Jump to content



Προσφορές σε μητρικές @ Πλαίσιο @ 20€


GoriLLakoS

Recommended Posts

  • Replies 335
  • Created
  • Last Reply

4.284 εμφανίσεις σε ~10 ώρες

239 απαντήσεις

και φανταστείτε ότι είναι καλοκαίρι.έχει και ζέστη.

ότι να'ναι λέμε

ας παίξουμε κανα call of duty με την καινούργια 3870 :rofl::rofl:

Link to comment
Share on other sites

Το έγραψα και πιο πάνω... η κατάσταση είναι γελοία... προσωπικά θα ευχαριστούσα τον Gorillako αλλα μετά το ποστ σου φίλε μου κατάλαβα ότι βγήκες να δικαιολογήσεις το αφεντικό σου... λυπάμαι που στο λέω αλλά έτσι είναι... και αν κάνουμε εμείς σαν παιδιά 2 χρονών όπως λες και μας προσβάλλεις χωρίς κανείς να σου πει τπτ εγώ σου λέω ότι κάνεις σαν δύο μηνών γιατί βγαίνεις και τα χώνεις στο παιδί που λες ότι δουλεύει multiramα... Και για να απαντήσψ στο στυλ το δικό σου κάνεις κάπως έτσι:

"Χαχαχαχα OEW1999 ζήλια ψώρα το δικό μου μαγαζί ξεπούλησε πρώτο τους επεξεργαστές ... χαχαχα ζήτω το πλαίσιο κάτω τα multirama..."

Γιατί δεν παραδέχεσαι ότι αρκετοί συνάδελφοι σου καβάτζωσαν πραματάκια και αυτός είναι ένας από τους λόγους που οι πελάτες έμεινα δυσαρεστημένοι? μήπως είσαι ένας από αυτούς και τους υπερασπίζεσαι? εγώ προσωπικά πήρα τηλ και κάποιοι έκαναν τους κινέζους.... άλλα άτομα είδαν με τα μάτια τους υπαλλήλους να έχουν πράματα για την πάρτη τους... τουλάχιστον στα multirama έγινε πάλι σάλος αλλά το γεγονός ότι δεν εξέφρασε κανείς τέτοια παράπονα εμένα σαν πελάτη με κερδισε το multirama... Εγώ δεν έχω κανένα κέρδος σαν απλός πελάτης αλλά το μαγαζί αν θέλει να είναι εντάξει προς τον πελάτη πρέπει να προσέχει τη συμπεριφορά του... δεν μπορεί να προσλαμβάνει κ@λόπαιδα να δουλεύουν τον κόσμο(αυτό πάει προς τους υπαλλήλους που συνομίλησα και με δούλευαν)...... Στο επόμενο ξεπούλημα μα την παναγία θα ζητάω το ονοματεπώνυμο του κάθε υπαλλήλου και όποιος με δουλεύει θα στείλω επιστολή προς τη διοίκηση με τα ονόματα τους.... δεν ξέρω αν είναι σωστό εμένα μου ανάψανε τα λαμπάκια μεσημεριάτικα και ήθελα και να κοιμηθώ και κάθόμουν και ασχολούμουν με ηλιθιότητες...

Και το πμ που σου έστειλα καλύτερα διέγραψε το , ήταν πριν κάνεις το ποστ και καταλάβω αν είσαι εντάξει... δεν είσαι εντάξει φίλε Γοριλλάκο...

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα OEW1999,

Στο multirama στην Τσιμισκή δέν δουλέυεις ή με απατά η μνήμη μου?

Θα στο ξαναπώ να το βάλεις καλά στο μυαλό σου γιατί το έχεις πάρει πολύ πατριωτικά χωρίς λόγο.

Όλα τα ξεστοκαρίσματα τα προηγούμενα γίνανε αθόρυβα και όλα καλά...αυτό με τις 8800GT τις πήρε χαμπάρι κάποιος

και έγινε ο σάλος(χωρίς λόγο κατ'εμέ) εδω μέσα και σε άλλα forum.

Επειδή ειπώθηκε πώς πολλοί τα γνωρίζουν αλλά κανένας δέν μιλάει, βγήκα και ενημέρωσα σχετικά για τα σημερινά.

