Jump to content



Προσφορές σε μητρικές @ Πλαίσιο @ 20€


GoriLLakoS

Recommended Posts

Είπα εξάρχής πώς τα κομμάτια είναι λίγα(ειδικά στα μεγάλα μοντέλα που όλοι κοιτάτε)...

@OEW1999 Κοίτα,το Πλαίσιο σαν Πλάισιο δέν διαφήμισε τίποτα.

Με δικιά μου πρωτοβουλία βγήκα εδώ και το έγραψα επειδή σε προηγούμενα πόστ αρκετών μελών, είπαν κάποιοι πώς αφού μερικοί έχουν την πληροφορία, γιατί να μην το μοιραστούν μαζί μας...οπότε και το μοιράστηκα.

Οπότε αυτό

απλά δέν στέκει στην παρούσα κατάσταση... :)

Μπράβο Bill για την κίνηση σου (να ενημερώσεις γενικότερα και όχι να πάει από στόμα σε στόμα η ιστορία). Μακάρι να έβγαινε κάποιος και από τις άλλες δυο αλυσίδες και να ενημέρωνε ανάλογα και όχι το ξεστοκάρισμα να το ήξεραν μόνο οι προνομιούχοι υπάλληλοι και οι φίλοι αυτών.

Γορίλλα, όταν ξεστοκάρετε τους 9650, πάρε ένα τηλέφωνο ρε φίλε...:hehe::rofl:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 335
  • Created
  • Last Reply
Γορίλλα, όταν ξεστοκάρετε τους 9650, πάρε ένα τηλέφωνο ρε φίλε...:hehe::rofl:

Πάνε αυτοί Κίμωνα, πρόλαβα 2 κομμάτια πάντως! :hehe: Μην μου στεναχωριέσαι όμως, έχω πληροφορία ότι αύριο θα φύγουν οι 9770 :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Πάνε αυτοί Κίμωνα, πρόλαβα 2 κομμάτια πάντως! :hehe: Μην μου στεναχωριέσαι όμως, έχω πληροφορία ότι αύριο θα φύγουν οι 9770 :hehe:

ΑΝΕΣΤΗΗΗΗ!!!! Γείτονα και αδερφέ, φέρτους και τους δυο, την Παρασκευή θα έχω άζωτο...:banging: Αν τους πήρες 20 ευρώ, σου δίνω 63€ και για τους δυο.:flower:

ΥΓ. Άσε τους 9770, δεν ανεβαίνουν αυτοί...:p

Link to comment
Share on other sites

Πάνε αυτοί Κίμωνα, πρόλαβα 2 κομμάτια πάντως! :hehe: Μην μου στεναχωριέσαι όμως, έχω πληροφορία ότι αύριο θα φύγουν οι 9770 :hehe:

Πηρες 2 9650 ????????????????????????????????????????????????????

20 ευρω τον ενα ?

Link to comment
Share on other sites

Και ξέρεις και κάτι άλλο(και ρίχτε μου και ban για τον τρόπο έκφρασης μου,το κατανοώ απόλυτα αυτό που κάνω)

Άι σιχτίρ στο κάτω κάτω, εγώ μπάινω να βοηθήσω και εσέις κράζετε αβέρτα σαν παιδάκια 2 χρονών.

Δάσκαλος ο Jax εεε ; )

Link to comment
Share on other sites

Ξεκολλάτε λίγο με τη γκρίνια σας, έτσι είναι αυτά, έτσι είναι η ζωή, πώς να το κάνουμε τώρα.

Όποιος πρόλαβε, πρόλαβε και σε όποιον αρέσει. Στο Πλαίσιο ελάχιστα τους νοιάζει αν θα πάρει ένας όλα τα κομμάτια ή αν θα μοιραστούν σε όλους. Ο στόχος είναι ένας για το Πλαίσιο και πετυχαίνεται έτσι κι αλλιώς: να φύγουν τα κομμάτια από τα ράφια. Τέλος.

