Jump to content



Recommended Posts

Η πιο σίγουρη ημερομηνία είναι αυτή που θα ανακοινώσει η Blizzard στις 1/4/2012.Και δεν θα γίνει και Βlizzcon φέτος

Πρώτη τεταρτου a.k.a πρωταπριλια , ναι καλα...

Βρήκε η blizzard τροπο να κοροϊδεύει τον κοσμάκη ...

Το θέμα είναι ότι έχουν περασει 12 ολόκληρα χρόνια για ένα gaming κόσμο που θυμίζει expansion περισσότερο με ανανεωμενα γραφικα και diablo 3 λιγότερο...

Τεσπα όπως και να έχει ας το δώσουν στο λαό , σύντομα , γιατι και η υπομονή έχει και τα ορια της.

Και αν δυσκολεύονται ας πιούνε καμία κοκα κολα zero μπάς και καταφέρουν το αδύνατο...

Tapatalk on ipad2.

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω αν σημαίνει κάτι αλλά χθες και σήμερα άνοιξε το Diablo3 στο batlenet σε όσους έχουν annual pass. (αλλά δεν μπορείς να το κατεβάσεις ακόμα)

Βασικός λόγος που αρκετοί αγόρασαν συνδρομή στο WoW για 1 χρόνο to diablo 3 σαν δώρο.Ετοιμαστείτεεεεε έρχεταιιιιιιιι

Link to comment
Share on other sites

Πολλα disconnects και latency στην beta...δεν μου κανει ορεξη να παιξω γιατι σχεδον ανα 5 min με πεταει εξω.

Μια χαρα παντως μεχρι στιγμης το game (οσο εχω καταφερει να δω)...ετοιμαστειτε για φυσιοθεραπειες στο καρπο :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Ρε παλικάρια, χαμηλά την μπάλα, μην κάνετε ετσι, όταν είναι να βγει θα βγει, μην τσατιζεσται και ανχωνεσται για το τίποτα.

Κρατησται δυνάμεις, θα μας χρειαστούν!

Btw εκτός του Diablo ειχε ανοίξει για λίγο (κάποιο bug ίσως) το mop beta profile στο batlenet

Sent from my IDEOS X5 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Φήμη είναι, δεν έχει επιβεβαιωθει.

Αλλα σύντομα θα ανακοινωσουν ημερομηνία.

www.diablofans.com/news/1105-possible-big-announcement-soon-magic-find-change-the-right-choice-blue-posts-wallpaper/

Sent from my IDEOS X5 using Tapatalk

Έγινε επεξεργασία από FrOsT
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.