Jump to content



Recommended Posts

:woot: καπου καπου κατεβαζει λιιιιιγο....αλλα ακόμα ...5%...δεν πειραζει θα περιμενω......εχω παρεα τον ΑΡΧΝΟΝΤΑ νοτη και με χαλαρωνει με την μουσικη.......:happy:

Ο άλλος παίζει Diablo με Σφακιανάκη. Να τραγουδάει ο Νότης "ΣΩΜΑ ΜΟΥ..." και να βαράει ο barb double tornado ζεμπεκιές"... :hehe:

Link to comment
Share on other sites

θεωρώ πω λαική μουσική δεν κολλάει με κανένα είδος παιχνιδιού...εγώ πάντως παίζω D3 με μουσική diablo 2...και με πιάνει ρίγη συγκίνησης... :p

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=AHj56_F3v-0]Full Diablo 2 Soundtrack - YouTube[/ame]

Link to comment
Share on other sites

υπαρχει κανενα νεοτερο παιδια?????10% και αυτο με το ζορι.....

στανταρ κατι παιζει.δεν γινεται να ειναι ακομα 10 % οταν ενασ φιλος το εκανε μεσα σε 3 λεπτα......καμια βοηθεια???

Έγινε επεξεργασία από jpavly
Link to comment
Share on other sites

υπαρχει κανενα νεοτερο παιδια?????10% και αυτο με το ζορι.....

στανταρ κατι παιζει.δεν γινεται να ειναι ακομα 10 % οταν ενασ φιλος το εκανε μεσα σε 3 λεπτα......καμια βοηθεια???

Βεβαιώσου ότι έχεις επιτρέψει από το firewall Battle.net update agent και Blizzard Launcher. Επίσης, Options > Downloader Preferences > Enable Peer-to-Peer Transfer. Δοκίμασε να το ενεργοποιήσεις ή να το απενεργοποιήσεις.

Κανονικά δεν θέλει πάνω από 5 λεπτά.

Edit: here's some drama:

Diablo: IncGamers – The Unofficial Diablo 3 Site News and Forums » Interview: Diablo Creator David Brevik Discusses His Feelings on Diablo 3

Diablo: IncGamers – The Unofficial Diablo 3 Site News and Forums » Diablo 3 Developers React Angrily to David Brevik Interview

Έγινε επεξεργασία από acct
Link to comment
Share on other sites

Βεβαιώσου ότι έχεις επιτρέψει από το firewall Battle.net update agent και Blizzard Launcher. Επίσης, Options > Downloader Preferences > Enable Peer-to-Peer Transfer. Δοκίμασε να το ενεργοποιήσεις ή να το απενεργοποιήσεις.

Κανονικά δεν θέλει πάνω από 5 λεπτά.

Edit: here's some drama:

Diablo: IncGamers – The Unofficial Diablo 3 Site News and Forums » Interview: Diablo Creator David Brevik Discusses His Feelings on Diablo 3

Diablo: IncGamers – The Unofficial Diablo 3 Site News and Forums » Diablo 3 Developers React Angrily to David Brevik Interview

εχω βγαλει firewall φαντασου...και το τωρα απενεργοποιω το αλλο αλλα τπτ διαφορετικο.......ξεκιναει η ταχυτητα 180 kb/sec και πεφτει μεχει τα 100 bytes...tragiko

Link to comment
Share on other sites

θεωρώ πω λαική μουσική δεν κολλάει με κανένα είδος παιχνιδιού...εγώ πάντως παίζω D3 με μουσική diablo 2...και με πιάνει ρίγη συγκίνησης... :p

Full Diablo 2 Soundtrack - YouTube

Μιας και παίζεις Bαρβαρέλα, βάλε το κομμάτι αυτό και άσε τον Diablo να μαζεύει τα κομμάτια του!

Game up to date! Killing time!

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=OWYiC8-0qIs]Therion - Thor (Live) - YouTube[/ame]

Έγινε επεξεργασία από Typhonios
Link to comment
Share on other sites

At last το παιχνιδι ειναι playable, about time...

Τωρα ολοι οι hardcoreαδες θα αρχισουν να γκρινιαζουν για το nerf, αλλα κατα την αποψη της συντριπτικης πλειοψηφιας, το pre 1.0.4 game ηταν μαζοχισμος κ οχι διασκεδαση...

Τσιμπησα κ εναμισι paragon lvl, κ θα κανω κ progress στο ActIII μολις απαλαγω απο το βρωμερο Ghom...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.