Jump to content



Recommended Posts

Το κρατούσα για έναν αλλά τελικά το αγόρασε κατευθείαν, οπότε όποιος προλάβει ας ενημερώσει κιόλα μην παιδεύονται οι υπόλοιποι.

Diablo 3 Guest Pass: 6VJ9VZ-VR88-X67PPP-J74H-K99GTV

Link to comment
Share on other sites

Καλα το παλικαρι εφαγε τον diablo στο inferno ??!!!! Δεν παμε καλα!

http://imgur.com/a/7wLWQ#4

I beat diablo on inferno solo - Forums - Diablo III

αν κ δν νομιζω να εφαγε τα thrush μεχρι εκει...

Έγινε επεξεργασία από kyuubiii
Link to comment
Share on other sites

@winters τα κρατάς για items στο ah με full +exp για fast lvl up. επίσης μην ανεβάσεις crafting κανένα από τα 2, βρίσκεις ιτεμσ/γεμσ στο ΑΗ

αρμα τι σ'αρέσει? ενας που πετσοκόβει αλλα πετσοπεύτει ή έναν φλώρο legolas, που κάθησε παραπάνω στο solarium? :p

Link to comment
Share on other sites

Ερωτηση: αν μπω στο παιχνιδι ενος φιλου που ειναι πιο μπροστα απο μενα και το τερματισουμε πχ στο nightmare, μετα στο δικο μου στορυ τι θα γινει; Θα πρεπει να το ξαναπαιξω;

Link to comment
Share on other sites

Ερωτηση: αν μπω στο παιχνιδι ενος φιλου που ειναι πιο μπροστα απο μενα και το τερματισουμε πχ στο nightmare, μετα στο δικο μου στορυ τι θα γινει; Θα πρεπει να το ξαναπαιξω;

Θα έχεις απλά "κένα" τα quest/waypoints που δεν έχεις κάνει στο difficulty αυτό.

Link to comment
Share on other sites

Να κάνω κι εγώ μια n00b ερώτηση, αν αποφασίσω να το αγοράσω, εκτός από τα 59(!) που θα δώσω στην αρχή, θα χρειαστεί να πληρώνω μετά κάθε μήνα (σε στυλ WoW) ή όχι;

Link to comment
Share on other sites

Να κάνω κι εγώ μια n00b ερώτηση, αν αποφασίσω να το αγοράσω, εκτός από τα 59(!) που θα δώσω στην αρχή, θα χρειαστεί να πληρώνω μετά κάθε μήνα (σε στυλ WoW) ή όχι;

Δεν έχει συνδρομή το Diablo.

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχει συνδρομή το Diablo.

Ωραία. Έλεγα να το αγοράσω από το battlenet. Όσοι το πήρατε από κει τι λέτε, είναι γρήγοροι οι servers; Μην κάνει και μία μέρα να κατέβει... Πόσα GB είναι;

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.