Jump to content



Recommended Posts

^^ θα υποστιρίζει LAN games σαν το diablo2 ???? Δεν νομίζω.

Σίγουρα δε θα υποστηρίζει lan.

Είναι απλά ένα client που συνδέεται στο server όπως ακριβώς είναι και το world of warcraft. Αντί για local area απλά όλοι θα συνδέονται στο server... απλά θα είναι στο ίδιο μέρος.

Link to comment
Share on other sites

συμφωνώ , όμως αυτό εξαρτάτε απο το πόσο πωρωμένος είσαι με το game. Πολλοί απο εμάς μετράμε τις μέρες καθώς το περιμένουμε τόσο καιρό και ιδικά μετά την beta που μας έδωσε μια μικρή γεύση της "πρέζας" που λέγεται diablo 3 είμαστε ανυπόμονοι όσο ποτέ. Φταίει και το γεγονός οτι αρκετοί έχουμε ξεμείνει απο παιχνίδια και δεν βρίσκουμε κάποιο να μας κρατήσει μέχρι τότε και η βαρεμάρα βαράει κόκκινο.

Αν όμως δεν εισαι πωρωμένος ναι , δεν κάνει καμία διαφορά να το παίξεις 4-5 ή και 10 μέρες μετά την κυκλοφορία :T:

Θα συμφωνησω φιλε, σε οτι εχεις γραψει γενικοτερα σημφωνω, αλλα γ'αυτο επαυξανω κιολας!!

Link to comment
Share on other sites

Ακουω πολλους να λενε οτι ειναι απαραιτητο να παιξουν απο το πρωτο δευτερολεπτο που θα βγει το game, γιατι τοση βιασυνη και 2-3-4 μερες μετα να παιξεις δεν νομιζω να αλλαζει κατι.

Είσαι του 82 ε; Περίεργο μάλλον δεν είχες λιώσει τόσο πολύ την εποχή του d2 στα φοιτητικά χρόνια... Πραγματικά γιατί να μην είμαι ακόμα φοιτητής...!

Έγινε επεξεργασία από mordred
Link to comment
Share on other sites

Είσαι του 82 ε; Περίεργο μάλλον δεν είχες λιώσει τόσο πολύ την εποχή του 2 στα φοιτητικά χρόνια... Πραγματικά γιατί να μην είμαι ακόμα φοιτητής...!

Αχχχχ

Sent from my LG-P990 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Τοσα χρονια μμο εβγαζαν δεν εμαθαν οτι κάποιοι δίνουν εξετάσεις ακριβως μετα την ημερομηνια που βαλαν;

Ας το βγαζαν μαρτη οπως το bc2 να γινει ενα διαλειμματακι και απο ιουλιο μετα παλι...

Ανεκδιήγητοι και φαιδροί...

Link to comment
Share on other sites

Είσαι του 82 ε; Περίεργο μάλλον δεν είχες λιώσει τόσο πολύ την εποχή του d2 στα φοιτητικά χρόνια... Πραγματικά γιατί να μην είμαι ακόμα φοιτητής...!

Του 82 ειμαι :T:και εχω τερματισει το diablo 1 καμμια 10 φορες το diablo 2 οχι τοσες πολλες επαιξα και την βετα και μαλλον θα λιωσω και στο diablo 3 απλα δεν καταλαβαινω το 00:01 πρεπει να παιξω.

Link to comment
Share on other sites

Του 82 ειμαι :T:και εχω τερματισει το diablo 1 καμμια 10 φορες το diablo 2 οχι τοσες πολλες επαιξα και την βετα και μαλλον θα λιωσω και στο diablo 3 απλα δεν καταλαβαινω το 00:01 πρεπει να παιξω.

Δεν πρέπει... Είναι ανάγκη... Εγώ που μάλλον δε θα είμαι σπίτι και θα λείπω για δουλειά, μόνο που σκέφτομαι ότι οι κολλητοί μου θα παίζουν κι εγώ όχι τρελλαίνομαι...

Βασικά είναι σαν το κατούρημα ένα πράμα... Μπορεί να κάνεις ώρες υπομονή με τίγκα την κύστη και μόλις φτάσεις στα σκαλοπάτια του σπιτιού να μη μπορείς να κρατήσεις τα τσισάκια σου...

Έτσι και το diablo... Κάναμε υπομονή τόσα χρόνια αλλά τώρα στις τελευταίες μέρες τα τσισάκια δεν κρατιούνται ούτε δευτερόλεπτο...

Link to comment
Share on other sites

Έτσι και το diablo... Κάναμε υπομονή τόσα χρόνια αλλά τώρα στις τελευταίες μέρες τα τσισάκια δεν κρατιούνται ούτε δευτερόλεπτο...

Είναι επειδή πιάσαμε την τρίτη ηλικία με την αναμονή :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Έτσι παιδιά...

Αν δεν θα τα πάτε καλά στην εξεταστική ή στις πανελλήνιες να τα ρίξετε στη Blizzard.

Είμαι σίγουρος οι γονείς θα καταλάβουν ότι δεν ευθύνεστε καθόλου. :p

Έγινε επεξεργασία από Shaman
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.