Jump to content



Recommended Posts

Αν μπορει καποιο καλο παλικαρι να βοηθησει...

Για RMAH χρειαζεται να συνδεσω την paypal οπωσδηποτε με πιστωτικη ή μπορει να γινει και απλα με paypal-τραπεζα IBAN κλπ..?

Σκεφτομαι να την κανω σιγα σιγα γιατι ξεκιναει η δουλεια..:weep:

Link to comment
Share on other sites

Αν μπορει καποιο καλο παλικαρι να βοηθησει...

Για RMAH χρειαζεται να συνδεσω την paypal οπωσδηποτε με πιστωτικη ή μπορει να γινει και απλα με paypal-τραπεζα IBAN κλπ..?

Σκεφτομαι να την κανω σιγα σιγα γιατι ξεκιναει η δουλεια..:weep:

Δεν χρειάζεται πιστωτική... απλά κάνε σύνδεση με paypal..

Αν σε πάει καλά η δουλειά σκέφτεσαι μελλοντικά πως να τα σηκώσεις από paypal.... αν θες...

εγώ ας πούμε τα έχω διαθέσιμα στο paypal οτι έχω βγάλει, παρά το οτι είναι συνδεδεμένο με λογαριασμό το paypal

Sent from my GT-P7500 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

star: 80k + 9x Tome of Secrets + 3 radiant square

flawless star: 100k + 12x Tome of Secrets +3 star

perfect star: 200k + 15x Tome of Secrets + 3 flawless star

radiant star: 400k + 20x Tome of Secrets +3 perfect star

μέχρι perfect star μπορώ να σας εξυπηρετήσω σε όλα τα gems αρκεί να έχετε τα υλικά που απαιτούνται....

pokopikos#2121

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια.....ειμαι στο act 2 του inferno για την ακριβεια φτανω στον Koule.ως τωρα και μετα το πατσακι μπορω να πω οτι στεκομαι αλλα στα πολυ ζορικα ελιτε χανω αλλα μετα τα καταφέρνω...οι φιλοι barbarians εχουν να προτεινουν καποιες αλλαγες και προσθηκες????ευχαριστωω

post-24729-1416076531,1964_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

μετα απο μια βραδινη συνομιλια με τον Pokopiko καταλαβα πως εχω παντα φουλ fury Και δεν το κανω κατι...οποτε αλλαζω skills που να κανουν damage και να τρωνε fury.....δλδ βγαζω leap και stomp και θα βαλω battle rage Και ισως seismic slam Που τρωει 15 αντι 30 fury...καπως ετσι τ σκεφτομαι......

Υ.Γ δεν βαζω whirlwind γιατι πιστευω ειναι οτι πιο ζορικο το γυρω γυρω...

Link to comment
Share on other sites

ότι πιο ζόρικο, αλλά 140% damage και χτυπάς ότι βρεθεί στον διάβα σου... :p

τώρα ετοιμάζομαι να δω επιτέλους τι εστί το patch και να ανεβάσω full τον βάρβαρο, farming act 3 + 4 here I come...

και όποιος φίλος ας έρθει να μου κάνει παρέα... :D

Link to comment
Share on other sites

Barbarian - Game Guide - Diablo III

κατι τετοιο σκεφτομαι......δλδ χτυπας ανεβαζεις fury κανεις επιθεσεις ανεβαζεις fury και κανει κυκλο.....

το renetless κατεβαζει 75 το κοστς του Fury απ τα σκιλς και μειωνει το damage στο μισο....

πως τα βλεπεις???

Link to comment
Share on other sites

μια παρέμβαση από εμένα και σας καλημερίζω...

όταν παίζουμε melee χαρακτήρες εκτός από "καλό" armor και res all θέλουμε και life on hit ή life steal.

Για να λειτουργούν αυτά πρέπει να βαράμε τον αντίπαλο συνεχώς...

επομένως Κωστή μου λίγο με προβληματίζει το "knockback" που έχει το seismic slam μιας και θα σου πετάει πίσω τους εχθρούς...

Πρόχειρα που κοιτάω τα skills σας νομίζω το whirlwind είναι αποθέωση!!!

Link to comment
Share on other sites

μια παρέμβαση από εμένα και σας καλημερίζω...

όταν παίζουμε melee χαρακτήρες εκτός από "καλό" armor και res all θέλουμε και life on hit ή life steal.

Για να λειτουργούν αυτά πρέπει να βαράμε τον αντίπαλο συνεχώς...

επομένως Κωστή μου λίγο με προβληματίζει το "knockback" που έχει το seismic slam μιας και θα σου πετάει πίσω τους εχθρούς...

Πρόχειρα που κοιτάω τα skills σας νομίζω το whirlwind είναι αποθέωση!!!

με εχετε βαλει σε πολλες σκεψεις.....αυτο ειναι πολυ θετικο για την βελτιωσει του μπαρμπα......το προβλημα με τον μπαρμπα ηταν οτι ηθελε πολυ fury στο whirlwind...λες τωερα με το passive που μειωνει se 75 να ναι καλυτερα ε? αν το βαλω κιολας fury/struck θα ναι σουπερ πιστευω...

