Jump to content



Recommended Posts

στις 10 το βράδυ ώρα Ελλάδος θα ανοίξει , υπομονή , ουτε μια ώρα δεν έμεινε

εγω κοιμήθηκα , έφτιαξα να φάω τώρα να δω και ενα επεισόδιο vampire diaries και καπάκι θα μπω .:mobile1:

άντε να κυκλοφορήσει να χάσουμε τον ύπνο μας :dance3:

Link to comment
Share on other sites

Μου αρέσει που όλοι έχουμε το ίδιο "καμμένο" σκεπτικό... ξέρουμε ότι θα ανοίξει 10, αλλά όλοι πατήσαμε για login μερικές φορές μπας και λιώσουμε μία ώρα αρχίτερα... Κι εγώ κατά τις 8 ξαναπάτησα να μπω και νευρίασα κιόλας που δε με άφησε. Damn you Blizzard...

Μου έρχονται τώρα στιγμές από 2008 όταν στο site της blizzard είχε εμφανιστεί σαδιστικά το λογότυπο του d3 και είχα βάλει πάμπερς από την χαρά μου...

ΥΓ: 20' ...

Έγινε επεξεργασία από mordred
Link to comment
Share on other sites

Error 37 indicates that the servers have reached capacity; please try to login again at a later time.
:cry:

πότε πρόλαβαν να γεμίσουν ρε γμτ .. πω καλά την κάναμε , αν γέμισαν στα πρώτα λεπτά δεν το βλέπω να παίζουμε σήμερα.......

μπήκα , έκανα char και τώρα τρώω error 3006 στο start game

da fuuuuuuuuuuuuuuuuuurkkkkkkkkkkkkkk:wall::wall::wall:

Έγινε επεξεργασία από nicoc89
Link to comment
Share on other sites

@ TifoziF1

Τώρα το κατεβάζεις;! Μαζί με πολύ λαό!

nicoc89

Τυχερός είσαι μου φαίνεται... Σε μένα και σε κολλητό μου δεν συνδέεται καν... Στην αρχή μου έβγαζε αλλο μηνυμα αλλά τώρα πάλι 3003. Και το πάτησα 10:00 μέχρι 10:10 συνέχεια... Μάλλον δε θα έχουν σηκώσει τους σερβερς. Αύριο πρωι πιστεύω θα είναι καλύτερα...

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μπείτε Option=>Account και διαλέξτε Αμερική όχι Ευρώπη. Όχι ότι έχει και τρελή διαφορά απλώς

για να μην παιδεύεστε τσάμπα με Ευρώπη

If you are connecting from a non-US #D3 client, be sure to change your region to "The Americas" in your game options for the open beta.
Link to comment
Share on other sites

έπαιζα 1-1,5 ώρες σχεδόν! έφτασα στο τσάκ για το πρώτο grande boss (η έτσι νομίζω λολ) τεσπα , ποροση!

ξαφνικά λέω δεν μπορω άλλο πάω για κατούρημα και να βουτήξω και κανα τσιγάρο απο του αδερφού μου γιατι ξέμεινα . (προετοιμασία για κάψιμο)

γυρίζω και ειχα φάει error!

nao im sad!:nothing:

θετικα: τα σπάει , πώρωση !

αρνητικά : τώρα ανυπομονώ χειρότερα για το release ααααααααααααααααααα!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.