Jump to content



Recommended Posts

Θέλω να βλέπω και διαφορετικά skills στα females λέμε blizzard!:lazy:

Παρατήρησα ότι έβγαλαν και τον γέρο που δεν έκανε βήμα και έσκαγε σαν βόμβα

Βάλτε μια Amazon να γουστάρουμε

Έγινε επεξεργασία από nobig
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ε ναι και εγω αυτο ειπα πριν.Δεν μπορω τους φλωρους τους μαγους που πετανε πραγματα.Αμα δεν πας ο ιδιος να σφαξεις τους παντες τοτε τι νοημα εχει? :p

Link to comment
Share on other sites

Μην το λες ένα καλό build Fire soso τα σπάει. Τα βρίσκει μόνο σκούρα στο sanctuary act V επειδή all the F@ckers are FI. Το πιο καλό all around build που έχω φτιάξει είναι Javazon αλλά θέλει πολλά €€ γιατί θές Phoenix ασπίδα και ο merc πρέπει να έχει conviction aura για τους LI. Επίσης berserk βαρβαρος με Beast silver edged axe, COH kraken shell, areats face,dragulas,sonferatus,raven frost, gore riders

Πολύ γουστάρω την γλώσσα του DII. Κάψιμο ρά!!!

Ρε Dolly παίζεις ακόμα DII. Ρε παιδιά να κάνουμε καμμιά παρεούλα στο Bnet Μέχρι να έρθει το 3. Ψάχνω παρέα

Έγινε επεξεργασία από nobig
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Έχω να παίξω πολύ καιρό... ήταν μια εποχή (πριν 4+ χρόνια) που έλιωνα με 99άρη μούλο στο bnet, και φουλ immortal kings mace spec κλπ, αλλά τώρα ποιά είναι μία ανάμνηση!

Το Δ3 το περιμένω σαν τρελός η αλήθεια είναι γιατί το 2 είναι απο τα παιχνίδια που είχα φχαριστηθεί όσο σε πάει.

Ολα τα classes/specs τα σπάνε λίγο πολύ το ίδιο στο Δ2, απλά αν δεν γεμίσεις τα χέρια σου αίματα, το kill δεν το ευχαριστιέσαι το ίδιο :D

Link to comment
Share on other sites

Έλα ρε εσυ το έχεις κάψει το φυσεκλίκι σου LvL 99 OMG

Το τοπ μου είναι στο 94. Μετά πρέπει να κάνεις εκατομμύρια baal runs boring:yawn:

WW barb είχες LvL 99?

Ποτε δεν μπόρεσα να χωνέψω την assassin και τον druid. Αν και οι 2 είναι πολύ δυνατοί Trap assassin & wind dudu

Link to comment
Share on other sites

WW barb είχες LvL 99?

Ναι!

αν και είχα καίδια φίλους με βάρβαρους 99άριδες με ότι σπεκ παίζει λολ...

Πολλά βαλλ ρανς, και πολλά πλατεαού... ΠΟΛΛΑ.

Γενικά δεν έπαιξα ποτέ τίποτα άλλο απο μούλε με ένα μικρό τέστ σε νέκρο.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω κάνει διατριβή στην ama και λίγο στην soso. Απο baba builds μου αρέσουν οι berserk. Πολλά Κ dmg και γενικά δεν μπορείς να κάνεις resist στο magic dmg. Απλά πρέπει να προσέχεις να μην κάνεις σε groups berserk γιατί το defense πέφτει στο 0, θέλει γρήγορο όπλο και καλό crowd control:magic:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.