Jump to content



ATI Radeon HD 4850


nikolakis13

Recommended Posts

  • Replies 964
  • Created
  • Last Reply
ήδη άρχισαν τα όργανα 8800GT 108.40 euro....

Ακούστε sto site του πλαισίου την Sparkle 8800GT 512MB Cool Pipe την έχει 129ευρώ και αν κανεισ build ενα σύστημα εκει την έχει 108,4! δεν έχουν ανανεώσει ακομα! σε μια μέρα πτώση 20%

108,4 χ 1,19 = ......

:hm:

:jump: ... = 128,996 ~129 :whistling:whistling:whistling

Edit: Τωρα είδα το post του Gomar

Link to comment
Share on other sites

Κολαση το score..μπραβο σου Ακη...:clap:

Με τον quad αποτι βλεπω επεξαν λιγο καλυτερα οι καρτες και εβγαλαν καλυτερο score...

Δεν κρατιεμαι πια...θελω 4870...Το εχω αναγκη πολυ...δεν κρατιεμαι....:jump1:

Edit: πρεπει να βγει τπτ καινιουργιο για να τις clockαρεις ? κανα AtiTool ? κανα Riva ?

Link to comment
Share on other sites

Αρε AN7 ******, μου πηρες και 2 καρτουλες!!! Εγω θα εχω τις καρτουλες μεσα στην εβδομαδα!

ΚΟΛΑΣΗ! NVIDIA ΦΑΕ ΣΚΟΝΗ! ΠΑΙΔΕΣ ΕΙΔΑΤΕ το GURU3D τρελο ξυλο τρωει η NVIDIA!!!! τα 300 ΕΥΡΩ ******* ανετα τα 550 ευρω!!!! Γουσταρω τρελα!

Link to comment
Share on other sites

Πωωωωωωω......Θα ειναι ΚΑΥΤΟ καλοκαιρι...τι καυτες γκομενες,τι καυτες καρτες,ειναι σχεδον το ιδιο...εδω εχουμε επανασταση...

Η 8800gt θα αρχισει να βγαινει απο το πισακι μου....

Φανταστειτε τι θα γινει εαν βγουν και καλυτεροι drives...:happy2:

ΔΩΣΕ Ati ΕΠΙΔΟΣΕΙΣ ΣΤΟ ΛΑΟ

Edit:Διορθωσα καποια πραγματα γιατι υπηρχαν παρεξιγησεις...

@space cowboy καλα τα μ**ν** οταν μπορεις να τα εχεις και να τα χερεσαι...διοτι αν ειναι μονο να τα κοιτας και να τα λιγουρευεσαι αστο....(φιλικα)

σε εμενα πηγαινε αυτο?(με μπερδεψε το φιλικα στο τελος)δεν μπορεις να ξερεις αν κοιταω και λιγουρευομαι αυτο ειναι το μονο σιγουρο... :whistle2: τωρα αν μιλουσες για τον εαυτο σου(και παρεξηγησα) παω πασο :)

σορρυ για την αργοπορια της απαντησης αλλα ημουν εξω.. :rofl:

Link to comment
Share on other sites

Αρε AN7 ********, μου πηρες και 2 καρτουλες!!! Εγω θα εχω τις καρτουλες μεσα στην εβδομαδα!

ΚΟΛΑΣΗ! NVIDIA ΦΑΕ ΣΚΟΝΗ! ΠΑΙΔΕΣ ΕΙΔΑΤΕ το GURU3D τρελο ξυλο τρωει η NVIDIA!!!! τα 300 ΕΥΡΩ ξεκολαιζουν ανετα τα 550 ευρω!!!! Γουσταρω τρελα!

κανονικά 3 θα είχα...αλλα τέσπα...:p:P

Link to comment
Share on other sites

δεν μπορεις να ξερεις αν κοιταω και λιγουρευομαι αυτο ειναι το μονο σιγουρο...

Γενικα μιλαγα για εδω...απλα σου εδωσα μια απαντηση...σε αυτο που ειχες πει...

ΑΝ7 την 3η τι 8α την εκανες ? :rip: ?

Link to comment
Share on other sites

Γενικα μιλαγα για εδω...απλα σου εδωσα μια απαντηση...σε αυτο που ειχες πει...

ΑΝ7 την 3η τι 8α την εκανες ? :rip: ?

ακομη δεν εχω καταλαβει τη εννοουσες ομως..αν μιλουσες για τον εαυτο σου δεν μου πεφτει λογος εννοειτε..

αν μιλουσες για μενα ομως να με συγχωρεις αλλα δεν ηταν απαντηση αυτο,αλλα μια εικασια συνοδευωμενη με κακια σερβιρισμενη με 1 φιλικα στο τελος

ps. αν τελικα παρεξηγησα και μιλουσες για σενα ζητω συγνωμη προκαταβολικα :giveup:

Link to comment
Share on other sites

Η καλυτερη καρτα σε perfomance/watt[μαζι με 8800gt] // Σε επιδοσεις την περναει η 280 και οι διπλες 3870x2 9800gx2 // κ με τιμη 199$ εχει αρκετα καλυτερο perf/dollar κ πολυ καλυτερο απο αυτες που τη περνανε// Το techpowerup [απο εκει ειναι εικονες/αποτελεσματα] βαθμολογει με 9.8 κ 9.7 με αριστα το 10// Ελαχιστα απο τα παρα πολλα review που κανει εχουν βαθμολογηθει τοσο καλα

http://i2.techpowerup.com/reviews/MSI/HD_4850/images/perfrel.gif http://i2.techpowerup.com/reviews/MSI/HD_4850/images/perfwatt.gif http://i2.techpowerup.com/reviews/MSI/HD_4850/images/perfdollar.gif

Mε λιγα λογια// βαζοντας υπ'οψιν ολους τους παραγοντες// Ειναι η καλυτερη καρτα που υπαρχει//

Link to comment
Share on other sites

winters Πολυ καλα αυτα που εχεις ποσταρη

(web)Μαστορα πιασε και ενα λινκ για Τεγοπουλος-Φυτρακης :tongue:

ontopic: H καρτα τα σπαει! Τρελη εκπληξη τελικα... μιας και τις τελευταιες βδομαδες την ειχαν ξεγραψει...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.