Διαφωνώ με την ιδέα του περιορισμού (του τύπου 1-2 κομμάτια κατ' άτομο), αλλά έτσι κι αλλιώς είναι κάτι που παρακάμπτεται εύκολα (όπως είπε κι ο unstoppable, αν θυμάμαι καλά, σε προηγούμενη σελίδα).

Όσο για τους υπαλλήλους που παίρνουν κομμάτια εκ των έσω, δεν υπάρχει κάτι να πούμε, δεν τους το απαγορεύει κανείς να το κάνουνε. Μεγεία τους, αυτά είναι τα προνόμια του να δουλεύεις σε τέτοια εταιρεία.

Αυτά, και για τους θυμωμένους ξιδάκι από μένα.

Υ.Γ.: Έχει κάποιο νόημα πλέον αυτό το thread, πέρα από το να διαβάζουμε γκρίνιες και διαμαρτυρίες?

Link to comment
Share on other sites

H ενημέρωση του Gorillakou ήταν προ-υποσχόμενη απο αυτόν, σε άλλο thread, ίσως από αντίδραση, μετά το σάλος που έγινε με τις gpu, και το κράξιμο που έφαγε το Πλαίσιο - όχι πάντως από εμμένα -, εμμέσως πλην σαφώς. Σαν να ήθελε να μας πει "τι φωνάζετε, αφού είτε σας το πω είτε όχι, πάλι οι ίδιοι θα τα προλάβουν 10-10 τα κομμάτια".

Όσο το επιτρέπετε παιδιά εσείς του Πλαισίου, αυτό θα συμβαίνει. Και σας αντιμετωπίζω ως "εκπροσώπους" του Πλαισίου, γιατί εσείς θέτετε εαυτούς ως τέτοιους. Ανεξάρτητα από αυτό, η ενημέρωση, ακόμα και για ένα "στημένο" παιχνίδι προσφορών, καλοδεχούμενη, κάποιοι από εδώ μέσα εξάλλου πρόλαβαν κάποιο κομμάτι, όπως πρόλαβα κι εγώ gpu για φίλο.

Και μια απορία. Λέτε ότι αυτό συνέβαινε και πριν. Και οι "επιτήδιοι" - γιατί από αυτούς ξεκίνησε ο ντόρος - από που το μάθαιναν; Στο site δεν το γράφει. Στα ράφια οι τιμές είναι κανονικές. Πωλητή αν ρωτήσεις, θα σου πει τιμή κανονική καταλόγου, ακόμα κι αν έχει στοκ από προσφορές, εκτός κι αν δεν έχει ιδέα (κι αυτό συμβαίνει). Άρα από που;

P.S. πήγα το απόγευμα σε ένα κατάστημα, και ζήτησα μια ΑΜ2 μητρική από προσφορά. Μου είπε ο υπεύθυνος "σήμερα δεν έχω, από αύριο θα έχω". Και γενικά διάβασα για περιστατικά, που κάποιος πχ στις 12 πήγε και δεν βρήκε, και στις 2 άλλος βρήκε. Άρα δεν είναι ακριβώς όπως το λέτε, με στοκ στα ράφια.

Δεν κατηγορώ κανένα φίλο εδώ που δουλεύει Πλαίσιο. Την πολιτική του Πλαισίου ψέγω. Όταν ξεστοκάρει έτσι, θα πρέπει αυτή η "πληροφορία" να είναι διαθέσιμη σε ΟΛΟΥΣ, επισήμως, είτε στο site, είτε στα καταστήματα με κάποια πινακίδα ή ενημέρωση από τον πωλητή.

Link to comment
Share on other sites

Μητρικες ετσι λενε τα κονε μου κατι κομματια θα υπαρχουν μην ανησυχειτε δεν θα παρω πολλα αμα εχει μονο μια αμα αφησω πισω μου θα μπω ιντερνετ με wi-fi απο το pda μου και θα ποσταρω

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.