Jump to content




astrolabos

Recommended Posts

  • Replies 138
  • Created
  • Last Reply
  • 7 months later...
Πω πω τι πάθαμε τώρααααααα! Απίστευτο!!!!! Πολύ γουστάρω, μακάρι να συνέχιζαν και κάνα Samurai-Shodown (το αγαπημένο μου!).

Ελα σπιτι μου κανα ΣΚ να παιξουμε στο coin-op! :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 months later...
Πωπω δεν μπορώ να σταματήσω να το βλέπω.

(σε youtubeHD αξίζει να το δείτε)

http://www.youtube.com/watch?v=haG1eLv-Z9U

coming to a pc near you ΤΒΑ 2009

καλα ρε αλεξ,πλακα κανεις?

ωραιο το συγκεκριμενο που δειχνεις δεν λεω,ειναι καλο (αν εξαιρεσεις το jpop τραγουδακι)αλλα εχεις δει in game footage?

τραγικοι οι χαρακτηρες,ροη 0,επαναληψη οσο δεν παει και οχι δεν μ αρεσουν τα SF σε 3d.

ναι θελω 2D.

το Guilty Gear ειναι 2D και σκιζει κωλ@ρακια!

Link to comment
Share on other sites

Είδα Gameplay ρε συ και δεν μου φάνηκε τόσο άσχημο όσο το περιγράφεις... και ρεβιου διάβασα για κονσόλες. Ακούω ότι είναι από τα καλύτερα fighting games που βγήκαν τα τελευταία χρόνια.

Αν χρησιμοποιεί την μηχανή του Devil May Cry 4 δεν νομίζω θα είναι άσχημο.

Τι να πω περιμένω να το δω από κοντά.

Link to comment
Share on other sites

Εμένα με άρεσε το gameplay.. μου θύμισε το 2 έντονα, με πιο σύγχρονα γραφικά. Και ναι, η επανάληψη είναι στοιχείο του SF, χωρίς αυτήν δεν λέει :p

Δεν ξερω.

Το SF Alpha 3 μ αρεσε πολυ.

ακομα και το Street Fighter 3 : third strike ηταν πολυ καλο (ειδικα για το DC που κωλοελεγε για 2D games)

Το HD Turbo μου φανηκε πιο "true" παντως.

Link to comment
Share on other sites

Nephilim και εγω ετσι ελεγα για τα 3d SF μεχρι στιγμης ... but this is different! Το παιξα σημερα το απογευμα στο xbox360 και εχω να πω τα καλυτερα! Οσο για την σειρα alpha θα συμφωνησω οτι ηταν πολυ καλη.

Tο HD Remix ακομα δεν το εχω παιξει

Link to comment
Share on other sites

Τι μας κανετε ρε παιδια παλι θα με κηνηγαει η κοπελα μου :p

Το παιχνιδι αυτο το εχω ταισει απειρες φωρες στα ηλεκτρονικα!!!Αμα το κανουν να παιζει και on-line θα ειναι οτι ποιο καλυτερο καψιμο μεχρι ΤΕΛΟΥΣ!!!

Link to comment
Share on other sites

ακομα περιμενω το pre-order, αλλοι το εχουν κιολας :hmm: κανενας απο εδω παιδια?

τουλαχιστον 4 μερες ακομα

Για PC ή για κονσόλα???

Γιατί απ' ότι ξέρω η PC έκδοση θα πάει για Ιούνιο..... :rant:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.