Άμα ηθελε το Πλάισιο να κάνει διαφήμιση θα φρόντιζε banner,ενημέρωση και όλα τα σχετικά που είπα και πιο πριν.

Αν ήθελε το Πλαίσιο να έβγαινε και να διαφιμηστεί ή να μαζέψει πελάτες στα μαγαζιά, θα έκανα ένα θέμα και θα έλεγα :

"Παιζάκια, έχουμε 200 Χ 8800GT και περιμένουν τον κάτοχο τους να τον κάνουν τρισευτυχισμένο.

Κάθε πελάτης έχει δικαίωμα να πάρει 1 κάρτα.

Οι τιμές είναι απίστευτες!

Επικοινωνέιτε μαζί μου για να σας κρατήσω μία ονομαστικά καιπέιτε μου και το nick σας στο lab."

Τι διαφήμιση βρε παλικάρι μου τι διαφήμιση? Διαβάζεις τι γράφω ή γράφεις απλά για να γράψεις?

ή με είδες πουθενά σαν και εσένα να μπάινω να γράφω εμέσως κάτι σαν αυτό?

http://www.thelab.gr/showthread.php?t=52793

Τόσο πολύ σε πέιραξε που το εκανε πρώτο το Πλαίσιο και ακολούθησε το multirama και όχι αντίστροφα?

Και ξέρεις και κάτι άλλο(και ρίχτε μου και ban για τον τρόπο έκφρασης μου,το κατανοώ απόλυτα αυτό που κάνω)

Άι σιχτίρ στο κάτω κάτω, εγώ μπάινω να βοηθήσω και εσέις κράζετε αβέρτα σαν παιδάκια 2 χρονών.

Ε βέβαια, αυτά δεν αλλάζουν....

Ποικιλία δέν έχει κάπου...για την μικρή ποικιλία κράζετε.

Ποικιλία έχει τεράστια...κάποιος θα βρεθεί να κράξει επειδή δέν υπάρχει 1 προϊόν απο τα 9000.

Μεγάλες τιμές έχει κάπου..κράζετε επειδή δέν είναι μικρές.

Μικρές τιμές έχει κάπου..κράζετε επειδή δέν προλάβατε.

Τίποτα άλλο?

Μετά λέτε "μπουρδέλο"..ε βέβαια ο πελάτης διαμορφώνει την αγορά και την όλη νοοτροπία, αλλά μέχρι να το καταλάβετε θα έχουμε φτάσει 2112.

Συνέχισε εσύ να κρατάς τα αρνητικά απο κάθε τι που σου συμβαίνει, τα θετικά σβήστα...

ΕΛΕΟΣ

:wall::wall::wall::wall::wall::wall::wall::wall::wall::wall::wall::wall::wall::wall::wall::wall::wall::wall::wall::wall::wall::wall::wall::wall:

Εχεις αρκετο δικιο σε καποιο βαθμο να ξεσπας.Σιγουρα δε πιστευω οποιος ειναι ωριμος αρκετα εδω μεσα να σκεφτεται καν οτι φταις εσυ σε τιποτα επειδη δουλευεις στο καταστημα αυτο.Απεναντιας μαγκια σου που ενημερωσες διοτι σκεψου την κατακραυγη αν εβγαινε καποιος πχ και ελεγε πηγα στο πλαισιο και προλαβα τσιμπησα μια μητρικη απο το ξεστοκαρισμα αναμεσα στους υπαλληλους.

Πιστευω ομως οτι το αρνητικο κλιμα γενικα και η αντιδραση ειναι γυρω απο την πολιτικη του μαγαζιου και την συμπεριφορα ορισμενων υπαλληλων που με ειρωνια η γελακια αντιμετωπισαν τα παιδια.

Σιγουρα μια αλυσιδα οπως το πλαισιο που αριθμει τοσους υπαλληλους και εχει παρει πανελληνιως τις διαστασεις που ξερουμε θα μπορει ανετα ενα τετοιο αριθμο hardware σε τετοιες τιμες κιολας να τον εξαντλησει εκ των εσω.Το θεμα ειναι οτι μαλλον καποιο νομος θα υπαρχει οτι πρεπει να γινει προκυρηξη της προσφορας εφοσων υπαρχει για ισια δικαιωματα στην αποκτηση αγαθου η κατι τετοιο.