εδω ειμαστε...

http://us.battle.net/d3/en/calculator/barbarian#WhRVkP!UVb!ZYaccZ

εχω στο οπλο 917 Life on hit και 2,5 (ανθυμαμαι ) Life stilll

Link to comment
Share on other sites

μια παρέμβαση από εμένα και σας καλημερίζω...

όταν παίζουμε melee χαρακτήρες εκτός από "καλό" armor και res all θέλουμε και life on hit ή life steal.

Για να λειτουργούν αυτά πρέπει να βαράμε τον αντίπαλο συνεχώς...

επομένως Κωστή μου λίγο με προβληματίζει το "knockback" που έχει το seismic slam μιας και θα σου πετάει πίσω τους εχθρούς...

Πρόχειρα που κοιτάω τα skills σας νομίζω το whirlwind είναι αποθέωση!!!

δεν έχω δει ακόμα το build του Κώστα (είμαι δουλειά) αλλά θα μείνω στα bold...

το life steal σε barb (έχοντας το αναλύσει διεξοδικά λίγο πάνω) δεν παίζει καλά. Ο κάθε Barb θέλει life on hit 800+ για να σταθεί άνετα. Life steal θες εσύ που κάνεις πολύ dmg.

Το life on hit με το whirlwind δουλεύει τόσο καλά που σε ορθές mobs το health απλά δεν πέφτει (γιατί ο Barb κάνει 3-4 χτυπήματα σε κάθε του γύρα αν είναι περιτριγυρισμένος)... Αν τώρα έχεις υψηλό crit chance Και γυρνάς συνέχεια....απλά δεν πέφτεις...τα ξέρεις... :D

Link to comment
Share on other sites

δεν έχω δει ακόμα το build του Κώστα (είμαι δουλειά) αλλά θα μείνω στα bold...

το life steal σε barb (έχοντας το αναλύσει διεξοδικά λίγο πάνω) δεν παίζει καλά. Ο κάθε Barb θέλει life on hit 800+ για να σταθεί άνετα. Life steal θες εσύ που κάνεις πολύ dmg.

Το life on hit με το whirlwind δουλεύει τόσο καλά που σε ορθές mobs το health απλά δεν πέφτει (γιατί ο Barb κάνει 3-4 χτυπήματα σε κάθε του γύρα αν είναι περιτριγυρισμένος)... Αν τώρα έχεις υψηλό crit chance Και γυρνάς συνέχεια....απλά δεν πέφτεις...τα ξέρεις... :D

αν τα ξερω λεει......χεχε....το μαθα πολυ καλα.....με το crit chance εχουμε προβλημα αλλα δεν πειραζει.....δεν θελω να βγαλω την ασπιδα γιατι οτι και να λεμε σωζει ζωες.....αφηνω το οπλακι που δινει 900+ life on hit και με το renetless ριχνει πολυ το κοστος του fury απο 16 σε 4 εβαλα και τον ρουνο που δινει 1 fury σε hit οποτε δοκιμαζω αυτο σε act1-2

Link to comment
Share on other sites

εγω φιλε μου θα σου προτεινα να κοιταξεις και το hammer of the ancients με rune smash!!!!ειδικα οταν εισαι σε wrath of the berserker mode θα δεις τρελα damage!!!!με 20κ dps ειχα δει μεχρι και 150k σε critical!!!ενταξει δεν ειναι τοσο φαν οσο το whirlwind ομως ειναι καλο!!!!try it

Link to comment
Share on other sites

δεν έχω δει ακόμα το build του Κώστα (είμαι δουλειά) αλλά θα μείνω στα bold...

το life steal σε barb (έχοντας το αναλύσει διεξοδικά λίγο πάνω) δεν παίζει καλά. Ο κάθε Barb θέλει life on hit 800+ για να σταθεί άνετα. Life steal θες εσύ που κάνεις πολύ dmg.

Το life on hit με το whirlwind δουλεύει τόσο καλά που σε ορθές mobs το health απλά δεν πέφτει (γιατί ο Barb κάνει 3-4 χτυπήματα σε κάθε του γύρα αν είναι περιτριγυρισμένος)... Αν τώρα έχεις υψηλό crit chance Και γυρνάς συνέχεια....απλά δεν πέφτεις...τα ξέρεις... :D

εγω φιλε μου θα σου προτεινα να κοιταξεις και το hammer of the ancients με rune smash!!!!ειδικα οταν εισαι σε wrath of the berserker mode θα δεις τρελα damage!!!!με 20κ dps ειχα δει μεχρι και 150k σε critical!!!ενταξει δεν ειναι τοσο φαν οσο το whirlwind ομως ειναι καλο!!!!try it

Υπόψιν οτι αν φοράει ακόμα ο Κωστής ένα οπλάκι που βρήκαμε έχει κάπου +800 loh και +3.0% life steal.... Δεδομένου οτι buffed μπορεί να κάνει περί τα 50Κ critical το life steal boostαρει αφάνταστα... Να προσθέσουμε βέβαια οτι θέλουμε πιο δυνατα gems στο armor και κάποιο gear να υποστηρίζει critical chance και damage... ( για να έχεις τα bonus του critical)

Κατέληξε στο build που σου "αρμόζει" για να αρχίσουμε να ράβουμε το κοστουμάκι σου :-)

Sent from my GT-P7500 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.