Jump to content



Recommended Posts

Και μενα επεσε πραγμα χθες αλλα ολα μετρια.Καλυτερο ενα echoing fury με LS :/ και 940 dps μονο.Sub 10m range στην καλυτερη δηλαδη.WW με 2h που παιζω ειναι μια χαρα.Απλα η διαφορα ειναι οτι δε εισαι invincible ποια εκτος αν εχεις 800res all gear που τοτε παω πασο γιατι απλα χωρις WC για να πιασεις τετοιο νουμερο και LoH LS crit As και DPS αποδεκτο μαζι πρεπει να χεις 2+billion Gear.

Aπ τα αλλα class που ειδα λιγο, o wizard δε ειναι τοσο χαλι τελικα, οπως τον περιμεναν ολοι.

Μαλλον ο monk ειναι για τα σκουπιδια προς το παρον αναλογικα με τα αλλα class σε ιδιο ilvl items.

Έγινε επεξεργασία από Helly
Link to comment
Share on other sites

Να σας πω ακομα μια φορα τη γνωμη μου υστερα απο 71paragon levels,τελειως φιλικα χωρις καμια διαθεση να τρολαρω.

Το legendaries ανα μερα δε λεει τιποτα.. Παραγματικο στατιστικο νοημα εχει το legendaries/kills η legendaries/xp...

Στο 1.04 οταν εβαλα mf gear ειχα 5-6 legend drops τη μερα, φαρμαροντας ομως 150-200 mill xp σε 300-350mf.. (Οσα xp περιπου χρειαζεται καποιος για να παει π.χ. απο paragon 30-34).. Τα drops τα εβλεπα φανερα να ανεβαινουν οσο ανεβαινε το mf αλλα σε στατιστικο δειγμα εβδομαδας..(υπηρξε και διαστημα με 300mill xp χωρις drop)..

Ο απολογισμος του τελευταιου μηνα (~140h ~15k elite kills),ειναι περιπου 1b+ χωρις να εχω πουλησει κατι πανω απο 80mil..

Η εμπειρια μου φυσικα δεν αποτελει αποδειξη οποτε ευκολα μπορειτε να την αγνοησετε .Αλλωστε και στο twich θα βρειτε κοσμο που ψαχνει τα loots σε server ip η στον καφε..

Προσωπικα θα το χαλαρωσω σιγα σιγα καθως το κινητρο μου ηταν τα χρηματα και η τιμη του gold στο rmah επεσε τοσο που μου το μειωνει αισθητα.Περιμενα την χθεσινη μερα να φυγουν και τα τελευταια στο 0.55.

Κοιτα ετσι οπως φαινεται η δουλεια ,εισοδημα δε βγαζεις απο το diablo 3.

Κανα τυχερο να χεις να σου πεσει το item που παει 1.5+b μονο αλλα αυτο ειναι το ιδιο με το να κερδισεις το λοττο rl Οποτε παιζεις για να γουσταρεις και αν σου κατσει και το τυχερο ενας λογος παραπανω να χαρεις.

Και κατι αλλο μπορει τα mob να ειναι υποτιθεται το ιδιο lvl 63 σε ολα τα act τωρα αλλα η δυσκολια παραμενει αυξανομενη καθως προχωρας το game.Τα elite που βγαινουν στο τελευταιο act μου φανηκαν ποιο δυνατα.

ΑCT 1 MP4 παιζω σχετικα ανετα τωρα εκτος απο τα boss αλλα ACT 4 πανω απο mp2 τρωω πολυ ψoφο στο spire.

Έγινε επεξεργασία από Helly
Link to comment
Share on other sites

βασικά ένα πράγμα με ξενερώνει λίγο...κάποια παιδιά που παίζαμε παρέα έχει ξεφύγει ο χαρακτήρας τους και παίζουν πχ σε mp8-mp9 και τώρα ο δικός μου δεν μπορεί να παίξει σε αυτό το επίπεδο οπότε η Blizz με μια κίνηση κατάφερε (?) και χάλασε την παρέα που παίζαμε όμορφα και ωραία στο ίδιο επίπεδο...

Link to comment
Share on other sites

Με το παρακάτω build και skill το WW και berserker δεν τελειώνουν οσο εχει πουρέ.

1340 loh και + του σετ φαρμαρει mp5 χαλαρά.

Infernal Machine mp3 βγαίνει με κάποιες αλλαγές στα skill.

Aegagrus - Community - Diablo III

Σε άφησα μωρό στα σπάργανα και μου έγινες ο φονιάς των λαών!

Link to comment
Share on other sites

βασικά ένα πράγμα με ξενερώνει λίγο...κάποια παιδιά που παίζαμε παρέα έχει ξεφύγει ο χαρακτήρας τους και παίζουν πχ σε mp8-mp9 και τώρα ο δικός μου δεν μπορεί να παίξει σε αυτό το επίπεδο οπότε η Blizz με μια κίνηση κατάφερε (?) και χάλασε την παρέα που παίζαμε όμορφα και ωραία στο ίδιο επίπεδο...

Πάλι γκρίνια;

Link to comment
Share on other sites

εγω παντος act 3 με mp 3 που δοκιμασα(archon wizzard) με 90κ dmg αλλα ενταξη πηγενα πολυ αργα.. θα δοκιμασω με 100 k με 120 αλλα αντε να βγαινει το mp 3..

Και με 150k δε μου παει οσο γρηγορα θα ηθελα το mp3.. Σε 2 εχω full uptime archon..

Link to comment
Share on other sites

Εχτές έπαιξα μετά απο 3 σχεδών μήνες, σε ΜΠ4, με ένα φίλο μούλο με build πλυντήριο, και ένα άλλο τούμπανο (δεν ξέρω πόσο dps) mage.

γενικά πήγε αρκετά καλά και σχετικά γρήγορα.

Δεν ξέρω πως παίζουν στο ΜΠ7-8++ αλλά στο 4 με τον άλλο μαζί να τα λιώνει όλα δεν μου φάνηκε τρελό.

Πριν έπαιζα 2 με τον βάρβαρο τον άλλο και ήταν οκ ομολογώ.

Link to comment
Share on other sites

μεσα και εγω

[MENTION=5181]winters[/MENTION] Master, κανα build πλζζζ?

Για όλους τους normal monk, δηλαδή όσοι έχουν κάτω από 100Κ, αυτά είναι standar

Monk - Game Guide - Diablo III

Όσο αναφορά τις 2 passive που έχω αφήσει κενές, εξαρτάται από το build, πχ αν παίζεις με dual wield ή αν έχεις shield ή αν έχει πολύ dex, αν έχεις melee reduction etc

Resolve - Game Guide - Diablo III

Seize the Initiative - Game Guide - Diablo III

The Guardian's Path - Game Guide - Diablo III

Pacifism - Game Guide - Diablo III

Beacon of Ytar - Game Guide - Diablo III

Έγινε επεξεργασία από winters
Link to comment
Share on other sites

Kαλα τι τρελη φαση ειναι το AH παιδια κανονικο χρηματιστηριο.Λιγο που ασχολουμαι τελευταιο καιρο ειναι σα να χεις ενα επισημο τζογο utility με το diablo απο πανω.Eχω και tips θα ανοιξω κανα thread η θα γραψω καποια στιγμη στο αλλο hint πως να αρπαζετε απ τον ανταγωνισμο το bid την τελευταια στιγμη.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.