Jump to content



Recommended Posts

εδω ο αλλος αγορασε 120 ευρω οπλο απο μενα στο diablo και εσυ ρωτας αν αξιζει να αγορασεις το game? :p

Μπορει απλα να μετετρεψε περιπου 300Μ gold σε blizzard bucks και να το αγορασε.. Οταν καποιος αγοραζει απο το rmah δε σημαινει απαραιτητα οτι δινει πραγματικα λεφτα..

επεσε ο login server?

yeap

Έγινε επεξεργασία από Astakos
Link to comment
Share on other sites

παιδιά ακόμα ψάχνομε με το game. Απλά το παίζω έχει πουθενά κάνα οδηγό που να τα λέει αναλυτικά γιατί χωρίς διάβασμα δεν παίζει να είμαι αποδοτικός!!!!

για να καταλάβετε έκανα inf machine και το έπαιξα χωρίς στακ!!!!

Έγινε επεξεργασία από funfix
Link to comment
Share on other sites

παίδες απλά απογοητεύτηκα :)

κάνω run με τον [MENTION=19737]Nemesis89[/MENTION] και του πέφτει μια Immortal kings με life regen 437... Σημειωτέον ότι το run με τον nemesis απλά μ@μησε γιατί μου έπεσε και εμένα ένα axe με κουμπί, crit dmg και 215str το οποίο ήταν καλύτερο από το sky splitter που είχα + ένα vile ward αλλά τελικά οι τιμές τους έχουν απλά ξεφτιλιστεί..

Μετά κάνω με τον [MENTION=11618]GeoZ[/MENTION] και μου λέει "μου επέσε μια immortal kings" σε ύφος χαλαρά μωρέ :p

seriously guyz...αρχίζετε να με εκνευρίζετε με τα καλά σας drops!!!! :rant::rant:

άντε καλοπούλητα αγόρια...

Link to comment
Share on other sites

Δε ξερω αν αλλαξαν κατι παλι, αλλα σε 2 μερες μαζεψα 4 Legendary κ 3 Set items :o

Τα Immortal Striders ειδικα ειναι αριστα κ τα φορεσα, τα υπολοιπα δε πιανουν κ πολλα αλλα κατι ειναι κ αυτο.

Link to comment
Share on other sites

Δε ξερω αν αλλαξαν κατι παλι, αλλα σε 2 μερες μαζεψα 4 Legendary κ 3 Set items :o

Τα Immortal Striders ειδικα ειναι αριστα κ τα φορεσα, τα υπολοιπα δε πιανουν κ πολλα αλλα κατι ειναι κ αυτο.

Ο Μωχαμετ βλεπω εκανε δουλεια Μιχαλακη ε? :hehe:

Link to comment
Share on other sites

παίδες απλά απογοητεύτηκα :)

κάνω run με τον @Nemesis89 και του πέφτει μια Immortal kings με life regen 437... Σημειωτέον ότι το run με τον nemesis απλά μ@μησε γιατί μου έπεσε και εμένα ένα axe με κουμπί, crit dmg και 215str το οποίο ήταν καλύτερο από το sky splitter που είχα + ένα vile ward αλλά τελικά οι τιμές τους έχουν απλά ξεφτιλιστεί..

Μετά κάνω με τον @GeoZ και μου λέει "μου επέσε μια immortal kings" σε ύφος χαλαρά μωρέ :p

seriously guyz...αρχίζετε να με εκνευρίζετε με τα καλά σας drops!!!! :rant::rant:

άντε καλοπούλητα αγόρια...

πες και για τα υπόλοιπα! ;)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.