Jump to content



FOXCONN BlackOps mini review...


hipro5

Recommended Posts

Αρα απο οτι κατάλαβα το χ48 με μία θυριώδη κάρτα nvidia(9800gx2) και μνημούλες ddr3 1800/2000 θα είναι το ιδανικό για την παρούσα φάση.Ενοείτε οτι τα παραπάνω θα πλαισιόνονται απο μια καλη υδροψυξη.Εχω δίκιο fafulis.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 167
  • Created
  • Last Reply
370!! OMG αν δεν φτηνήνει, θα έχουν πρόβλημα..

Σκέψου μόνο οτι το τελευτέο 15νθήμερο έχουν φτάσει οι extreme(790) να πουλιούνται δυο δυο την ημέρα μέσα απο τα διάφορα φόρουμ στις αγγελίες σε τιμές μέχρι και 150 ευρο.Και μιλάμε για μοβο που κυκλοφορεί 1 μήνα περίπου και κοστίζει 340 περ'ιπου.

Σε πληροφορώ οτι όλοι μα όλοι αυτη μετακομίζουν στο FOXCONΝ.Αν πάντως η μητρική κάνει αυτά που υποσχετε θα γίνει ανάρπαστη

Link to comment
Share on other sites

o qx9650 που ειχα πριν καει κλαψ επεζε σε μια asus p5e3ws pro 5920mhz pi1m και στην foxconn επεζε 5950 mhz 3d μεγαλη διαφορα τωρα εχω εναν qx9770(5700 boot windows se asus) τη μητρικη να παρης για τετοιο cpu?:devil:

Link to comment
Share on other sites

o qx9650 που ειχα πριν καει κλαψ επεζε σε μια asus p5e3ws pro 5920mhz pi1m και στην foxconn επεζε 5950 mhz 3d μεγαλη διαφορα τωρα εχω εναν qx9770(5700 boot windows se asus) τη μητρικη να παρης για τετοιο cpu?:devil:

Αμα ειχα εγω cpu που να μπορει να bootarei στα 5700 λιγο θα με ενοιαζε σε τι μητρικη θα τον εβαζα :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Απλο παραδειγμα. Περνω τον E6600, default στα 2,4. Λεω ε ενταξει να μην του κανω ενα mild ο/c? Ενα μικρο, να μην εχω και προβλημα με θερμοκρασιες. Τσουπ, 2,7. Ε μια που το κανα δεν το φτανει μια μεχρι τα 3? Αντεχει η στοκ ψυχτρα. Τσουπ, 3. Ε εδω που φτασαμε δεν περνω μια aftermarket να ριξω λιγο τις temps, να τον πουσαρω μεχρι 3,2? Kτλ κτλ οσπου πατησα 3,4 & 3,6 και τωρα αν μπω με 3,8 θα σκασω :@

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.