Jump to content



Recommended Posts

Μπα λιγο δυσκολα.Ξυπνησαν τα αμερικανακια και χλωμο.

Εφτασα 9 με μια monk .Αξιολογος χαρακτηρας.

Δεν ξερω ομως κατι με λειπει απο την μαγεια του II.

Μακαρι να βγω ψευτης.

Το ίδιο σκεφτόμουν και εγώ όταν βγήκε το d2. Το ίδιο σκεφτόμουν και για το starcraft 2. Αυτό που κάνει τα παιχνίδια της blizzard ασυναγώνιστα είναι το γεγονός πως είναι το ίδιο στυλ αλλά όχι το ίδιο παιχνίδι.

Link to comment
Share on other sites

εγω πάντως έχω μεγάλες προσδοκίες για το παιχνίδι ,χθες το βράδυ κοιμήθηκα 2 παρά και ξύπνησα 4:30 για τουαλέτα και χωρίς να το καταλάβω ειχα logάρει και έπαιζα :rofl:

ειναι αυτο που έψαχνα απο όλες τις απόψεις! και με βλέπω να λιώνω για πολυ καιρό ..

ελπίζω μόνο να βρω άτομα απο Ελλάδα να παίζουμε κανένα party γιατι οι φίλοι μου δεν παίζουν games αυτού του στυλ , μόνο ένας ίσως να παίξει :hang3::hang3:

αποτι διάβασα σχεδιάζουν 3 expansion τα επόμενα 3 χρόνια , ελπίζω να ισχύει !

δώστε diablo στο λαο!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Με βλεπω με 3 ξυπνητήρια το πρωι να πηγαινω δουλεια επισις μην σιγκρινεται το D2 με το D3 γιατί απλά απέχη μια δεκααιτια μπροστά έλεος ποια είμαστε στο 2012 όχι στο 2000, δεν λεο πορωμένος και εγώ με το D2 απλά παραδέχομαι την αλαγη και χαίρομαι!!!Ξεκοληστε λοιπών και ζήστε το D3 είναι πόλη κοντά ποια έρχεται το λιoσημω.

Χθες είχα πάει στη ναυμαχία σινεμά και στον γυρισμό για το σπίτι ερχόμουνα με 400 για να παίξω,το κεφάλι της κοπέλας μου της το είχα κάνει κουδούνει.

ΡΕ DIABLO 3 ΡΕ!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Εννοειται πως δε συγκρινουμε το d2 με το d3. Το D2 ήταν δεκα χρονια πισω και 20 χρονια μπροστα για την εποχη του...το d3 απλα συμβιβασμος:p

Σε παω :clap::clap:

Τορα ειδηκα που παιζη το ρητο no money no honey,εμεις σαν Ελληνες μπορουμαι να το αλαξουμαι και να το πουμαι:

NO MONEY?ITS TIME FOR DIABLO 3 BURNING!!!

Link to comment
Share on other sites

Σε παω :clap::clap:

Τορα ειδηκα που παιζη το ρητο no money no honey,εμεις σαν Ελληνες μπορουμαι να το αλαξουμαι και να το πουμαι:

NO MONEY?ITS TIME FOR DIABLO 3 BURNING!!!

Καλοκαιρι βλεπω diablo 3, skype τα ρεμαλια και μπυρες. Θαυμα να γινει και να βρεθουν λεφτα για διακοπες

δινω διορια μεχρι αρχες ιουλιου, αλλιως καλη ειναι και η αθηνα αδεια.

Link to comment
Share on other sites

Καλοκαιρι βλεπω diablo 3, skype τα ρεμαλια και μπυρες. Θαυμα να γινει και να βρεθουν λεφτα για διακοπες

δινω διορια μεχρι αρχες ιουλιου, αλλιως καλη ειναι και η αθηνα αδεια.

Αρε φιλαρακι πως μας καταντεισανε ετσει,αλα ας μην το πιασουμαι το θεμα αυτο,αλα για να ειμαστε μεσα το ΣΚ(και για σενα μιλαω φυσικα και για πολους που θα θελαναι να ειναι εξω) με την κοπελα μου και να λιωνουμαι στο BETA παει να πει οτι κατι παει στραβα,γενικοτερα μειλαω παντα!!

Link to comment
Share on other sites

Με βλεπω με 3 ξυπνητήρια το πρωι να πηγαινω δουλεια επισις μην σιγκρινεται το D2 με το D3 γιατί απλά απέχη μια δεκααιτια μπροστά έλεος ποια είμαστε στο 2012 όχι στο 2000, δεν λεο πορωμένος και εγώ με το D2 απλά παραδέχομαι την αλαγη και χαίρομαι!!!Ξεκοληστε λοιπών και ζήστε το D3 είναι πόλη κοντά ποια έρχεται το λιoσημω.

