Jump to content



Recommended Posts

Απλά δεν παίζει αυτό...

Όντως, όπως όμως δεν παίζει να είναι ποτέ στην ώρα της..

Αναφέρεσαι σε 2 παιχνίδια σταθμούς στο gaming σαν να ήταν απλά παιχνίδια.

Όχι δεν θεωρώ παιχνίδι κάτι το οποίο σε καεί τόσο πολύ ώστε να μην έχεις πραγματική ζωή. Make love not warcraft!

Στο χέρι σου είναι αν και πόσο θα καείς και πιστεψε με δεν είναι το παιχνίδι αλλά η αδυναμία του χαρακτήρα σου..

edit: με το "σου" δεν αναφέρομαι συγκεκριμένα σε σένα , μην παρεξηγηθούμε κιόλας :)

Έγινε επεξεργασία από jpavly
Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά gothic ατμόσφαιρα έχει.

Επιτέλους ένα class που μοιάζει με αμοζόνα

@Jpavly

όχι δεν θα βάλουν paladin για να σκάσεις :p

Καλό να υπάρχει mode PVP και όχι το απλοϊκό σύστημα με hostile που έχει το D2 και μπορεί ο κάθε κάγκουρας ψευτόμαγκας με >LVL90 έρχεται στο normal και κάνει τσαμπουκάδες. Αλλά αν μπεις και εσυ με >LVL93 να βρεις τον ψευτόμαγκα μετά κάνει την πάπια

Έγινε επεξεργασία από nobig
Link to comment
Share on other sites

Αυτό το wow-lifting είναι τόσο απαραίτητο;

Το παρατηρώ και δεν μου αρέσει καθόλου.

Χρώματα σχήματα και γραφικά πραγματικά ξεπερασμένα και...wow-ίστικα.

Είχαν μια σοβαρότητα τα προηγούμενα και μια καφρίλα Χ. Αν την χαλάσουνε θα είναι σα να καταστρέφουν ολόκληρο τον τίτλο.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ας βγεί με το καλό πρώτα και αν δεν σας αρέσει κράξτε ελεύθερα μετά. Το Torchlight δηλαδή δεν σας άρεσε; Εμένα μου άρεσε πολύ και το χρώμα με βρίσκει σύμφωνο.

Αλλιώς 500 χρώματα ότι νάναι και αλλιώς χρώματα συγκεκριμένα για gothic ατμόσφαιρα. Gothic δεν σημαίνει μόνο καφέ μαύρο. Η παλέτα του D2 είχε 256 χρώματα νομίζω

Edit

Είδα το gameplay βίντεο για την καινούργια κλάση. Μια χαρά δεν ψοφάει εύκολα στην μάχη όπως οι ranged χαρακτήρες του D2. Παρατήρησα ξανά τα χρώματα και συνεχίζουν να μου φαίνονται μια χαρά gothic. Αυτά που κυρίως έχουν χρώμα είναι τα spells οι εχθροί και τα splatter, το περιβάλλον μια χαρα σκοτεινό μου φαίνεται

Έγινε επεξεργασία από nobig
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Απλά θα λιώσουμε στο περίμενε.

1 έτος απο τώρα και Αν.

Και μόνο που ο τίτλος του νήματος είναι ακόμα "announced", το πρώτο ποστ ήταν πριν 2-3 χρόνια και έχει φτάσει τις 13 σελίδες.....τα λέει όλα για το πόσο θα συνεχίσουμε να λιώνουμε..:whip:

Link to comment
Share on other sites

check εδω παιδες... Path of Exile - A Free Online Action RPG

ετσι επρεπε να ειναι το D3 ... αλλα απ'οτι φενεται το POE θα ειναι παιχνιδαρα απλα..

OT

3 classes?

ακομα και το icewind dale εχει παραπανω:innocent:

Link to comment
Share on other sites

Αυτό το wow-lifting είναι τόσο απαραίτητο;

Το παρατηρώ και δεν μου αρέσει καθόλου.

Χρώματα σχήματα και γραφικά πραγματικά ξεπερασμένα και...wow-ίστικα.

Είχαν μια σοβαρότητα τα προηγούμενα και μια καφρίλα Χ. Αν την χαλάσουνε θα είναι σα να καταστρέφουν ολόκληρο τον τίτλο.

Συμφωνω ουτε και εμενα μου αρεσει το γραφικο στυλ του WoW.

Ουρανια τοξα...πολυχρωμα textures χαμηλης ποιοτητας, μωρουδιστικα animations με χαρακτηρες που εχουν μεγαλυτερα σπαθια και απο το μποι τους κλπ

Αν και απο τα τελευταια trailer του Diablo 3 αμα δεις (και μετα απο πολλες διαμαρτυριες) η Blizzard αποφασισε να το κανει πιο σκοτεινο το παιχνιδι, παρολα αυτα τα animations και πολλα αλλα στοιχεια συνεχιζουν να θυμιζουν ακομα τα αθλια γραφικα του Wow δυστυχως

Καμια σχεση με το πιο ωριμα και πιο gothic-τυπου γραφικα του Diablo 2 και του 1

Μια χαρά gothic ατμόσφαιρα έχει.

Gothic ατμοσφαιρα με ουρανια τοξα, πολυχρωμα περιβαλλοντα και με καρτουνιστικους χαρακτηρες που θυμιζουν κατι κινουμενα σχεδια του Disney channel ;;;

Mαλλον δεν εχεις ιδεα τι σημαινει Gothic...

Έγινε επεξεργασία από Vasot
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Diablo 1 = Η μουσική και το σκοτεινό συναίσθημα είναι απίστευτα. παρόλο που είναι τόσο παλιό παιχνίδι είναι εκπληκτικό και αντάξιο του ονομάτος Diablo. Διαβολος είναι, σατανάς ρε γμτ, τον κάναν gay κ αυτον.

Παω να τσεκαρω το Path of Exile που ειπε ο φιλος πιο πανω .

Link to comment
Share on other sites

ShopTo.Net - Diablo III 3 - PC

"If you pre-order Diablo III (3) before 12pm on Wednesday 23rd of March 2011 we will guarantee that you will receive it by the release date of Friday 25th of March 2011, if you do not receive it we will compensate you with £3.00 on your shopto account."

Η επιστημη σηκωνει τα χερια και τα ποδια της ψηλα:computer:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.