Jump to content



Recommended Posts

Παιδιά μιλάμε για φοβερή έκπτωση-ευκαιρία. Πάρτε το από δω πριν χαθεί η μειωμένη τιμή:

KIcHc.png

που είναι η ευκαιρία αδελφέ;

barbarian ftw... μετά wizzard

Link to comment
Share on other sites

btw αυτό είναι screenshot από gameexplorers.gr ε;

Μου το στείλανε το πακέτο εχθές με τη χαμηλότερη τιμή από την ώρα που έκανα την προ-παραγγελία:

Κατάσταση παραγγελίας

Νέα: 06/04/2012 18:09:43Σε προπαραγγελία:07/04/2012 12:15:13

Υπό επεξεργασία:12/05/2012 14:47:00

Ολοκληρωμένη:13/05/2012 12:22:32

Στοιχεία εντοπισμού αποστολής

Αποστολής μέσω:Γενική Ταχυδρομική (210 5200640)

Ημερομηνία αποστολής:12/05/2012

Προϊόν Τιμή τεμαχίου χωρίς ΦΠΑ Τιμή τεμαχίου με ΦΠΑ Ποσότητα Κόστος χωρίς ΦΠΑ Κόστος με ΦΠΑ

c069025a479595e8ae80636f842c6d5f_micro.jpgDiablo III 34,96 € 43,00 € 2 69,92 € 86,00 €

Εκτιμώμενη αποστολή παραγγελίας: Δευτέρα 14/05/2012

Συνολικό κόστος προϊόντων: 69,92 € 86,00 €

Έξοδα αποστολής: 5,40 €

Συνολικό κόστος παραγγελίας: 91,40 €

Έγινε επεξεργασία από vx53c
Link to comment
Share on other sites

btw αυτό είναι screenshot από gameexplorers.gr ε;

Μου το στείλανε το πακέτο εχθές με τη χαμηλότερη τιμή από την ώρα που έκανα την προ-παραγγελία:

Κατάσταση παραγγελίας

Νέα: 06/04/2012 18:09:43Σε προπαραγγελία:07/04/2012 12:15:13

Υπό επεξεργασία:12/05/2012 14:47:00

Ολοκληρωμένη:13/05/2012 12:22:32

Στοιχεία εντοπισμού αποστολής

Αποστολής μέσω:Γενική Ταχυδρομική (210 5200640)

Ημερομηνία αποστολής:12/05/2012

Προϊόν Τιμή τεμαχίου χωρίς ΦΠΑ Τιμή τεμαχίου με ΦΠΑ Ποσότητα Κόστος χωρίς ΦΠΑ Κόστος με ΦΠΑ

c069025a479595e8ae80636f842c6d5f_micro.jpgDiablo III 34,96 € 43,00 € 2 69,92 € 86,00 €

Εκτιμώμενη αποστολή παραγγελίας: Δευτέρα 14/05/2012

Συνολικό κόστος προϊόντων: 69,92 € 86,00 €

Έξοδα αποστολής: 5,40 €

Συνολικό κόστος παραγγελίας: 91,40 €

εμένα γιατι δεν μου το έστειλαν χθες? το έχω προπαραγγείλει εδώ και καιρό :o

edit : άκυρο , μπήκα στο site τους και το είδα , περίμενα οτι θα είχε έρθει email και τρόμαξα.

δηλαδή την Δευτέρα θα το έχουμε? το ίδιο λέει και σε εμένα.

Έγινε επεξεργασία από nicoc89
Link to comment
Share on other sites

Αν παίξω με Guest Pass, μπορώ όταν αγοράσω το παιχνίδι να συνεχίσω να παίζω με τον χαρακτήρα που είχα ή ξεκινάω πάλι από την αρχή;

Αν μπορώ να συνεχίσω τον χαρακτήρα, θα ήθελα και εγώ ένα Guest Pass αν περισσεύει σε κανένα, μιας και το amazon μας την έκανε...:(

Link to comment
Share on other sites

Αν παίξω με Guest Pass, μπορώ όταν αγοράσω το παιχνίδι να συνεχίσω να παίζω με τον χαρακτήρα που είχα ή ξεκινάω πάλι από την αρχή;

