Jump to content



Προσφορές σε μητρικές @ Πλαίσιο @ 20€


GoriLLakoS

Recommended Posts

αμα το κανανε ετσι το site θα γονατιζε στα 4 και θα υπηρχε τεραστιο προβλημα η λυση ειναι μια κατασκοινωση εξω απο το πλαισιο της Μεταμορφωσης και ο Θεος βοηθος

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 335
  • Created
  • Last Reply

:Dτο ωραιο ειναι οτι πηρα και εγω νωριτερα ,ρωταω για μια μητρικη,μου λεει δεν υπαρχει,ρωταω μια δευτερη κ μου κανει η κοπελα : μην κουραζεσαι δεν υπαρχει τπτ πλεον απο τι λιστα των προσφορων.

ουτε μια,την ξαναρωταω.οχι μου απανταει εφυγαν ολες..μετα απο 10 λεπτα παιρνει ενας φιλος μου ,μιλησε με καποιο παλικαρι και εκλεισε μια evga..

προφανως η δεσποινιδα εξυνε το..keyboard της εκεινη την ωρα και της χαλασα το μεσημεριανο χουζουρι της και φροντισε να με στειλει αδιαβαστο. μην την απασχολω μεσημεριατικα..

θα ηθελα δημοσια να ζητησω συγνωμη απο την εν λογω κοπελα που ειχα το θρασσος να παρω τηλ και να την ενοχλησω.:sorry:

ευχαριστω για την φιλοξενια και περιμενω την απαντηση του ανταγωνισμου μπας και προλαβω να τσιμπησω και εγω ο καψερος τιποτα..:p:T:

Link to comment
Share on other sites

Ξαναλέω για τελευταία φορά(θέλω να ελπίζω).

Οι τιμές αυτές είναι μόνο και μόνο για λόγο ξεστοκαρίσματος και έχουν γίνει και άλλες πολλές παρόμοιες χωρίς να έχει ακουστεί κάτι.

Άμα ήθελε το Πλάισιο να κάνει διαφήμιση, να ανεβάσει την επισκεψημότητα του στο Site ή να κάνει προσφορά σε καποιους πελάτες του θα το είχε κάνει. Και πιστέψτε με υπάρχουν πολλοί που τα σκέφτονται αυτά που λέτε πολύ πρίν γίνουν αυτές οι κινήσεις.

Για το Site δεν γίνεται..αφού λέμε πώς υπάρχει μόνο απόθεμα στα μαγαζιά.

Πώς αλλιώς να το εξηγήσω???

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω για την φιλοξενια και περιμενω την απαντηση του ανταγωνισμου μπας και προλαβω να τσιμπησω και εγω ο καψερος τιποτα..:p:T:

Δεν θα προλαβεις ρε φιλε

οι υπαλληλοι παντα θα ειναι πιο κοντα στο τερματισμο... :p

ετσι ειναι..καθε δουλεια εχει και τα τυχερά της.

Link to comment
Share on other sites

3.Δέν υπάρχει δίκαιο και άδικο. Ο καθένας μπορεί να αγοράσει όσες μητρικές θέλει.
Κατ' αρχήν σ' ευχαριστώ για την ενημέρωση για τις προσφορες (αν και δεν πρόλαβα να τσιμπήσω τίποτα).

Δεν βλέπω ποιον θα πείραζε ένα όριο 2 κομματιών/χρήστη. Κάποιος που πέρνει παραπάνω προφανώς δεν τις θέλει για προσωπική χρήση. Όσοι περισσότεροι επωφεληθούν της προσφοράς τόσο πιο πολλούς ευχαρηστημένους πελάτες θα έχει το Πλαίσιο.

Το ίδιο και οι πωλητές του Πλαισίου...σε πηγάδι κατούρισαν δηλαδή και είναι άδικο?
Το θέμα είναι ότι έχουν σαφές πλεονέκτημα. Και τα μαθαίνουν πρώτοι και είναι μέσα στο μαγαζί άρα μπορούν να κρατήσουν όσα κομμάτια θέλουν.
Link to comment
Share on other sites

Εγώ ξέρω ότι οι πωλητές που είναι πιτσιρικάδες στην πλειοψηφία τους τα μαμήσανε όλα, ειδικά στην καλαμαριά. και όχι τιποτα άλλο αλλά μιλάνε και μπροστά σου "εγώ θα φτιάξω 2 και θέλω άλλους 2-3 στα 10 ευρώ" και μετά τους ρωτάς και σου δείχνουν τις τιμές στην βιτρίνα....ρε ούστ κοπρόσκυλα...

