Jump to content



Recommended Posts

καλα ρε παιδια τη παιζει με το auction house ?

χτυπαω item..αφαιρουντε τα gold...μπαινω μετα απο λιγο ...το item υπαρχει χωρις να εχει ανεβει το bid ...στα auctions μου ομως δεν υπαρχει πλεον !! τα χρηματα οπως παντα εχουν αφαιρεθει !!!

Link to comment
Share on other sites

δεν ξερω παντως μου φαινεται οτι το game δεν στεκει να ειναι ετσι sto inferno, καποιο bug πρεπει να παιζει με τα resistastance.... δεν στεκει να κανω (Wizard) 25κ dps να εχω 31κ ζωη, 5κ armor και 520% fire res και να περναω πανω απο φωτια και να πεθαινω με τη μια λες και εχω -5 χιλιαδες resistance..... τι να πω

Link to comment
Share on other sites

καλα ρε παιδια τη παιζει με το auction house ?

χτυπαω item..αφαιρουντε τα gold...μπαινω μετα απο λιγο ...το item υπαρχει χωρις να εχει ανεβει το bid ...στα auctions μου ομως δεν υπαρχει πλεον !! τα χρηματα οπως παντα εχουν αφαιρεθει !!!

Αν τελειωσει και δεν το εχεις παρει τα gold επιστρεφονται κανονικα

Link to comment
Share on other sites

Εδω εγω τον πινω στο hell ηδη απο το act 1 αν ειμαι μονος μου με βαρβαρο.Τα μπλε απλα δεν βγαινουν...Λεφτα δεν εχω να παρω τπτ σπαθια με 500 dps και ειμαι με 2χ240 περιπου...Σκεψου στο ινφερνο...

Έγινε επεξεργασία από icy20
Link to comment
Share on other sites

Εδω εγω τον πινω στο hell ηδη απο το act 1 αν ειμαι μονος μου με βαρβαρο.Τα μπλε απλα δεν βγαινουν...Λεφτα δεν εχω να παρω τπτ σπαθια με 500 dps και ειμαι με 2χ240 περιπου...Σκεψου στο ινφερνο...

21 κατασκευαστες πλυντηριων συνιστουν tank spec, αρπαξε την ασπιδα σου λοιπον κ βουρ!

Link to comment
Share on other sites

Εδω εγω τον πινω στο hell ηδη απο το act 1 αν ειμαι μονος μου με βαρβαρο.Τα μπλε απλα δεν βγαινουν...Λεφτα δεν εχω να παρω τπτ σπαθια με 500 dps και ειμαι με 2χ240 περιπου...Σκεψου στο ινφερνο...

1h + ασπίδα με strength για αρχή και σχετικά defensive spec.

500dps όπλο χρησιμοποιησα στο τέλος του act3 που dingαρα 60 οπότε για το act 1 μάλλων δεν χρειάζεται.

Σε δυσκολία πάντως μέχρι την μέση του act3-hell δεν ήταν τίποτα τομερό, μετά ήρθαν οι απανωτές νέκρες...

Ah, αν δεν πας για top στα lvl σου όπλο, βρήσκεις σε πολύ καλές τιμές και όταν τελειώσεις μαζί του το ξαναπουλάς. Βάλε όριο 15-20κ ή όσα θέλεις να δώσεις και διάλεξε όποιο σε βολεύει καλήτερα.

Sent from my IDEOS X5 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=0o9kgd6S0lU]Diablo III - Blizzard's Top Tips for Inferno Mode - YouTube[/ame]

Βάλαμε λέει να το παίξουν οι δικοί μας στο inferno ανεβάζοντας το επίπεδο δυσκολίας σιγά σιγά μέχρι να φτάσει σε ένα ικανοποιητικό επίπεδο γιαυτόυς (να γίνει παλούκι δλδ) και μετά το ΔΙΠΛΑΣΙΑΣΑΜΕ ! χαχαχαχαχαχα :jump1: Θεός!! :worship:

Link to comment
Share on other sites

Παντως και εγω αρνηθηκα πισματικά να βάλω ασπίδα στο Χελ...

Με προσοχή, και γενικά defensive abilities βγαίνει.

Μην υποτιμάς και το ignore pain.

Εγώ επειδή είχα πολλούς 60αριδες έιχα πάντα καλο gear, αλλα αντι να πετατε τα λεφτα σας σε BS/JC, (ειδικα JC ΔΕΝ αξίζει), να πάτε ΑΗ να βρείτε την υγεία σας.

Εγω στο 53 είχα 4400 dps, 18k life, Πάνω κάτω.

Πάντα θα παίσεις σε combo που σου σπάνε τα φρύδια για αυτό έχεις και τεμπλαρ για τα heals.

Και να θυμάστε πως τα random packs, είναι ΠΑΝΤΑ πιο Δύσκολα (edited) απο τα scripted bosses του σεναριου.

Αν δεις πως τις τρως γενικά ασπιδα ΚΑΝΕΙ διαφορα, και απο το OH χανεις ΕΛΑΧΙΣΤΟ dps. οπότε αν κάνεις balance out τα stats του ΟΗ με ιδια στην ασπιδα δεν εχεις θεμα.

Πχ στα 4450 dps, αν βγάλω το ΟΗ (και το ΟΗ και το ΜΗ είναι 280 dps εκαστος), χάνω λίγο πάνω απο 300 dps. Αν βαλω ασπίδα με λιγο πιο πολυ str έγινες μια η άλλη.

Και αν έχετε θέμα με HP μην ξεχνάτε το gem στο κράνος.

Το ινφέρνο ειναι μια αλλη πονεμενη ιστορια βεβαια χεχε

Έγινε επεξεργασία από Dolly
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.