Jump to content



Cosmos S Project By Michalis76


Michalis761416003192

Recommended Posts

Μάριε έμενα ρωτάς?

Εγώ βάζω παραφλού για να έχω το κεφάλι μου ήσυχο από άλατα και να μην δίνω ένα σκασμό λεφτά για τα ειδικά υγρά και ας έχω 2-3 βαθμούς χειρότερα.

Ε ποιον άλλον θα ρώταγα ;)

Το παραφλου έχει και πρόσθετα για αντιδιαβρωτική προστασία των ψυγείων των αυτοκινήτων, που ουσιαστικά είναι ίδια με τα δικά μας, οπότε φαίνεται καλή λύση.

Θα σε περιμένω.

Πλαστικά σφηκτηράκια δεν έχω. Έχω όμως μεταλλικά που ανοίγουν και κλείνουν με πένσα, όχι βιδωτά.

Οι σωλήνες της Feser έχουν αντίστοιχη ελαστικότητα με Tygon. Θα το διαπιστώσεις όμως και μόνος σου από κοντά.

Βρε Μιχάλη, είχα είδα αυτό το ποστ και σήμερα που πέρασα ζήτησα τέτοια σφιγκτηράκια. Μου είπαν ότι δίνονται μόνο με ρακόρ. Θα περάσω αύριο για σφιγκτηράκια.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 452
  • Created
  • Last Reply
Μόλις τώρα είδα το thread...:drool: Έχεις κάνει απίστευτη δουλεια!!!:flower:

Υπάρχει περίπτωση να μπορώ να βρω κάπου αυτόν τον τύπο καλωδίο για να προεκτείνω το 24άπινό μου;;;:rolleyes:

Το 24πινο είναι φτιαγμένο από την αρχή. Pins θα χρειαστείς και απίστευτη υπομονή. Έχω στο μαγαζί.

Link to comment
Share on other sites

γιατί έκανες τόσο μεγάλη τρυπα στα πλαϊνά για να περάσουν τα καλώδια?

τι άλλαξες στα σχέδια σου?

Αυτό ήταν το σχέδιο από την αρχή. Φαντάσου αύριο να μπει άλλη μητρική μέσα, με διαφορετικό layout. Ανοίγω μία τρύπα μία και καλή και αλλάζω μόνο την καλύπτρα.

Link to comment
Share on other sites

γιατί έκανες τόσο μεγάλη τρυπα στα πλαϊνά για να περάσουν τα καλώδια?

τι άλλαξες στα σχέδια σου?

Το ετοιμαζει για το αριστούργημα της ASUS την P5Q που εχει πολύ ωραια τοποθετημενο το 24πινο...:tomato:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.