στη καλαμαρια ειδικα τους εχω ξενερωσει αγρια με τις DFI , τους χαλασα τα σχεδια για ΑΜΔ συστηματα :p

η πλακα ειναι οτι δεν ειχαν ιδεα για αυτες γιατι τις ειχαν ξεχασμενες και τους αιφνιδιασα , να εβλεπες τα προσωπα τους μονο οταν επιβεβαιωναν οτι ειχαν 70 ευρω :slap:

Link to comment
Share on other sites

Παιδια τωρα μιλησα με τον υπευθηνο του πλαισιου καλλιθεας γιναμε και φιλαρακια οπου αυτος μου ειπε οτι ο ιδιος μαζεψε τεσσερις 6850 και κατι μητρικες με 10 και 20 ευρω αντιστοιχα...!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Το θέμα είναι ότι έχουν σαφές πλεονέκτημα. Και τα μαθαίνουν πρώτοι και είναι μέσα στο μαγαζί άρα μπορούν να κρατήσουν όσα κομμάτια θέλουν.

Και τι να γίνει ρε παιδιά τώρα? Να το λέμε και να το ξαναλέμε? Ηρεμήστε λίγο!

Αν ήμουν στη θέση του Πλαισίου αυτά τα κομμάτια θα τα διέθετα ΜΟΝΟ στο προσωπικό μου! Μόνο και μόνο για να σταματήσει η φασαρία!

Link to comment
Share on other sites

2700+ views σε 6.30 ώρες. Ομαδική παράκρουση με το δάχτυλο στο F5.

Αυτό κοίταγα και γώ chroma! Αφού έχω παρατήσει τη δουλειά μου και κάθομαι και χαζεύω τι θα ειπωθεί στη συνέχεια!

Link to comment
Share on other sites

Ντροπή στο Πλαίσιο. Έναν μεσημεριανό ύπνο είπαμε να κάνουμε και ΚΑΝΕΙΣ επαναλαμβάνω ΚΑΝΕΙΣ από το Πλαίσιο δεν σκέφτηκε να μας ενημερώσει για τις προσφορές στους Phenoms. Θεωρώ ότι ο ένας 9750 μου άξιζε. 2 Χ2 έχω. Ντροπή και στην AMD που δεν με σκέφτηκε.

Ένα απλό τηλεφώνημα..... κλαψ......

:p

Υ.Γ. Το post είναι ξεκάθαρα χιουμοριστικό. Αν κάποιος το βρει ειρωνικό τότε καλύτερα να χαλαρώσει και να μην ανησυχεί. Δεν τρέχει τίποτα αν έχασε μια προσφορά. Σιγά τα αυγά.

Link to comment
Share on other sites

Εγω οταν ειδα το ποστ του gorilla για τα cpu πηρα τηλεφωνο πλαισιο στουρναρη και βουλιαγμενης - δεν ειχε μεινει τιποτα. Ειδικα στο Πλαισιο Στουρναρης μου ειπε η κοπελα στο τμημα αναβαθμισης οτι ηρθαν (κλασσικα) 2 ατομα και τα πηραν ολα και οτι αυτοι (οι υπαλληλοι) δεν ειχαν ενημερωθει καν για την προσφορα. Συγκεκριμενα μου ειπε "Παιδια απο εσας που διαβαζετε και γραφετε στα forum το μαθαμε και εμεις"

Εγω το ποδαρατο μου το εκανα για να παω να παρω τις καρτες απο Multirama που κρατησα. Το συστημα του Multirama πολυ ωραιο και πολυ αψογα ολα τα παιδια

Αν και το πλαισιο με το μπραρδον μ@λ@κιζεται με ολες αυτες τις προσφορες σαν επικοινωνια μπραβο στον gorilla το οποιο παλλικαρι μας ενημερωνει και αυτος οσο μπορει με την σειρα του :flower:

Link to comment
Share on other sites

Βουλιαγμενης (Αργυρουπολη) ειχε μερικα κομματια ΑΜD ακομα, καποια κρατημενα.

Οι πωλητες αριστοι παρα τον πανικο...

Οποιος ειναι κοντα ας δοκιμασει.

Εγω ημουν υπερ...φαρδος

Phenom :inlove:

Link to comment
Share on other sites

ΕPic απλά

Κλείδωστε τις αγγελίες :p

Γιατι?

Ασε να πάρει και κανας πελάτης τιποτα.

Η δικη μου μητρικη μια δουλευει μια δεν δουλευει

την πηγα στο Π για επισκευη και δουλευε (με περασαν κ για τρελό)

αλλά συνεχιζει να μην πηγαινει καλα - το λάθος ηταν δικο μου την πήρα ανοιγμενη, χωρις ελλ. manual μεσα.

χρειαζομαι μητρικη γιατι δεν πάει καλά...

