Jump to content



Recommended Posts

Ερωτηση για οσους παιζουν barba:

2-handed

2x1-handed

1-handed+shield

Τι προτιματε?

Εγω μεχρι τωρα την εχω βγαλει με την πρωτη επιλογη.

Εγω με 2 one hand ειμαι και το αλλαζω με τπτ. Ταχυτητα και dmg ;)

Sent from my iPhone 4s using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Και εγω ετσι ημουν, μετα γυρισα σε Two Handed γιατι ειχα επικο ντροπ (+1000 dps στο ιδιο level) αλλα απο το Act III Nightmare και μετα τα βρισκω σκουρα, οριακα δεν ψοφαω. Μαλλον θα το γυρισω και εγω σε τανκ...

Link to comment
Share on other sites

Πάντως για 12 χρόνια αναμονή για ένα από τα πιο επικά παιχνίδια στην ιστορία μέχρι στιγμής για μένα είναι απογοήτευση το παιχνίδι.

Ειδικά από classes, είναι γτπ, έπρεπε να έχει περισσότερες. Ο χάρτης τουλάχιστον είναι ανοιχτός του στυλ Diablo I & II ή πάτε σε στάνταρ μονοπάτια;

Αν και στο τέλος πιστεύω ότι θα αρχίσει κάποια στιγμή το milking και θα δούμε και κανένα knight/paladin/templar σε κανά DLC.

Link to comment
Share on other sites

Πάντως για 12 χρόνια αναμονή για ένα από τα πιο επικά παιχνίδια στην ιστορία μέχρι στιγμής για μένα είναι απογοήτευση το παιχνίδι.

Ειδικά από classes, είναι γτπ, έπρεπε να έχει περισσότερες. Ο χάρτης τουλάχιστον είναι ανοιχτός του στυλ Diablo I & II ή πάτε σε στάνταρ μονοπάτια;

Αν και στο τέλος πιστεύω ότι θα αρχίσει κάποια στιγμή το milking και θα δούμε και κανένα knight/paladin/templar σε κανά DLC.

Ευτυχως που ειναι ετσι και δεν εχω κολλησει :) :whistling

Link to comment
Share on other sites

Πάντως για 12 χρόνια αναμονή για ένα από τα πιο επικά παιχνίδια στην ιστορία μέχρι στιγμής για μένα είναι απογοήτευση το παιχνίδι.

Ειδικά από classes, είναι γτπ, έπρεπε να έχει περισσότερες. Ο χάρτης τουλάχιστον είναι ανοιχτός του στυλ Diablo I & II ή πάτε σε στάνταρ μονοπάτια;

Αν και στο τέλος πιστεύω ότι θα αρχίσει κάποια στιγμή το milking και θα δούμε και κανένα knight/paladin/templar σε κανά DLC.

5 classes δεν ειναι και λιγες παντως.

Προσωπικα μου αρεσει πολυ.

Μονο μεγαλυτερη διαρκεια θα ηθελα να εχει.

Sent from my iPhone 4s using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

o χαρτης καθε φορα ειναι random οπως και τα mobs. Αυτο ειναι ενα απο τα παλια καλα του Diablo 3. Ωστοσο παιρνει πολλες βελτιωσεις ακομη το παιχνιδι , ακομη ειναι πολυ νωρις....

Link to comment
Share on other sites

o χαρτης καθε φορα ειναι random οπως και τα mobs. Αυτο ειναι ενα απο τα παλια καλα του Diablo 3. Ωστοσο παιρνει πολλες βελτιωσεις ακομη το παιχνιδι , ακομη ειναι πολυ νωρις....

Ούτως η άλλως αυτο το ειχαν πει κ οι developers οτι αυτή τη στιγμή το παιχνίδι πιάνει το 1/5 της πλατφορμας που βρίσκεται, και σηκώνει πολλά add οπως και βελτίωση γραφικών στο μέλλων ακα DX11

Link to comment
Share on other sites

Κλεισε ολα τα cap και το vsync αν όλο έχεις 50 μήπως φταίει κάτι άλλο και οχι το game? Με τι PC το τρέχεις;

Sent from my IDEOS X5 using Tapatalk

ATi 3850 512MB και Athlon II X2 250 @ 3.0GHz (4GB RAM)

Όλα max έχω 35-40fps, όλα low (όλα όμως) έχω 45-50fps. Από όσα διάβασα max με min δεν έχουν μεγάλη διαφορά οπότε μάλλον λογικό...

Τράβα στο documents\diablo3, άνοιξε το d3prefs, βάλε το limitforground fps κάτι από 1 σε 0. Βάλε vsync, από 50 =>60fps.

Αυτό είναι στο ingame option το maxforground. Στο 1 είναι enable στο 0 disable. :hehe:

Ευχαριστώ πάντως!

Link to comment
Share on other sites

Αυτό είναι στο ingame option το maxforground. Στο 1 είναι enable στο 0 disable. :hehe:

Ευχαριστώ πάντως!

Βρέ κάντο που σου λέεεεωωωωω...και γω το ίδιο νόμιζα στην αρχή, αλλά για κάποιο λόγο δουλεύει. Βάλε μόνο v-sync, μη βάλεις limit fps στα options

Link to comment
Share on other sites

Halls of Agony δεν υπάρχει... Απλά έχω μείνει ενθουσιασμένος που πέρασα στο act 2 μετά από αυτό. Πραγματικά απολαυστικό και αρκετά αιμοβόρικο... Έτσι όπως πρέπει...

Link to comment
Share on other sites

ATi 3850 512MB και Athlon II X2 250 @ 3.0GHz (4GB RAM)

Όλα max έχω 35-40fps, όλα low (όλα όμως) έχω 45-50fps. Από όσα διάβασα max με min δεν έχουν μεγάλη διαφορά οπότε μάλλον λογικό...

Θέμα gpu είναι imo.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.