Jump to content



Recommended Posts

[MENTION=129]Chosen[/MENTION] σε τι difficulty φαρμαρεις τα set; Τ1;

Αν λες για τα mats για τα plans, Τ1. Μέχρι πριν το τελευταίο patch (χτεσινό), ήταν αδύνατο να σηκώσω τα mats για το σετ του Captain Crimson (πάνω από 30 runs τις τελευταίες 2 βδομάδες), αλλά από χτες κάθε 2ο run που κάνω στα Sewers of Caldeum, μου βγάζει την σαύρα (Razorκάτι) και το πετάει κάθε φορά. Το αυτό και για το σετ του Born.

Για τον Cain δεν είχα ποτέ πρόβλημα, η Μάγδα είναι πολύ απλοχέρα και υπάρχει σε κάθε quest, σε αντίθεση με τους gravediggers του Born και την σαύρα του Crimson, που δεν βγαίνουν πάντα και θέλουν υπομονή κι επιμονή.

Link to comment
Share on other sites

μιλάμε για bounty του Act5 (το πρώτο στην σειρά του Act5), και όχι για rift. Σε rift συναντώ αρκετές φορές αρκουδάκια, πονυ και ζαχαρωτά μιας και οι πίστες των rifts είναι αχταρμάς από διάφορα acts με mobs πάλι από διάφορα acts/areas.
Link to comment
Share on other sites

απο εδώ και πέρα θα με φωνάζεις Δάσκαλε :to_pick_ones_nose3:

Σιγά τα ωά :-P

Ωραίο βιντεακι, εύγε παλικάρι μου!

P.S. Χαχαχα!!!

Sent from mobile

Έγινε επεξεργασία από knight_77
Link to comment
Share on other sites

η έκδοση στο PS4. γελάστε/κλάψτε άφοβα δεν θα πω τίποτα, απλά διαβάστε τι λαμβάνουν

"Diablo 3 Available On PS4 At PAX East"

Diablo 3 Character Optimizer, Diablo 3 Available On PS4 At PAX East, Joebo's Pet Doctor Build - News - Diablo Fans

edit : κι ένα βίντεο

[ame]

[/ame]
Link to comment
Share on other sites

Ο πρώτος μου 70άρης, χτες έκανα και ενα rift σε Μαστερ δυσκολία, χρειάζομαι λίγο damage ακόμα αλλά από αντοχές ήμουν οκ..

Lina - Community - Diablo III

Οτι χρειαστεις, εδω ειμαστε :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.