Παντως πιστευω οτι τα παιδια του forum λενε και τα καλως(π.χ service πλαισιου) και τα κακως κειμενα του καθε μαγαζιου και δε νομιζω οτι υπαρχει μαζικη κατακραυγη χωρις ανεξηγητο λογο για το οτιδηποτε εδω μεσα.

Link to comment
Share on other sites

καλο κι αυτο!

η πιο ακριβη ειναι 20 ευρω και η φτηνη στα 200!

ίσως δεν πούλαγε και τους είχαν ξεμείνει κομμάτια...

άλλο κουλό...είχαν στην λίστα την P5K3 Deluxe, P5K Deluxe, Blitz Formula αλλά όχι την P5K Premium :p

Link to comment
Share on other sites

Το έγραψα και πιο πάνω... η κατάσταση είναι γελοία... προσωπικά θα ευχαριστούσα τον Gorillako αλλα μετά το ποστ σου φίλε μου κατάλαβα ότι βγήκες να δικαιολογήσεις το αφεντικό σου... λυπάμαι που στο λέω αλλά έτσι είναι... και αν κάνουμε εμείς σαν παιδιά 2 χρονών όπως λες και μας προσβάλλεις χωρίς κανείς να σου πει τπτ εγώ σου λέω ότι κάνεις σαν δύο μηνών γιατί βγαίνεις και τα χώνεις στο παιδί που λες ότι δουλεύει multiramα... Και για να απαντήσψ στο στυλ το δικό σου κάνεις κάπως έτσι:

"Χαχαχαχα OEW1999 ζήλια ψώρα το δικό μου μαγαζί ξεπούλησε πρώτο τους επεξεργαστές ... χαχαχα ζήτω το πλαίσιο κάτω τα multirama..."

Γιατί δεν παραδέχεσαι ότι αρκετοί συνάδελφοι σου καβάτζωσαν πραματάκια και αυτός είναι ένας από τους λόγους που οι πελάτες έμεινα δυσαρεστημένοι? μήπως είσαι ένας από αυτούς και τους υπερασπίζεσαι? εγώ προσωπικά πήρα τηλ και κάποιοι έκαναν τους κινέζους.... άλλα άτομα είδαν με τα μάτια τους υπαλλήλους να έχουν πράματα για την πάρτη τους... τουλάχιστον στα multirama έγινε πάλι σάλος αλλά το γεγονός ότι δεν εξέφρασε κανείς τέτοια παράπονα εμένα σαν πελάτη με κερδισε το multirama... Εγώ δεν έχω κανένα κέρδος σαν απλός πελάτης αλλά το μαγαζί αν θέλει να είναι εντάξει προς τον πελάτη πρέπει να προσέχει τη συμπεριφορά του... δεν μπορεί να προσλαμβάνει κ@λόπαιδα να δουλεύουν τον κόσμο(αυτό πάει προς τους υπαλλήλους που συνομίλησα και με δούλευαν)...... Στο επόμενο ξεπούλημα μα την παναγία θα ζητάω το ονοματεπώνυμο του κάθε υπαλλήλου και όποιος με δουλεύει θα στείλω επιστολή προς τη διοίκηση με τα ονόματα τους.... δεν ξέρω αν είναι σωστό εμένα μου ανάψανε τα λαμπάκια μεσημεριάτικα και ήθελα και να κοιμηθώ και κάθόμουν και ασχολούμουν με ηλιθιότητες...

Και το πμ που σου έστειλα καλύτερα διέγραψε το , ήταν πριν κάνεις το ποστ και καταλάβω αν είσαι εντάξει... δεν είσαι εντάξει φίλε Γοριλλάκο...

Δεν μπορώ να κάνω τίποτα άλλο παρά να γελάσω με αυτό :happy2::happy2::happy2::happy2::happy2::happy2:

ευτυχώς που ο γοριλλάκος δεν είπε ότι περνώντας απ το πλαίσιο πέτυχε αυτούς του κωδικούς :hehe:

Link to comment
Share on other sites

μεγαλη αλητεια το σημερινο. και διαφημιση εκανε το πλαισιο και κανεις δεν πηρε τιποτα. (εκτος απ'τους γνωστους αγνωστους πωλητες)

Σε παρακαλώ πολύ φιλε μου,μπορείς να μου απαντήσεις εδώ?

http://www.thelab.gr/showpost.php?p=763194&postcount=258

Και σου λέω ότι ούτε οι γνωστοί άγνωστοι πωλητές πρόλαβαν.

