Jump to content



Recommended Posts

φυσικά. Preorder το online απο τη blizz και preorder το collector απο retailer. Οταν σου ερθει το collector το βαζεις στο account και πιστώνεσαι τους εξτρα μήνες στο wow.. αν δε θες wow time τοτε... εχασες :p

Δε παίζω WOW καρδιά μου!

Δηλαδή 1 στην τιμή των 2?! Έτσι γίνεται φυσικά!

Link to comment
Share on other sites

Δε παίζω WOW καρδιά μου!

Δηλαδή 1 στην τιμή των 2?! Έτσι γίνεται φυσικά!

Περα απο την πλάκα πάντως αμα ψαχτείς λίγο γίνεται και collector και να το παραλάβεις πριν ανοίξουν οι server. Εγω έτσι εχω κάνει με ολα τα wow/sc2 μέχρι τώρα.. :T:

Link to comment
Share on other sites

η επισιμη απαντηση σε αυτο το ζητημα ειναι αυτη :

Alternatively, you can get the digital version now, play right at midnight, overwrite your license with your CE when you pick it up, and then contact our support department. In most situations they'll be able to grant you a new standard key, which you can then give to a friend, or whatever.

Any way for CE buyers to pre-install? - Forums - Diablo III

Link to comment
Share on other sites

Περα απο την πλάκα πάντως αμα ψαχτείς λίγο γίνεται και collector και να το παραλάβεις πριν ανοίξουν οι server. Εγω έτσι εχω κάνει με ολα τα wow/sc2 μέχρι τώρα.. :T:

Διαφώτισέ μας!!!

Tolis9 χλωμό!

Link to comment
Share on other sites

βλέπω στο σκρουτζ και το ηλεκτρονικό μαγαζάκι 55 με δωρεάν μεταφορικά. Ξέρει κανείς κανένα καλύτερο deal; Και καλύτερο deal, λέτε να παίζω μια βδομάδα μετά από όλους τους άλλους με όλα τα καλά ονόματα πιασμένα σαν mf-magisoula;

Link to comment
Share on other sites

βλέπω στο σκρουτζ και το ηλεκτρονικό μαγαζάκι 55 με δωρεάν μεταφορικά. Ξέρει κανείς κανένα καλύτερο deal; Και καλύτερο deal, λέτε να παίζω μια βδομάδα μετά από όλους τους άλλους με όλα τα καλά ονόματα πιασμένα σαν mf-magisoula;

μια καλη λυση ειναι και αυτη : Play.com - Buy Diablo 3 (PC & Mac) online at Play.com and read reviews. Free delivery to UK and Europe!

χωρις να ειμαι απολυτα σιγουρος ονομα μπορεις να διαλεξεις απο τωρα δημιουργωντας battletag,ενα καινουριο "κατι" που δημιουργησαν μοναδικο για τον καθε ενα σε οποιοδηποτε παιχνιδι της εταιρειας και αν παιξει

Link to comment
Share on other sites

μια καλη λυση ειναι και αυτη : Play.com - Buy Diablo 3 (PC & Mac) online at Play.com and read reviews. Free delivery to UK and Europe!

χωρις να ειμαι απολυτα σιγουρος ονομα μπορεις να διαλεξεις απο τωρα δημιουργωντας battletag,ενα καινουριο "κατι" που δημιουργησαν μοναδικο για τον καθε ενα σε οποιοδηποτε παιχνιδι της εταιρειας και αν παιξει

Δεν είναι λύση γιατί το play.com δε στέλνει πράγματα άνω των £30 στην Ελλάδα: "*Unfortunately, we are unable to deliver items over £30 to Greece."

Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι λύση γιατί το play.com δε στέλνει πράγματα άνω των £30 στην Ελλάδα: "*Unfortunately, we are unable to deliver items over £30 to Greece."

απο ποτε ισχυει αυτο?.....πριν καμποσο καιρο ειχα παρει και μου το ειχαν στειλει κανονικα

Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι λύση γιατί το play.com δε στέλνει πράγματα άνω των £30 στην Ελλάδα: "*Unfortunately, we are unable to deliver items over £30 to Greece."

Δε στέλνει σε νέους πελάτες, σε παλιούς στέλνει κανονικά.

Link to comment
Share on other sites

Περα απο την πλάκα πάντως αμα ψαχτείς λίγο γίνεται και collector και να το παραλάβεις πριν ανοίξουν οι server. Εγω έτσι εχω κάνει με ολα τα wow/sc2 μέχρι τώρα.. :T:
Διαφώτισέ μας!!!

:help:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.