Jump to content



Recommended Posts

Beta FAQ: Blizzard Entertainment: Diablo III Beta Announcement

The beta test approaches! We’ve just updated our System Check program and would like everyone to update their Battle.net Beta Profile information by running the new one. You should do this regardless of whether there have been hardware changes made to your system.

Link to comment
Share on other sites

Αν έρθει η beta γρήγορα και δεν είναι τραγική, ισως (μεγάλο)να το δούμε... Χριστούγεννα; (κάπου εκεί παίζει να βγει και το 4.4 για το wow)

Παντός το αργότερο q2 2012 θα εχει βγει πιστεύω!

Link to comment
Share on other sites

Goldfarmers ενωθείτε. Και αληθινό χρήμα στο auction house...

άμα στεναχωριόντουσαν οι χρήστες στο world of warcraft όταν τρώγανε hacks, φανταστείτε τι έχει να γίνει στο diablo...

Θα κρατάει balance η blizz στυλ paypal, αλλά θα μπορείς να "τραβάς" χρήματα μόνο όταν πουλάς πράμα στο AH, ότι δε βγάλεις απευθείας πάει σε balance για αγορά αντικειμένων.

Θέλω να δω ποια θα είναι η πολιτική της blizzard άμα σε χακάρουν...θα σου δώσουν τα φράγκα πίσω;

EDIT: προφανώς θα υπάρχει fee στο battle.net<=> paypal,visa κάτι, και από την blizzard (να μη βάλουν το χεράκι τους εκεί; )

επίσης θα έχει και το fee deposit στο AH σε χρήματα. (ε, να μη βάλουν το χεράκι τους και εκεί;!!) Δε ξέρω πώς θα γίνεται ακριβώς, gold και $, ένα από τα 2 κ.τ.λ αλλά γνωρίζοντας την εταιρία είμαι σίγουρος ότι δε θα χάσουν τέτοια ευκαιρία...

Έγινε επεξεργασία από Volrath
Link to comment
Share on other sites

Εγω δεν καταλαβα γιατι χαιρονται τοσοι πολλοι με το real money auction house. Για να μπορεσουμε να βγαλουμε εμεις φραγκα, πρεπει καταρχας να εχουμε τα gz items (που αν κατσουμε να το καψουμε, θα τα βρουμε) και επίσης να υπαρχουν πολλα noobia που θα ειναι αρκετα απελπισμενα ωστε να βαζουν φραγκα συνεχως στο παιχνιδι. Το θεμα ειναι λοιπον ποσο απελπισμενος ειναι ο αλλος, και τι τσεπη εχει.

Link to comment
Share on other sites

Πρέπει να πω οτι τα τελευταία gameplay videos που είδα με ξενέρωσαν λίγο.

Ένα skill του witch doctor δημιουργεί κάποια zombie που ανεβαίνουν το ένα πάνω στο άλλο και μετά πέφτουν πάνω στους εχθρούς σαν κομμένο δέντρο! lol?

Και ο monk δημιουργεί μια τεράστια καμπάνα που χτυπάει και σπρώχνει τους εχθρους πίσω. Seriously?

Μόνο εμένα μου φαίνονται γελοία αυτά;

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Απ' ότι διαβάζω η beta θα είναι μικρότερης κλίμακας από το SC2. :(

Η πραγματική beta ξεκινάει όταν το κάνουν release.

Και ναι ξέρω ότι η blizz έχει από τα καλύτερα beta testings/quality controls κτλ.

Link to comment
Share on other sites

Το Αμερικανικό battle.net website είναι down for maintenance.

Ο αισιόδοξος μέσα μου θέλει να πιστεύει ότι αυτό έχει κάτι να κάνει με την beta και μέσα στις επόμενες 2 εβδομάδες θα ξεκινήσει...

All I Need is a Beta Key :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Οι φωτο που ανεβηκαν ειναι απο το closed beta testing το οποιο αναμενεται να ολοκληρωθει αυτον τον μηνα. Επειτα ακολουθει το open beta testing. Αν ολα πανε καλα λεγεται οτι θα κυκλοφορησει τον Δεκεμβριο του 2011.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.