Link to comment
Share on other sites

μεγαλη αλητεια το σημερινο. και διαφημιση εκανε το πλαισιο και κανεις δεν πηρε τιποτα. (εκτος απ'τους γνωστους αγνωστους πωλητες)

Κάτσε ρε φίλε χθες κράζαμε επειδή δε μας ενημέρωσε κανείς από μέσα έγκαιρα και σήμερα που μας ενημέρωσε ο Βασίλης θα κατηγορήσουμε το πλαίσιο για διαφήμιση και αλητεία?

Σίγουρα θα ήταν καλύτερα τα πράγματα με μια πιο προσεγμένη πολιτική έτσι ώστε να ικανοποιήσει τους υπαλλήλους του αθόρυβα και κατόπιν να διαθέσει όσα κομμάτια έμειναν στο κόσμο με τρόπο ώστε να ικανοποιηθούν όσο το δυνατόν περισσότεροι πελάτες.

Αλλά αλητεία? έλεος

Και στο κάτω κάτω τι συζητάμε μέχρι τώρα για αυτή τη προσφορά δε μπορώ να καταλάβω… τα κομμάτια εξαντληθήκαν ήδη από το πρωί… όπως και να είχε η κατάσταση είναι λογικό μέχρι τωρα να μην έχει μείνει τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

ας μην το εβγαζε στην φορα. ας ελεγε την προηγουμενη μερα στους υπαλληλους να παρουν οτι θελουν και αν εμενε τιποτα ας το ανακοινωνε

μετά θα έκραζες γιατί θα έλεγες ότι η προσφορά έγινε μόνο για τους εργαζόμενους αφού θα τα είχαν τραβήξει όλα.

Link to comment
Share on other sites

man ο σκοπός είναι να μη μάθουμε τίποτα εμείς αν αποροφηθουν όλα από τους εργαζόμενους.

Αλλά από την άλλη δε νομίζω οτι ο Βασίλης μπορεί να ελέγξει τόσα πολλά...

Δε θα αλλάξει και το τρόπο που γίνεται το ξεστοκάρισμα...

Αν δε μας ενημέρωνε πάλι η προσφορά θα ήταν δημόσια όπως τώρα απλά θα το μαθαίναμε εκ των υστερών... τουλάχιστον κάποιος πρέπει να πρόλαβε να πάρει κάτι αυτή τη φορά.

Link to comment
Share on other sites

Στην απέξω στεγνά οι υπάλληλοι, πάλι θα έπαιρναν με φίλους και συγγενείς. Μια κάρτα ανα πελάτη, θα μαζευαν περαστικούς, πρεζάκια και γιαγιάδες. Αν είσαι παρτάκιας δε παίζει ρόλο, θα βρεις τρόπο.

Link to comment
Share on other sites

Εγω πάλι δεν πήρα τιποτα και ουτε ηθελα κιολας... :D

Γυρισα απο την δουλειά και για 1η φορά βλεπω thread ημέρας να εχει συμπληρώσει αισίως 13 σελίδες σε χρόνο ρεκόρ...:laughing:

PS: Τελικά εχουν δίκιο που λένε οτι οι Ελληνες με τίποτα δεν είμαστε ευχαριστημένοι ;)

Link to comment
Share on other sites

Στην απέξω στεγνά οι υπάλληλοι, πάλι θα έπαιρναν με φίλους και συγγενείς. Μια κάρτα ανα πελάτη, θα μαζευαν περαστικούς, πρεζάκια και γιαγιάδες. Αν είσαι παρτάκιας δε παίζει ρόλο, θα βρεις τρόπο.

Δεν είπε κανείς να μείνουν στην απ εξω οι υπάλληλοι.

