Jump to content



Recommended Posts

Ειστε λάθος με το SC.

Δεν είναι expansions, είναι το ΙΔΙΟ το παιχνίδι που για λόγους κέρδους φυσικά θα κυκλοφωρίσει σαν 3, ένα για το κάθε campaign...

αυτη ειναι η μια πλευρα του νομισματος...

η αλλη ειναι οτι βαση με τα λεγομενα τους θελανε το campaign πολυ μεγαλυτερο

και το story πιο αναλυτικο...εκ των πραγματων αυτο σε ενα τιτλο δεν θα μπορουσε να χωρεσει.

οποτε το σπασανε στα 3, ενα για το καθε function

Link to comment
Share on other sites

Ναι, αυτό είναι πως το βλέπεις ;) και δεν διαφωνώ, αλλά μέχρι να δούμε ΠΟΣΟ μεγάλο είναι ποια το κάθε ρημάδι το campaign, και δεδομένου πως όταν βγεί το 1ο θεωρητικά πάντα τα άλλα 2 θα είναι κατά 90% έτοιμα, δεν βρίσκω λόγο να μην τα βάλει και τα 3 DVD (έστω αν είναι τόσο) σε ένα game να τελειώνουμε.

Μου θυμίζει λίγο την φάση με το Kill Bill που είδε ο Tarantino πως έβγαινε 2,5 ώρες και είπε «δεν το σπάω στα 2 να πουλήσω 2χ?»…

Δεν είμαι κακοπροέρετος αλλά πλέων με τόσο μεγάλες αγορές το Potential να πουλήσουν 3χ τα κομμάτια είναι ΠΟΛΥ δελεαστικό.

Μακάρι να είναι το κάθε campaign όσο ήταν 2 ή και τα 3 από το SC 1

Link to comment
Share on other sites

Μα αυτό σου λέω, ΔΕΝ είναι επέκταση, είναι το ίδιο το game.

Που απλά θα το βγάλουν σε 3 δόσεις για να πουλήσουν 3χ αντίτυπα, ΔΕΝ είναι επέκταση του ήδη υπάρχον, δεν είπαν ποτέ πως το SC2 θα έχει ΜΟΝΟ terran campaign και έτσι τα άλλα 2 θα είναι επεκτάσεις του πρώτου...

Εμένα μου την σπάει η νοοτροπία που θα το δώσουν σε 3 δόσεις με κόστος ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ απο ότι να το επαιρνε κάποιος με την μία.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Όσο αρμέγουν από το βυζί του WoW, τόσο θα καθυστερεί. Κωλο-blizzard... :hehe:

Για πόσο ακόμα; Ότι content βγαίνει οι hardcorαδες το "ρίχνουν" μέσα σε 1 βδομάδα το πολύ (!). Τώρα θα βγάλουν νέο expansion με lore που δεν υπάρχει απλά το δημιουργήσαν για να παρατείνουν τη διάρκεια ζωής του WoW.

Επιτέλους Blizz σοβαρέψου και δώσε στον λαό τα next gen RPG! Δώσε Diablo 3 ή World of Starcraft να τρελαθούμε!!

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχουν άραγε και διαφορετικά skills ή απλά αλλάζουν τα μοντέλα και το animation?

Wish for synergy skills όπως στο D2 κάτι που λείπει απο το Torchlight. Όταν έβαλαν τα synergies στο D2 έγινε φοβερό rebalancing σε κάποια skill που μέχρι τότε ήταν άχρηστα!

Link to comment
Share on other sites

Diablo χωρίς Paladin με γυαλιστερή πανοπλία με το χρυσό σταυρό στη μέση δεν λέει..

Ας είναι έστω Knight. Τι να καταλάβω με τον monk, να βλέπω την ωραία τήβενο; :p

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.