Jump to content



Προσφορές σε μητρικές @ Πλαίσιο @ 20€


GoriLLakoS

Recommended Posts

Μητρικες ετσι λενε τα κονε μου κατι κομματια θα υπαρχουν μην ανησυχειτε δεν θα παρω πολλα αμα εχει μονο μια αμα αφησω πισω μου θα μπω ιντερνετ με wi-fi απο το pda μου και θα ποσταρω

Τέτοια τους λες και θα είναι πάλι με το F5 στο χέρι...

f5refreshdi2.jpg

:hehe:

Πάντως κι εγώ άκουσα κάτι ιστορίες ότι σήμερα θα βγει ότι "απέμεινε"(?), μια βόλτα κανέναν δε χάλασε :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 335
  • Created
  • Last Reply

Οσοι πατε να κρατατε και ταμπελακι "Λαμπιτης" τουλαχιστον εαν δεν βρειτε τπτ

να πειτε ολοι μαζι τον καφε της παρηγοριας, μην παει τζαμπα το ξυπνημα :p

Link to comment
Share on other sites

Εγώ αν ήμουν ο Βασίλης πάντως, μετά από όλα αυτά δεν θα ξαναέδινα το παραμικρό tip προσφοράς.

Ναι, μόνο και μόνο λόγω μερικών που δεν ικανοποιούνται με τίποτα ή θέλουν ξυδάκι που δεν πρόλαβαν και μένουν να αφήνουν μόνο εντυπώσεις.

Η αγορά μας διαμορφώνεται από τους πελάτες, το έχουμε ξαναπεί ;)

Over and out από το θέμα.

Link to comment
Share on other sites

Για μενα δεν ειναι ετσι,ειναι σαν να λεει ενας στους χιλιους οτι οι dfi ειναι πατατες και να τον ακους.

Βεβαια θα μου πεις εξαρταται απο το ποιος ειναι αυτος που το ειπε.

Ε, το ιδιο συμβαινει και στην περιπτωση αυτη.

καλημερες!

edit η παρομοιωση μπορει να ειναι λιγο ακυρη, αλλα ωντας αυπνος ηταν η καλυτερη που μπορουσα να σκεφτω.

Link to comment
Share on other sites

Εδώ δεν είπαν χίλιοι ΟΚ, και ένας ότι είναι μλκς εκεί στο Π.

Δυστυχώς τα δείγματα είναι πολύ μικρότερα, και πολύ διαφορετικές αναλογίες.

Τέσπα, προσωπική μου άποψη είναι.

Link to comment
Share on other sites

Δεν διαφωνω μαζι σου,απλα δεν αξιζει να ασχοληθεις με καποιες καταστασεις, γιατι στο τελος θα χαλαστεις και θα αναγκαστεις να κατεβεις πολλα επιπεδα.

edit κανενας ανταποκριτης να αναφερει?

Link to comment
Share on other sites

Εγώ αν ήμουν ο Βασίλης πάντως, μετά από όλα αυτά δεν θα ξαναέδινα το παραμικρό tip προσφοράς.

Ναι, μόνο και μόνο λόγω μερικών που δεν ικανοποιούνται με τίποτα ή θέλουν ξυδάκι που δεν πρόλαβαν και μένουν να αφήνουν μόνο εντυπώσεις.

Η αγορά μας διαμορφώνεται από τους πελάτες, το έχουμε ξαναπεί ;)

Over and out από το θέμα.

Όσο κι αν δεν μ' άρεσει η άποψη αυτή, να γνωρίζεις κάτι και να μην το λες, συμφωνώ μαζί σου.

Καλημέρα!

Link to comment
Share on other sites

Εγώ αν ήμουν ο Βασίλης πάντως, μετά από όλα αυτά δεν θα ξαναέδινα το παραμικρό tip προσφοράς.

Ναι, μόνο και μόνο λόγω μερικών που δεν ικανοποιούνται με τίποτα ή θέλουν ξυδάκι που δεν πρόλαβαν και μένουν να αφήνουν μόνο εντυπώσεις.

Η αγορά μας διαμορφώνεται από τους πελάτες, το έχουμε ξαναπεί ;)

Over and out από το θέμα.

copy that... συμφωνώ κι εγώ

Link to comment
Share on other sites

Εδώ δεν είπαν χίλιοι ΟΚ, και ένας ότι είναι μλκς εκεί στο Π.

Δυστυχώς τα δείγματα είναι πολύ μικρότερα, και πολύ διαφορετικές αναλογίες.

Τέσπα, προσωπική μου άποψη είναι.

και εμεις (η πλειοψηφια) που ουτε παρεμποριο θελουμε να κανουμε,ουτε κλαιγομαστε αμα δεν προλαβουμε αλλα ενα ευχαριστω το λεμε στα παιδια παρουμε δεν παρουμε μητρικη γιατι να πλερωσουμε την γκρινια της μειοψηφιας?

Link to comment
Share on other sites

και εμεις (η πλειοψηφια) που ουτε παρεμποριο θελουμε να κανουμε,ουτε κλαιγομαστε αμα δεν προλαβουμε αλλα ενα ευχαριστω το λεμε στα παιδια παρουμε δεν παρουμε μητρικη γιατι να πλερωσουμε την γκρινια της μειοψηφιας?

Γιατί δυστυχώς μιλάμε για τον ΧΨ "Βασίλη" (τυχαία περίπτωση) που είναι άνθρωπος και όχι banner, site, ή κατάστημα.

Να κόψουμε όσους θέλουν ξύδι δεν μπορούμε, άποψή τους είναι, οπότε τα λόγια τους μένουν ως έχουν. Είπα απλά τι θα έκανα στη θέση του.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.