Jump to content



Η καλύτερη μητρική που είχατε ποτέ....


kallileo

H καλύτερη μητρική που είχατε...  

130 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 74
  • Created
  • Last Reply

By far και μακραν DFI SLI-DR Expert. Με 99€ (πλαισιο ftw) επαιρνες μητρικη αστερι, με φοβερο εξοπλισμο, καταπληκτικο bios και απατες δυνατοτητες o/c. Πονεσε η ψυχη μου οταν καηκε (κατηραμεεενεεε dellman) και δεν ειχαν να μου δωσουν αλλη...

Καααπου στο βαθος ερχεται η IP35 Pro.

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα..εγω θα σας παω λιγο πισω.. elitegroup p4bxa+ με 440ΒΧ και AGP 4X αν θυμαμαι καλα. Ρ ΙΙ 350 100σταρες μνημες και intel 740, αν τα θυμαται κανεις, overlocked sta 389 με extra cooleraki και την ψυχη στο στομα το καλοκαιρι με τις θερμοκρασιες. ωραιες εποχες τοτε, αλλα γερασαμε!!!!!:hehe:p6bx-a-p.gif

παντως εγω επιλεγω Asus P5B

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 1 month later...

Είχα και εγώ την DFI NF4 ULTRA-D αλλά κάηκε (δεν ξέρω γιατί) παίρνοντας μαζί της και το τροφοδοτικο...κλαψ...βλέπε και το θρεντ μου > Κουτιά, Τροφοδοτικά & Ψύξη > Σχεδόν χαλασμένο PSU OCZ.

Link to comment
Share on other sites

Epox 9NDA3J ειδικά όταν έβγαλαν BIOS που ρύθμιζες subtiming απο μνήμες, βράχος και έδινε μπόλικο ζουμί στα UTT μου με mod

9NPA+ULTRA ακόμα παίζει μια χαρά σταθερά

Τα τελευταία καλά nforce chipsets, κρίμα που έκλεισε η epox

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.