Κι αν για εσένα είναι το ίδιο κάποιος να αναγκαστεί για να αρπάξει να επιστρατεύσει πρέζακια ή μέλη της οικογένειας για να πάρει 10 κάρτες…

Ενώ τώρα μπορεί να τις πάρει με μια βόλτα μονός του. ε οκ

Ακόμα και όλα αυτά που λες να γίνουν, στη πρώτη θα του πάρει μισή ώρα στον έξυπνο να μαζέψει το στρατό από τους ζήτουλες ενώ τώρα πάει μονός του και σε 1λεπτο τα έχει μαζέψει όλα.

Δε μπορώ να καταλάβω γιατί χρειάζεται να επαναλαμβάνουμε τα ιδία και τα ιδία ξανά…

Λίγη κοινή λογική plz

Δεν είπε κανείς οτι όλα θα δουλέψουν τελεία... απλά μπορεί με 0 προσπάθεια να δουλέψουν πολύ καλύτερα.

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν το να τα χώνετε στον Γοριλακο είναι το λιγότερο ανούσιο.

Ο άνθρωπος προσπάθησε να βοηθήσει ενημερώνοντας.

Διευκρίνισε εξ αρχής ότι είναι πολύ περιορισμένος ο αριθμός των διαθεσίμων τεμαχίων.

Τώρα το γεγονός ότι κάποιο άλλοι υπάλληλοι επέλεξαν να "καβατζοθουν" είναι στατιστικά αναμενόμενο,

άλλωστε πολλοί από εδώ μερικές σελίδες πίσω λένε ότι πιθανά και οι ίδιοι το αυτό θα έκαναν.

Από τηλεφώνου είναι σίγουρο ότι άκρη δε βγαίνει...

Πήρα τηλ, μου απάντησαν δεν υπάρχει πήγα στο κατάστημα και αγόρασα...

Μάλιστα ο πωλητης μου είπε ότι είχε 2 GPU κρατημένες και ότι αν δεν εμφανιστούν να τις παραλάβουν

θα τις βγάλει ξανά προς πώληση.

Σε άλλο κατάστημα πήγα για να ρωτήσω τι υπάρχει

και είδα ότι άλλος πωλητης από αυτόν που με εξυπηρέτησε είχε σφηνώσει χαρτάκια με ονόματα σε κάποια κουτιά...

Το λέω στον άνθρωπο, μου λέει έχεις δίκιο, λίγο αργότερα έβαλε κάποιες διακριτικές φωνές σε συναδέρφους του,

και παρά τον χαμό φρόντισε να μου βρει το καλύτερο από αυτά που του ζήτησα.

Συμβουλή μην περιμένετε να βγάλετε άκρη από τηλεφώνου, πήγαινε στο πιο κοντινό κατάστημα και δείτε τι υπάρχει.

Οι λιγότεροι καλοί και πρόθυμοι υπάρχουν πάντα και παντού αλλά μην τα ισοπεδώνουμε όλα.

Link to comment
Share on other sites

Εγω πάλι δεν πήρα τιποτα και ουτε ηθελα κιολας... :D

Γυρισα απο την δουλειά και για 1η φορά βλεπω thread ημέρας να εχει συμπληρώσει αισίως 13 σελίδες σε χρόνο ρεκόρ...:laughing:

PS: Τελικά εχουν δίκιο που λένε οτι οι Ελληνες με τίποτα δεν είμαστε ευχαριστημένοι ;)

Hρεμια ρε παιδες, δεν ηρθε και η καταστροφη του κοσμου!

Gorilα καμια GTX 280 παιζει σε χαμηλη τιμη !

Παιδες ηρεμια, Λοιπον MULTIRAMA KAI ΠΛΑΙΣΙΟ δεν θα μας τρελανεται με τις χαμηλες τιμες σας απο χτερς βλεπω εφιαλτες , οτι πηγα πλαισιο και δεν πηρα το mobo me 20 eυρω, απο εδω και περα θελουμε τιμες κανονικες και υψηλες οσο γινεται ! Αντε εχασα τον υπνο μου τελευταια με τις προσφορες σας! Πλακα κανω παιδες cool!!!! και με πολλα θαυμαστικα!

ΑΑΑ και μην ξεχασω να ριξουμε τον gorila στην πυρα! Καρβουνο θα σε κανουμε!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.