ασυμβατοτητες με την θυρα usb στα pc ( http://www.hardforum.com/showthread.php?p=1034279329&highlight=usb#post1034279329 )

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Γρήγορο πιστόλι η Capcom. Μόλις έξι μήνες έχουν περάσει από την κυκλοφορία του Street Fighter IV και η εταιρεία ανακοίνωσε το… Super Street Fighter IV.

Πρόκειται για μια αναβαθμισμένη έκδοση του SFIV, με νέους χαρακτήρες και βελτιώσεις στους ήδη υπάρχοντες, καθώς και βελτιωμένο online.

Το παιχνίδι δεν θα είναι συμβατό με το Street Fighter IV, όμως θα έχει και χαμηλό κόστος, ώστε να προσελκύσει όσο το δυνατόν περισσότερους gamers.

Δείτε το πρώτο trailer παρακάτω και τις πρώτες εικόνες εδώ.

To Super Street Fighter IV αναμένεται την άνοιξη του 2010 για Xbox 360 και PS3.

Link to comment
Share on other sites

βασικα το περιμενα...

μια ζωη η ιδια ιστορια με τα sf... εκει που παιζεις το απλο σου βγαζουν το super...

τουλαχιστον θα μπορουσαν να βγαλουν σε κανα χρονο... μην πανε αχρηστα 35 ευρα

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά εγώ έχω και MadCatz Gamepad και Arcade stick. Το gamepad δεν με τρελαίνει (μου την σπάει το καλώδιο στο controller!, χώρια ότι δεν μπορώ να το χρησιμοποιήσω για άλλα games). Το arcade stick είναι καλό.

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...
Yoshinori Ono has given Super Street Fighter IV on PC a proper haduoken, saying it won’t be appearing on the platform.

Ono, SSFIV’s producer, told 4gamer the reason for skipping PC was down to piracy.

He said that while Street Fighter IV on PC was a decent seller worldwide, it was also “number one in piracy.”

No Super on PC for you, then. Get it on PS3 or 360 instead.

sauce:vg247

QQQQQQQQQQ

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.