Jump to content



Recommended Posts

[MENTION=1446]Dolly[/MENTION] Νομίζει ότι το έσπασε, μπήκαμε μαζί T3 με τον "σπασμένο archon 24/7" μάγο του και ήταν συνέχεια ξάπλα.

Άλλος πρότεινε να το κατεβάσουμε όμως ;)

Εγώ πέθανα 3 φορές και πείσμωσα και συ πέθανες 1 και αμέσως lower difficulty :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Εγω παντως απο τον Πετρο δεν εχω παραπονα. Σε 2αρι μια χαρα τα πηγε. Σε επικ ριφτ 40 λεπτων επεσε μονο μια φορα. Την ιδια μια φορα πεσαμε κ εμεις που ειχαμε 4πλασιο toughness...

Link to comment
Share on other sites

Δε φταίει ο DPSer, l2tank nab :hehe:

Έπρεπε να το κάνω record πως πήγαινες πέρα δώθε στον Malthael και εγώ με τον [MENTION=391]Borg[/MENTION] είμασταν βδέλλα πάνω του και δίναμε πόνο...

Θα μας μάθουν οι Wizards πως θα τανκάρουμε; wantz :p

Link to comment
Share on other sites

Παίδες με τον μούλο μου πλέον να έχει βαρέσει 200par μπορώ να πω ότι πλέον παίζω t1 πολύ χαλαρά και μάλιστα πολύ καλύτερα από ότι έπαιζα πριν το ros VI!

Έχει κανείς καμιά ιδέα για να μπορέσω να μεταφέρω τον χαρακτήρα μου με τα υπάρχοντά του από το americas στο europeans?

Πάντως στο tVI που απλά μπήκα και προσπάθησα, έφαγα της χρονιάς μου!:p Θα πρέπει να μαζέψουμε και άλλα paragon όπως και ακόμα καλύτερο gear από ότι φαίνεται...

Link to comment
Share on other sites

^^Thanx

H συνταγές από που πέφτουν όμως ?

έχω τα ματς για Blood-Magic Edge - Game Guide - Diablo III

οι συνταγές ειναι απο παντού, τουλάχιστον ετσι λένε , με ελάχιστες εξαιρέσεις

και εδώ για τα ανανεωμένα κλειδιά

Infernal Machine Level 70 Guide | Blizzplanet | Diablo III: Reaper of Souls

Link to comment
Share on other sites

άρχισα το traditional farming (ναι καλά βλέπεις [MENTION=119]Samael[/MENTION] )

[Guide] Legendary Crafting Materials - Drop locations & uses

happy farming

:p

Θα σε πίστευα αν δεν ήταν πρωταπριλιά σήμερα. :hehe:

Farming...ο Telis ο τεμπέλης...!? No ways! :p

Link to comment
Share on other sites

δηλαδή lootαρες 1500 bshards σε μια μέρα (υποθέτω ότι τα 500 τα είχες κουμπαρά) !!!

πως γίνεν άτο ?

ναι, τα 500 τα είχα μαζέψει όντως την προηγούμενη ημέρα, είπα να ρολάρω την τύχη μου την επόμενη ημέρα που θα έπαιζα αρκετά :tongue:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.