Χθες είχα πάει στη ναυμαχία σινεμά και στον γυρισμό για το σπίτι ερχόμουνα με 400 για να παίξω,το κεφάλι της κοπέλας μου της το είχα κάνει κουδούνει.

ΡΕ DIABLO 3 ΡΕ!!!!!

0hb38.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ο απο πανω ειναι φανατικος αρειανος γιαυτο εχει μια εμπαθεια προς τους φιλους μας τα ορκ

που λειπουν απο το diablo γιατι τα ορκ ειναι του warcraft.

Σημερα ελιωσα λιγο παραπανω το δίαβλον και μαρεσει η ατμοσφαιρα του και τα animation γενικα μαζι με τα physics. Λιγο να χανε δουλεψει την καφριλα θα ταν τελειο

αλλα οκ μη τα θελουμε και ολα. Αναμενουμε καλοκαιρι και ελευθερο χρονο ...

Link to comment
Share on other sites

πονάνε τα μάτια μας αδερφέ. πέρνα τα μηνύματά σου από έναν ορθογράφο πριν γράψεις. ειλικρινά δεν αντέχεται!

ρε φίλε προσπαθώ αλλά δεν το κάνω επίτηδες δυσλεξία έχω! copy paste το google translator δεν τα παιρνει.Δεν εγινε και κατι τραγικο

Link to comment
Share on other sites

δεν είπα οτι το κάνεις επίτηδες ούτε φυσικά ειρωνεύομαι την δυσλεξία σου.

απλά σκέψου και συ τί θα γινόταν αν όλοι έγραφαν όπως ήθελαν (π.χ. άλλος greeklish, άλλος κινέζικα και πάει λέγοντας) πόσο δύσκολο είναι για κάποιον να διαβάσει.

είτε λέγεται δυσλεξία είτε ανορθογραφία είτε προτιμώ να γράφω greeklish, ο κανόνας του φόρουμ λέει ελληνικά και μάλιστα πεζά. ούτε καν κεφαλαία.

και για να μην νομίζεις οτι θέλω απλά να σε κριτικάρω μπορείς να χρησιμοποιήσεις ορθογράφο σε πρόσθετο για τον φυλλομετρητή σου.

Link to comment
Share on other sites

δεν είπα οτι το κάνεις επίτηδες ούτε φυσικά ειρωνεύομαι την δυσλεξία σου.

απλά σκέψου και συ τί θα γινόταν αν όλοι έγραφαν όπως ήθελαν (π.χ. άλλος greeklish, άλλος κινέζικα και πάει λέγοντας) πόσο δύσκολο είναι για κάποιον να διαβάσει.

είτε λέγεται δυσλεξία είτε ανορθογραφία είτε προτιμώ να γράφω greeklish, ο κανόνας του φόρουμ λέει ελληνικά και μάλιστα πεζά. ούτε καν κεφαλαία.

και για να μην νομίζεις οτι θέλω απλά να σε κριτικάρω μπορείς να χρησιμοποιήσεις ορθογράφο σε πρόσθετο για τον φυλλομετρητή σου.

Μην με παιρνεις απο κατω ρε φιλε ειπες τοσα πολλα και εγω απλα ειπα μια προταση.

αμα με κριτικαρες θα ητανε αλιος τα πραγματα σου μιλησα τελειος φιλικα μεσα στα ορια φυσικα το θεμα τελειωσε και φυσικα καταλαβαινω!!!

Link to comment
Share on other sites

τα diablo δεν ήταν, δεν είναι, και ποτέ δεν θα γίνουν παιχνίδια που παίζεις για τα γραφικά.

είναι hack n slash με βαρύτητα κατά πρώτον στην ατμόσφαιρα, στο σενάριο και στην πόρωση των quests.

αν όλα αυτά τα συνδυάσεις με το εκπληκτικό co-op που είχε το ΙΙ και θα έχει, όπως φαίνεται και το ΙΙΙ τότε μάλλον η blizz ξανάκανε το θαύμα της άσχετα με το πόσα καντήλια της έχουμε ρίξει που άργησε τόσο πολύ.

ευτυχώς οι πραγματικοί fans του diablo δε θα έχουν κανένα παράπονο για τα γραφικά και άλλα τέτοια που περνάνε σε 2η μοίρα.

σίγουρα τα achievements είναι ένα αμφιλεγόμενο έξτρα αλλά μπροστά στο σύνολο ας γίνουν και μερικά λάθη.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.