Αν μπορώ να συνεχίσω τον χαρακτήρα, θα ήθελα και εγώ ένα Guest Pass αν περισσεύει σε κανένα, μιας και το amazon μας την έκανε...:(

Όπα , τι εννοείς το amazon την έκανε? Γιατί και εγώ από εκεί έχω παραγγείλει...(oxi CE)

Link to comment
Share on other sites

Για πείτε και σε εμένα απο που να το τσιμπήσω. Όταν αγοράζεις online παίρνεις κουτί και DVD ή το έχεις μόνο σε ηλεκτρονική μορφή; Καμμια ομάδα θα φτιάξουμε;

Έγινε επεξεργασία από nobig
Link to comment
Share on other sites

Για πείτε και σε εμένα απο που να το τσιμπήσω. Όταν αγοράζεις online παίρνεις κουτί και DVD ή το έχεις μόνο σε ηλεκτρονική μορφή;

Ανάλογα. Μπορείς να αγοράσεις ηλεκτρονικά μόνο το cdkey ή να πάρεις το κουτί το οποίο θα σου στείλουν. Αυτή τη στιγμή οι τιμές έχουν ανέβει βέβαια.

Diablo III | Skroutz.gr

Εγώ προσωπικά το έκανα προπαραγγελία και θα έρθει με 43 ευρά αύριο το πρωί

Link to comment
Share on other sites

Όπα , τι εννοείς το amazon την έκανε? Γιατί και εγώ από εκεί έχω παραγγείλει...(oxi CE)

Όχι, μην αγχώνεσαι.. :p

Το amazon μια χαρά θα τα στείλει σε αυτούς που παράγγειλαν.Εγώ, φταίω που δεν παρήγγειλα εγκαίρως! :(

Link to comment
Share on other sites

ποιά η διαφορά ανάμεσα στο normal και uncut cdkey ;

Diablo 3, Diablo 3 Key, Diablo 3 Download, D3 Key - MMOGA

Εχει κανεις καμια απαντηση γι'αυτο μιας και εγω ψαχνομαι να αγορασω? Και οποιαδηποτε αλλη προταση για φθηνο D3 απ' οπουδηποτε, αρκει να ειναι legit, καλοδεχουμενη.

Link to comment
Share on other sites

Εχει κανεις καμια απαντηση γι'αυτο μιας και εγω ψαχνομαι να αγορασω? Και οποιαδηποτε αλλη προταση για φθηνο D3 απ' οπουδηποτε, αρκει να ειναι legit, καλοδεχουμενη.

όπως έχουν τα πράγματα τώρα φίλε z3et απλά πάρ'το από κάποιο ελληνικό online μαγαζί στη φθηνότερο που θα βρεις τιμή. Θα είναι και 4-5 τα μεταφορικά οπότε πάλι φθηνότερο από πλαισιο/multirama θα σου έρθει.

Παρ'τους ένα τηλεφωνάκι μόνο πρώτα και πες τους το θες να στο στείλουν σήμερα να το έχεις αύριο.

Link to comment
Share on other sites

όπως έχουν τα πράγματα τώρα φίλε z3et απλά πάρ'το από κάποιο ελληνικό online μαγαζί στη φθηνότερο που θα βρεις τιμή. Θα είναι και 4-5 τα μεταφορικά οπότε πάλι φθηνότερο από πλαισιο/multirama θα σου έρθει.

Παρ'τους ένα τηλεφωνάκι μόνο πρώτα και πες τους το θες να στο στείλουν σήμερα να το έχεις αύριο.

το έχω παραγγείλει και εγώ πριν κανα μήνα απο gameexplorers

μαν , εσένα στο βγάζει το δέμα σου με το tracking number? γιατι δοκιμάζω στο site της γενικής ταχυδρομικής αλλα τζίφος , μου λέει "Δεν υπάρχει τέτοιο αποδεικτικό":confused:

Link to comment
Share on other sites

το έχω παραγγείλει και εγώ πριν κανα μήνα απο gameexplorers

μαν , εσένα στο βγάζει το δέμα σου με το tracking number? γιατι δοκιμάζω στο site της γενικής ταχυδρομικής αλλα τζίφος , μου λέει "Δεν υπάρχει τέτοιο αποδεικτικό":confused:

Και εμένα το ίδιο αλλά θα πάρω τηλέφωνο courier σε λίγο

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.