Πληρωνω και καπελα :p

Link to comment
Share on other sites

Παιδια τωρα μιλησα με τον υπευθηνο του πλαισιου καλλιθεας γιναμε και φιλαρακια οπου αυτος μου ειπε οτι ο ιδιος μαζεψε τεσσερις 6850 και κατι μητρικες με 10 και 20 ευρω αντιστοιχα...!!!!!

Σφαγμενος βρεθηκε στο διαμερισμα του ο υπευθυνος του καταστηματος Πλαισιο της Καλλιθεας .... (στο νυχτερινο δελτιο)

Link to comment
Share on other sites

Gorilla sorry για το προκλητικο της ερωτησης μου αλλα ποσα κοματια σπρώξατε περιπου πανελλαδικα?Περασα και εγω μια βολτα ετσι απο περιεργια κατα το μεσημερι απο το πλαισιο Πατρας(ειχα ηδη διαβασει το post φιλου που περασε 10 λεπτα μετα το post και δε βρηκε τιποτα) και πραγματικα τα ραφια ηταν αδεια.Πρεπει να φυγανε τουλαχιστον 30 κοματια απο εδω.Ενα παιδι που δουλευε εκει μολις τον ρωτησα γελασε χαρακτηριστικα,απαντωντας τωωώρα να ταν και αλλες.Εσυ που το μαθες?Το ρωτησα αν το βγαλε βουκινο και στο καταστημα και μου πε τα περισσοτερα εφυγαν δια τηλεφωνου.

Τελος παντων σαν κινηση καλη ή κακη ετσι εγινε οπως και με τις καρτες.Kριμα μονο κατι παιδακια 13-16 χρονων που εχουνε περιορισμενο χαρτζηλικι και pc 2 ετιας γιατι κατ εμε να παρω εγω μια 2η ip 35 pro μπας και πιανει καλυτερο fsb klein.To καημενο το παιδακι ομως που παιζει σε μαπα pc και τα μαζευει πως και πως ειναι κριμα να σκαει 120+e για μητρικη.Επισης ντροπη στους κλασικους "μεγαλους" με τα φιλαρακια που χτυπανε 5-6 μητρικες ετσι και στην τελικη μπραβο τους καθως αν το πλαισιο δε ενδιαφερονταν μονο να ξεστοκαρει θα εβαζε και περιορισμους 1-2 κοματια ανα ατομο.Αυτα απο μενα παντως μου θυμισε λιγο προκυρηξη διαγωνισμου δημοσιου η ολη φαση :jump1:

Link to comment
Share on other sites

Πρωτη φορα ακουω αυτην την ιστορια για το ξεστοκαρισμα του πλαισιο και ομολογω πως εχω βγει απο τα ρουχα μου...Μα να μην εχω καμια ενημερωση??:wall::woot:

Εγω λεω να βρεθει μια ομαδα ατομων 2-3 που να πανε να σηκωνουν οτι υπαρχει στα πλαισια θεσσαλονικης,Αθηνας και λοιπα και να τα πουλανε εδω στο φορουμ...Καποιοι που να ναι διαθεσιμοι να κανουν καμπινγκ εξω απο τα καταστηματα πλαισιο...Καθε ποσο γινετε αυτη η ιστορια περιπου??

Οποιος εχει σηκωσει πολυ πραμα και μπορει να το διαθεσει χερι με χερι ή αντικαταβολη..εχει την διαθεση δηλαδη..ας δωσει τα φωτα του

Link to comment
Share on other sites

Απο καθε μαγαζι μπορουν να δουν που ακριβως υπαρχει στοκ και ποσα κομματια? Δλδ εσυ τι πιστευεις? οτι με ταχυδρομικο περιστερι συνεννοουνται τα μαγαζια μεταξυ τους?

:hehe: :hehe: μην αρχίσω τώρα για το στοκ του πλαισιου και γενικότερα για επικοινωνία στα καταστήματα τους. Ειναι σε άλλο επίπεδο, το έμαθα και με το στακερ, και με την 8800γτ, γτς, και με ενα καρο αλλα πραματα. Ταξιδακια αθηνα-ψυχικο-mall-κηφισια-μεταμοφωση.Κυνηγώντας φαντάσματα.

Link to comment
Share on other sites

Ποποοο......τι κίνηση αστραπή ήταν αυτή μωρέ..

ΜΑ ΤΙ ΓΙΝΕΤΕ...ΚΑΠΟΙΟΙ ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΔΟΥΛΕΥΟΥΝ.........ΚΑΙ ΚΟΙΤΑΝΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΤΟ FORUM....:)

ΣΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΟΥΤΕ ΛΕΠΤΟ ΔΕΝ ΧΑΛΑΡΏΣΑΜΕ............ΓΚΡΡΡΡΡΡΡΡ#$@#$@#$@!$@#$

Δεν έμεινε καρφίτσααααα :weep::weep:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.